Zobacz wątek - [S] Sprzedam Honda crf 250 2004 stan bdb

[S] Sprzedam Honda crf 250 2004 stan bdb

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Sprzedam Honda crf 250 2004 stan bdb

Postprzez Dzesiu10 » 7/9/2011, 10:12

Na sprzedaż posiadam CRF 250 z 2004 roku, motocykl bardzo dbany,zawsze czysty i gotowy do jazdy. Pali zawsze za 1, jeżdżony tylko na najlepszych olejach i irydowych świecach, nigdy nie żałowałem na niego pieniędzy. Filtr co wyjazd czyszczony , olej wymieniany co 5 baków. Skrzynia chodzi gładko i bez zacięć, nowe sprzęgło, napęd bdb d.i.d i renthal. cena 7800 do negocjacji na miejscu czyli w Zielonej Górze woj. lubuskie. A i nigdy nie miałem problemu z zaworami! wszystkie tytanowe i nigdy nie skasował mi się na nich luz nawet na prawym wydechowym:) Sprzęt na prawdę kosa. polecam! Grzegorz zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 9945410 lub mail faust@op.pl lub 791-508-615. Zdjęcia na maila po prośbie ze strony zainteresowanego!
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl