Zobacz wÄ…tek - matura 2007
NAS Analytics TAG

matura 2007

O wszystkim
_________

Postprzez gosia » 27/4/2007, 13:46

Od razu mówię matura to więcej stresu niż to warte. Do biologii przygotowywałam się dosyć długo i okazało się, że niepotrzebnie, bo było na prawdę łatwa. Zdawałam jeszcze matematykę rozszerzoną i jeśli chodzi o ten przedmiot, to w domu rozwiązywałam trudniejsze zadania. Więc nie martwcie się, matura to pestka i tylko groźnie wygląda. :)
Powodzenia wszystkim, będę trzymała kciuki.
Avatar użytkownika
gosia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 140
Dołączył(a): 29/6/2006, 19:33
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez Twins2 » 27/4/2007, 13:51

zgadzam się z Gosią - więcej stresu niż jest to warte
ale powodzenia zyczÄ™ wszystkim :)
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Wombat » 27/4/2007, 15:18

jak zdawałem wstepne do sredniej to bylem zestresowany i w szoku. Jak zdawałem dyplomowe i mature to bylem w szoku a z wstepnych sie smiałem. Jak zdawałem na studia to byłem w szoku a z matury sie smiałem. Jak zdawąłem pierwsze egzaminy w sesji...czasem kolejne heheh to byłem w szoku a z wstepnych sie znow smiałem. Pozniej zdawałem magisterskie i padałem na ryj ze smiechu jakie sesyjne były proste... a Teraz egzamin z życia i wcale mi nie do smiechu; pewnie sie posmieje dopiero jak umre :lol:
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kamp » 27/4/2007, 19:09

Ja wróciłem właśnie z oblewania końca roku szkolnego ;] Mam podobno lekkie pióro :D dzisiaj miałem przemówienie na koniec roku dla klas maturalnych :) Patty, ja idę raczej w stronę Public Relations oraz Reklama w Mediach niżeli normalne dziennikarstwo :) Szkoła, którą wybieram oferuje mi taki wybór (specjalizację) :) Uszy do góry

Poza tym będę równolegle pracował na moto - więc coś za coś :)
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Manhatan » 27/4/2007, 19:15

Wiem, że tak się mówi jak jest się młodym ( 8) ), ale powiem szczerze, że chciałbym mieć już za sobą maturę, egzaminy, sesje, inżynierkę i magistrat, bo magisterkę planuję ukończyć i z sobie teraz z dnia na dzień chodząc do jakiejś roboty (oczywiście dobrze płatnej) przychodzić i żeby mnie kompletnie nic nie obchodziło. Pierdzielnąć tyłek na kanapę, włączyć Eurosport obejrzeć transmisję z MOTO GP, potem FMX, StuntWars i inne związane z motocyklami. A wieczorem z kumplami terror ulic :)

Ale podobno marzenia się spełniają... :D
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Kaja » 27/4/2007, 19:50

eh Manhatan a ja bym chciała znowu mieć 19 lat :(
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez gelo007 » 27/4/2007, 19:53

Ejjj! Kaja przecież Ty niepełnoletnia jesteś! aaaaaaa!!!!!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez SzpiceR » 27/4/2007, 19:56

Manhatan ma 17 niecałe :P z tego co pamietam...Matura to pryszcz w porownaniu do egazminów zawodowych na tytuł technika,73% trzeba miec zeby zdac...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Wombat » 27/4/2007, 21:34

SzpiceR napisał(a):Manhatan ma 17 niecałe :P z tego co pamietam...Matura to pryszcz w porownaniu do egazminów zawodowych na tytuł technika,73% trzeba miec zeby zdac...


egzaminow zawodowych sie nie da niezdac.... bez przesady.......
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez gelo007 » 27/4/2007, 21:37

No chyba, że ktoś jest wyjątkowym tłukiem i imbecylem, albo po prostu nie interesuje go dana dziedzina ;) heh.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mr_neox » 27/4/2007, 22:10

SzpiceR napisał(a):...egazminów zawodowych na tytuł technika,73% trzeba miec zeby zdac...


to i tak nie jest zle... u mnie pewni wykladowcy (nie podajac imion) czasami sobie kombninuja ze aby kolosa zaliczyc to stawiaja prog 80%...


poczekajcie dzieci (przepraszam, droga mlodziezy) , pojdziecie na studia to zobaczycie ile takich mini-matur bedziecie mieli w roku :lol:
...a jak jeszcze traficie na studia jezykowe...

ps.POWODZENIA! i nie poprawiajcie panu Giertychowi jego nedznych statystyk :wink:
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez kamp » 28/4/2007, 09:28

Ja mam niby zdawać na tyt. technika :D Na próbnym z praktycznego miałem 10 pkt. w ogóle jeżeli chodzi o stronę edukacyjną techniczną - to dla mnie jedna wielka pomyłka - nie czuję tego po prostu :) Po drugie nie uczą nas jak tego rozwiązywać ;) Z resztą exam jest 19, 21 czerwiec, nie wiem czy dostanę urlop - w końcu kasa to kasa ;)
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SzpiceR » 28/4/2007, 13:08

gelo007 napisał(a):No chyba, że ktoś jest wyjątkowym tłukiem i imbecylem, albo po prostu nie interesuje go dana dziedzina ;) heh.



Zobaczymy jak zdasz Gelo :lol:

Chlopaki matura to przy tym jak splunąc uwierzcie mi :wink: kiedys to faktcznie byl looz wystarczylo prace napisac i sie jej nauczyc a teraz? moj kierunek wszedl do szkoly 2 lata temu :x jestme pierwsza klasa ktora to bedzie zdawac na tym kierunku i jak robilismy testy to sie za głowe mozna złapac :( a oceny mam srednie 3'jki z kazdego to chyba nie tak tragicznie. No o studiach to nie mowie nie bylem ale wierze na słowo ze tam jazdy są konkretne :twisted:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez mar111cin » 28/4/2007, 13:22

Jazdy na studiach ? no co Ty, polecam poznań ul. nieszawska. tam masz cały budynek samych fizyków. Żeby tam trafić nie można być normalnym... Zresztą na egzaminie nauczą pokory każdego.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez SpeedyG » 28/4/2007, 14:35

Właśnie wyczytałem w tym roku AMNESTIA!!! dla wszystkich bez konieczności zdawania matury!!! To prezent od WLK. ROMANA!
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez johnmichael » 28/4/2007, 19:00

koles jest do odstrzalu(roman vel. frankenstein).kolesia powinni powiesic ze przyrodzeni przy jakiejs glownej trasie w polsce tak by kazdy mogl mu przyladowac z lusterka jadac autem.moze by mu ta glupote wtedy wybito z tego pustego baniaka....

a ta amnestia dotyczy jakich uczelni?
bo ja mysle ze egzaminy wstepne beda ostrzejsze z tego powodu, a przeciez kazdy wie ze jesli ni zdal matury to i tak ich nie przejdzie.

brak wyobrazni ministra edukacji jest porazajacy...

maturzysci trzymajcie sie mebli co by wam nie jeb*i!
matura to pestka

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez kamp » 28/4/2007, 20:20

Z tego co słyszałem uczelnie znalazły sposób na amnestie. :) Nie pamiętam tylko jaki :D
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez elco » 28/4/2007, 23:52

Po maturze chce isc na Politechnike do Wrocławia i z tego co wiem ta uczelnia odprawia z kwitkiem ludzi z "amnestia". Z reszta tam nawet nie ma co liczyc na sukces przy slabej maturze a co dopiero z amnestia. Sadze, ze kazda liczaca sie uczelnia w naszym "pieknym" kraju raczej ignoruje takie rzeczy.

A co do egzaminów na technika to nie wiem czy ktos sie czasami nie przejechal. Mozliwe, ze nie widzial jak wyglada matura rozszerzona z fizyki albo matematyki. W takim razie moge mu wybaczyc. I jezeli uwaza, ze to pryszcz to dlaczego jego ambicje siegaja wyksztalcenia technicznego. Nie bardzo moge to zrozumiec.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez CalibraHunter » 29/4/2007, 15:06

Elcommendante, musze Cie roczarowac... Na Politechnike Wroclawska w zeszlym roku przyjmowali ludzi z matura z... historii :) Wszyscy moi znajomi, ktorzy chcieli sie tam dostac, zrobili to bez problemu. Sek w tym, ze potem niestety trzeba sie na tych studiach utrzymac. Pierwsza sesja to doslowny pogrom - kosza wszystkich za jednym zamachem. Tak wiec wydaje mi sie, ze bez problemu sie dostaniesz. Kontynuowanie nauki - to juz tylko Twoja inwencja i poswiecenie :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez kamp » 1/5/2007, 12:04

Ale tak szczerze ja przechodzę dół jakiś :D bo szkoła się skończyła :roll: . Tyle wspomnień, tyle przekrętów :(
W niedzielę rano obudziła mnie piosenka Maryli Rodowicz - Ale to już było - była wmontowana w studniówkowy wstęp filmu z tej imprezy. Po maturach wiele z tych osób możliwe, że nie spotkam nigdy :/
Jakoś tak smutno się robi. Jedno się kończy, drugie się zaczyna. Ale na moto przynajmniej kasa będzie lecieć :)
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości




na górê