Zobacz wątek - wsparcie honda czy suzuki

wsparcie honda czy suzuki

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

wsparcie honda czy suzuki

Postprzez hanaka » 18/9/2011, 13:39

witam od razu chcialbym o wyrozumialosc i porady ludzi ktorzy latali tymi sprzetami. 3 sezony na cbr900rr sc28 zero awari kocham go ale kraksa . polamane nogi reka. mysle nad nowym otoz albo 954 albo gsxr1000 k1 lub k3. wiem ze jest masa porownan na google .chodzi mi o to ktory bylby lepszy dla mnie (187cm/100kg) nie latam na tor po wypadku czuje ze bede jezdzil spokojnie ale chce ten zapas mocy miec jednak i nie chce zadnej 600 co by bylo lepsze do "turystycznej jazdy" tzn 140-180. cbr i gsxr wygladaja bajka honda to honda tez juz slyszalem itd ale ktory daje wiecej frajdy z jazdy. ktory mi polecicie? dziekuje za pomoc z gory
hanaka
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.