Zobacz wątek - Sprzedam Aprilia Tuono 1000 R

Sprzedam Aprilia Tuono 1000 R

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Aprilia Tuono 1000 R

Postprzez papuq » 6/8/2011, 11:50

Witam
Sprzedam Aprilie Tuono 1000R z 2008r. Motocykl gotowy do jazdy bez żadnych inwestycji. Jestem pierwszym właścicielem, motocykl kupiony w polskim salonie latem 2008 roku. Jest to egzemplarz opisywany prze zemnie na łamach portalu Motogen

Motocykl miał jeden kontakt z ziemią na parkingu, w skutek którego otarł się Cash pad, poza tym żadnych uszkodzeń.
Nie będę się rozpisywał o walorach jezdnych tego motocykla, w tej kwestii odsyłam do moich artykułów.
Motocykl jest troszkę doinwestowany. Na początek eksploatacja.
500km temu pełen serwis który wykonuje się przy 20 000, ja wykonałem go wcześniej w ramach przygotowań do sezonu.(oleje, filtry,płyny,świece itp.)
Dodatkowo wymienione zostały:
-opony
-Napęd
-hamulce
W motocyklu dodatkowo zainstalowałem:
-Carbonowe „ tłumiki” robione na zamówienie we włoskiej firmie WRP (posiadam jeszcze oryginalne wydech)
- Slidery na ośkach
- CrashPady
- Akcesoryjne siedzisko pasażerki (duże , szerokie, grube i miękkie, z uchwytami)
Oczywiście motocykl posiada:
Przewody hamulcowe w stalowym oplocie i amortyzator skrętu.
Za dodatkową opłatą do motocykla mogę dołożyć zestaw sakw tekstylnych firmy CARGO Endurance x2 boczne i jeden Top na tylną kanapę.
W razie jakichkolwiek pytań proszę DZWONIĆ 508 532 803

http://otomoto.pl/aprilia-tuono-1000-r-M2752587.html
Bo chodzi o to, że na końcu świata jest drut kolczasty.
papuq
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl