Zobacz wątek - kingway koyot, quizzar, jmstar superbou,. skuter do tuningu

kingway koyot, quizzar, jmstar superbou,. skuter do tuningu

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

kingway koyot, quizzar, jmstar superbou,. skuter do tuningu

Postprzez soulknight » 15/8/2011, 10:39

No i znowu siemaneczko. :) Nie którzy wiedzą inni nie więc sie pochwale ;p kupiłem skuter za bezcen (300zł) :D nie jakaś rewelacja może ale w stanie bardzo dobrym (tylko sprzęgło do wymiany) zadbany i właśnie jak w temacie jest to kingway koyot (znaczy w papierach jest jmstar superboy ale to to samo) ;p
Dla tych co nie wiedzą jest to ten skuter:
Obrazek
zdjęcie nie oryginalne... ma troche inne malowanie.

Nie długo planuje posciągać plastiki i przemalować jakoś... coś z zielonym ale jeszcze nie wiem.

z tuningu mechanicznego narazie sie nie zabieram. niech on narazei jezdzi zeby jezdzil a w niedlugim czasie mam zamiar się wziasc za optyczny. ;)

i teraz tak... macie jakieś propozycje co do niego? chciałem napewno nadkole dać i go troche podnieść ale do tego modelu nie mam nadkoli żadnych... no ale to już najwyzej sam zrobie. :D czekam na jakieś ciekawe propozycje... no i oczywiście w miare możliwosci jakies foto jak ktos ma ciekawe.

Pozdrawiam!

P.S jeżeli zły dział to oczywiście przepraszam i prosze o przeniesienie. :)
soulknight
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm