Zobacz wÄ…tek - <i>[Suzuki TL1000R]</i> Suzuki TL1000R - naturalny selekcjon
NAS Analytics TAG

[Suzuki TL1000R] Suzuki TL1000R - naturalny selekcjon

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/9/2011, 12:14

Komentatorzy napisał(a):Zero konkretów, samo bajkopisarstwo. Nieskładna mieszanina faktów, domysłów i pomysłów autora, który być może i jeździł na takim motocyklu ale ma o nim pojęcie takie jak pięciolatek jeżdżący na rowerze. Bo co to np. znaczy "pożeranie oleju" w tym sprzęcie. Nigdy nie ubywało w nich oleju, (o ile nie mówimy o wywalaniu go przez odmę) za to był efekt "przybierania" ilości oleju, spowodowany podawaniem przez wtryski zbyt dużej ilości paliwa i jego przedostawaniem się przez pierścienie do silnika. Za tym szło rozrzedzanie oleju i czasem przycieranie wału w panewkach. Można o tym poczytać wpisując np. w google "TL1000 oil lever rising problem) Ot, banialuki już w pierwszym zdaniu.<br><hr>Zly<br>
Komentatorzy napisał(a):Jesteś tak głupi że nawet nie zajarzyłeś że artykuł dotyczy modelu R, a nie wcześniejszego S w którym były problemy z rozcieńczaniem oleju. Jak to było? Że poziom inteligencji można sprawdzić prostym ćwiczeniem czytania z rozumieniem?<br><hr>Czytelnik_mściciel<br>
Komentatorzy napisał(a):Zastanów się o czym piszesz. Autor tekstu napisał, że w modelu "S" występowały "pożeranie oleju", podczas gdy to jest naturalnie idiotyzm. Podobnie jak Twoja uwaga.<br><hr>Zly<br>
Komentatorzy napisał(a):S pożerał olej, dlatego w drugim roku produkcji zmieniono pierścienie. Jednocześnie dolewał paliwa do oleju - totalne zamieszanie. Naturalnie idiotyczne są Twoje nieudolne próby wybrnięcia z żenującego położenia...<br><hr>Czytelnik_mściciel<br>
S nie pożerał oleju. S go wywalał do odmy czasem po dłuższej jeździe na wysokich obrotach. Dzięki temu, że ja u siebie miałem obniżone dawki paliwa w komputerze to także nie miałem problemu z rosnącym poziomem oleju. Zrobiłem tym modelem 50k w dwa lata i wiem dokładnie jak on działa, więc nawet nie próbuj podskoczyć.<br><hr>Zly
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/9/2011, 10:50

Komentatorzy napisał(a):50 000 czujników ? To chyba prom Columbia miał mniej.<br><hr>Misz<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlatego sie rozbił<br><hr>Henio#27<br>
ROTFL ;D<br><hr>bailif
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/7/2012, 14:41

Suzuki jak suzuki, ja mam yamahę i teraz od czerwca jest ochrona gwarancyjna yamaha za 435zł na rok na silnik, skrzynię biegów i części. A poza tym jak się ma stary maxi skuter albo motor dowolnej marki, można sprawdzić go w serwisie Yamaha za 1 zł i jak przejdzie testy wymienić na nowy- suzuki też wymienić można :D<br><hr>nekromoto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2013, 07:10

Hello is this auto available for sale? contact me on donkelly700@gmail.com ...<br><hr>donkelly
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/5/2014, 13:53

Komentatorzy napisał(a):Ma ceche wspólną z Hayką - Tak samo brzydki :D
<br><hr>skidmarks<br>
Ty jesteÅ› brzydki...<br><hr>mateusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/5/2014, 20:09

Ty jesteś brzydki!...Posiadam własnie 3 rok TLR zdecydowanie polecam lecz motor nie dla amatorów.Silnik co jazda zaskakuje pozytywnie ;) .Dzwięk motocykla nieziemski!<br><hr>siwy2ps
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê
cron