Zobacz wątek - Aprilia SR 70/50 ccm SPRZEDAM PILNIE

Aprilia SR 70/50 ccm SPRZEDAM PILNIE

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Aprilia SR 70/50 ccm SPRZEDAM PILNIE

Postprzez Damian320 » 7/8/2011, 14:59

Witam pochodzę z woj mazowieckiego mam do sprzedania. Aprilia sr 70/50ccm z 1999r. Jej przebieg to 21 tys ale gdy miała 20tysi to mi cylek padł. Wymieniłem go na 70 i dobrze dotarłem. Stary cylek mam , można zrobić szlif i będzie git(cylek z polini). Spalanie to ok 3-4l na 100 zależy przy jakiej jeździe. Ja osobiście nią jechałem 100km/h myśle że dobrze. Stan mechaniczny oceniam na bardzo dobry a wizualny troche słabiej gdyż posiada małe ryski na lewej stronie( efekt jazdy z młodszym braciszkiem). Trochę mechaniki:
- cylinder 70ccm
- filtr powietrza seria ale posiadam także stożek
- nowa membrana
- nowy akumulator
- pali z kopa bo ze startera nie chce, mi to nie przeszkadza, jakieś zwarcie sie robi jak podłącze pod rozrusznik i aku pada
- moge dorzucic stary cylek wraz z tłokiem
- założone są rolki chyba 4g ale nie jestem pewien

Cena jaka mnie interesuje to 2600zł do negocjacji

Zdjęcia Priv.

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać lub dzwonić:
GG: 11894102(pisać nawet gdy nie dostępny)
TEL: 506256418 lub 507111311

GORĄCO POLECAM ! :shock:
Damian320
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl