Zobacz wątek - Kawasaki VN750 Vulcan vs Yamaha Virago 750 ( do 9000zł )

Kawasaki VN750 Vulcan vs Yamaha Virago 750 ( do 9000zł )

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Kawasaki VN750 Vulcan vs Yamaha Virago 750 ( do 9000zł )

Postprzez jammal17 » 18/9/2011, 17:11

Witam wszystkich, po wielu godzinach spędzonych przed PC udało mi się zawęzić krąg poszukiwanego sprzętu do tych dwóch modeli, chciałbym żebyście pomogli mi w wybraniu tego jednego za którym się zacząć juz konkretnie rozglądać.
Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tych motocyklach, jak jest z ich niezawodnością, dostępnością części, wygodą podróżowania

- Mam 20 lat, 185cm wzrostu i ważę ok 90kg

- Moje doświadczenie jest małe, jeździłem rożnymi motocyklami ale nic na dłużej, tak w sumie to będzie mój pierwszy motocykl którym wyłącznie ja będę się poruszać.

- Na jednośladzie będę się poruszać cały czas ( nawet do warzywniaka na drugą stronę ulicy ) ale chcę tez pokonywać większe odległości po naszym kraju

- Na motorek mam przeznaczone ok 9000zł ( oczywiście to może się zmienić w razie potrzeby )

Yamaha Virago 750
Co do tego motorka to słyszałem o tym ze jego słabymi punktami jest rozrusznik, oraz słabe chłodzenie tylnego cylindra co sprawia ze uszczelki lubią się sypać.

Kawasaki Vulcan 750
Niestety moje wiedza na temat tego motocykla jest mała

Liczę na waszą pomoc.

P.S - jakbyście polecili jakiś inny motocykl w tym zakresie cenowym i w podobnym stylu co wyżej opisane modele oczywiście, wysłucham waszych pomysłów, jestem otwarty na propozycje
jammal17
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.