Zobacz wÄ…tek - sprzedalem motorower, czy mam gdzies isc z umowa ks?
NAS Analytics TAG

sprzedalem motorower, czy mam gdzies isc z umowa ks?

Przepisy, prawo
_________

sprzedalem motorower, czy mam gdzies isc z umowa ks?

Postprzez p.picollo » 30/4/2007, 15:41

witam,
dzisiaj sprzedałem motorower (romet ogar). Spisałem z kupujacym umowe kupna-sprzedazy (ja niepelnoletni, on rowniez, Motorower byl zarejestrowany na mnie.) I mam takie pytanie: czy musze isc z ta umową np do ubezpieczalny aby wyglosic oc? Co powinienem ze soba zabrac? tylko umowa kupna-sprzedazy? Kupujacy bedzie napewno rejestrowal motorowwer, ale mam jeszcze takie pytanie: spisalem z kupujacym taka umowe: http://www.auto.pl/dokumenty/umowa_kupna_sprzedazy.doc w dwoch egzemplarzach. Jest to dobra umowa, nie bedzie mial problemow przy rejestracji? dalem mu jeszcze oc, i dowod rejestracyjny. Czy wszystko dobrze zrobiłem? poniewaz pierwszy raz cos sprzedawwalem i sie nie znam zbytnio na tych sprawach :roll:

pozdrawiam
p.picollo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/4/2007, 15:32


Postprzez p.picollo » 3/5/2007, 13:39

Bylbym bardzo wdzeczny za jakas sensowna odpowiedź ;)
p.picollo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/4/2007, 15:32


Postprzez siekson » 3/5/2007, 16:04

Idziesz do wydzialu komunikacji urzedu miejskiego i wypelniasz zaswiadczenie o ZBYCIU pojazdu. Zalaczasz do tego kopie umowy kupna-sprzedazy. Wez ze soba oryginal umowy bo na oryginale podbijaja Ci pieczatke ze zlozyles zaswiadczenie. Nie ma zadnych oplat itd.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê