Zobacz wątek - Motocyklowa Szkoła Jazdy z Tomkiem Kulikiem

Motocyklowa Szkoła Jazdy z Tomkiem Kulikiem

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Motocyklowa Szkoła Jazdy z Tomkiem Kulikiem

Postprzez KasiaLetsDrive » 8/9/2011, 11:12

W piątek 23 września w godz. 14.00 - 19.00 zapraszam wszystkich miłośników jednośladów do Motoparku Ułęż i udziału w przedostatniej w tym sezonie edycji Motocyklowej Szkoły Jazdy z jednym z najlepszych dydaktyków motocyklowych w kraju. Celem zajęć jest poprawa bezpieczeństwa jazdy przez wyeliminowanie najczęściej popełnianych przez motocyklistów błędów.

W programie m.in.: prawidłowe posługiwanie się mechanizmami motocykla, sprawne nim manewrowanie, bezpieczne pokonywanie zakrętów, przechył, przeciwskręt - fakty i mity, hamowanie, gospodarowanie mocą i momentem obrotowym, dynamika, ekologia, ekonomia, jazda w grupie i jazda z pasażerem.

Koszt: 250 zł
Zapisy: http://www.letsdrive.pl/lang.pl/2/szkolenie/44
Proszę o wcześniejszą rejestrację, żebyśmy mogli dostosować liczbę instruktorów do liczby zgłoszeń.

Zdjęcia z wcześniejszej edycji: http://www.facebook.com/me​dia/se ... 143681053​3461.77472.195963037080839​&type=1

Tomek Kulik, ur. 1976 w Warszawie. Absolwent warszawskiej "samochodówki" przy ul. Włościańskiej. Instruktor motocyklowy od 1999 roku, z uprawnieniami państwowymi. Szkoli motocyklistów, służby mundurowe, aktorów i kaskaderów. Poprowadził kilkanaście wypraw motocyklowych poza granice Polski - specjalność: Kresy. Opublikował dziesiątki artykułów o technice jazdy motocyklem na łamach miesięcznika Świat Motocykli, udziela się na portalach motocyklowych i w redakcjach radiowych. Były kierowca alarmowy wojskowej jednostki specjalnej, żołnierz rezerwy ŻW. Kaskader filmowy, pasjonat motocykli, mechaniki oraz historii motoryzacji.
KasiaLetsDrive
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16/8/2011, 10:02Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
na gr