Zobacz wątek - SV650N do oceny

SV650N do oceny

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

SV650N do oceny

Postprzez Rave_89 » 14/9/2011, 19:53

Witam
Ostatnio wypatrzyłem sobie na allegro taką oto i SV-ke
http://allegro.pl/suzuki-sv-650-niebieskie-i1818730913.html (otwórz link)
Przebieg wydaje się realny, rocznik kolor i wersja też mi pasują, właściciel nawet nie kryje (chwała mu za to!) że miał na sprzęcie ślizg, co z resztą widać po drapniętym zadupku i feldze, z tym że nie wiem co mam sądzić o tym że felga jest pofalowana (w sumie to chyba trzeba konkretniej zaj3#@ć w coś żeby się zdeformowała), niby właściciel piszę że to w niczym nie przeszkadza ale jak to się ma do rzeczywistości?? silnik nie wygląda na poobdzierany, zbiornik również, w oczy rzucają mi się tylko akcesoryjne ciężarki na kierownicy... Jak sądzicie, warto zainteresować się bliżej czy dalej szukać 10-cio letniego motocykla w stanie "Niemiec tylko do kościoła w niedziele jeździł"??
Rave_89
Świeżak

Postprzez hubi199 » 14/9/2011, 20:18

Pierwsze co leci przy sv-ce to ciężarki przy kielni i chłodnica.
Nie jestem znawcą (szczególnie gażnikowych) ale ten wydech jest seryjny??
Oraz czy mi się zdaje czy są wgnioty na nim.
Felga wydaje się minimalnie wgnieciona.
Może to mieć pwływ przy wyższych prędkościach.
Jednak lepiej dołożyć grosza i kupić lepszą.
Może na wtrysku?
hubi199
Bywalec

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.