Zobacz wątek - ścigacz 600ccm
NAS Analytics TAG

ścigacz 600ccm

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez aru21 » 7/9/2011, 06:36

nie rozumiem twojego oburzenia... po prostu chciałem mu dać drugi powód do odrzucenia sportowej sześćsetki. wg mnie motocykl dla początkującego to kawasaki er-5.. nie ma lepszego wyboru, prosty w obsłudze, w razie jakichś crashów nie ma niepotrzebnych owiewek
aru21
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 5/7/2011, 10:36


Postprzez motoftw » 7/9/2011, 10:35

Napiszę co zauważyłem u totalnych laików na forum:

Ścigacz - właściwie wszystko co ma owiewki, nie ważne czy gs500f, czy R1, czy hornet z owiewką, zdarzają się też gorsze przypadki, dla których każda rzędowa 4 to ścigacz, a jak coś leci na niskich obrotach i oryginalnym wydechu to pewnie jakaś 250(dla przykładu nowy hornet na oryginalnych wydechu chodzi naprawdę cicho)

Cross - soft enduro, hard enduro, fulle nawet niektóre turystyczne sprzęty, jak bmw gs.

Turystyki - tylko i wyłącznie sprzęty typu goldwing.

Choper - cruisery, chopery itp. itd. tu nie będę się wymądrzał bo sam zbytnio ich nie odróżniam :twisted:

/edit, żeby nie było ot

Autorze, szukaj zadbanej 500, a będziesz cieszył się długą i bezawaryjną jazdą, polatasz sezon, sprzedasz w tej samej kasie*(między czasie dozbierasz na nową maszynkę) i zmienisz z pełną satysfakcją, że coś już tam potrafisz.

* o ile nie scrashujesz :D
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25


Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê