jak to z tym jest ??
Posty: 7
• Strona 1 z 1
jak to z tym jest ??
Witam mam takie male pytanie nie wiem czy to bylo ale szukalem i nie moglem znalesc jednoznaczej odpowiedzi , a wiec moje pytanie brzmi:
Czy na motocykl zarejestrowany na mnie w Anglii moge zrobic przeglad w polsce i ubezpieczyc go tez w polsce?? bez zmiany rejestracji na polska??
Czy na motocykl zarejestrowany na mnie w Anglii moge zrobic przeglad w polsce i ubezpieczyc go tez w polsce?? bez zmiany rejestracji na polska??
- tiktaak
- Świeżak
- Posty: 5
- Dołączył(a): 13/9/2011, 07:40
jak kupowalem auto mialem probne numery holenderskie, zrobilem przeglad i ubezpieczenie na te blachy w polsce i jezdzilem z dwa m-ce z tym ze policja sie czepiala ze kupilem auto i nie przerejestrowalem go na siebie w polsce, mandatu nigdy nie dostalem, takze wydaje mi sie ze przeglad i ubezpieczenie bez problemu zrobisz a jak do tego policja bedzie podchodzila to juz nie wiem, nie musisz ubezpieczac na rok, mozesz nawet na 1 miesiac
-
sonycbr77 - Bywalec
- Posty: 853
- Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
- Lokalizacja: Turek
ferro napisał(a):nie zrobisz przeglądu bez zmiany lampy
zrobi zrobi, oczywiscie pomijajac fakt, czy stacja diagnostyczna postapi dobrze czy nie "przymykając oko" albo czy on z taką lampą będzie oslepiał i narażał na bezpieczęstwo innych uzytkownikow drogi, przeglad zrobi.
Dodatkowo są w sklepach motoryzacyjnych do kupienia specjalne wkładki, czy tam nakladki, na lampe żeby promien swiatła byl jak w lampach europejskich i z tą nakładką policja i stacje diagnostyczne sie nie czepiają.
-
omerx - Świeżak
- Posty: 175
- Dołączył(a): 9/4/2009, 19:51
- Lokalizacja: Leszno
a w hestii ile kosztuje? w PZU 100 /miesiÄ…c.
@omerx nie spotkałem tych nakładek na moto, jedynie na samochod
a co do przeglądu, to juz gorzej teraz zrobic go bez zmiany swiatel, bo jak policja zatrzyma i zobaczy że swięca nie tak, to komu się oberwie? diagnoscie
@omerx nie spotkałem tych nakładek na moto, jedynie na samochod

-
ferro - Świeżak
- Posty: 227
- Dołączył(a): 17/1/2011, 18:13
- Lokalizacja: b-100
Posty: 7
• Strona 1 z 1
Kto przeglÄ…da forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości