Zobacz wątek - Serwis Liberty Motors Poznań
NAS Analytics TAG

Serwis Liberty Motors Poznań

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Serwis Liberty Motors Poznań

Postprzez Viclaw » 28/7/2011, 16:19

Witam
lojalnie ostrzegam przed korzystaniem serwisu Liberty Motors w Poznaniu - autoryzowany serwis suzuki.
Totalna żenada i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Nie kupujcie też nowych suzuki w ich salonie jeśli jesteście z Poznania i okolic co by nie musieć korzystać z ich usług - bo albo stracicie czas i nerwy albo utracicie gwarancję serwisując motor gdzie indziej.

A o co mi poszło:
Dwa tygodnie temu odstawiłem im motocykl (kupiony od nich rok wcześniej a więc na gwarancji) na przegląd po 6 tys km oraz do wyceny szkody (no cóż zaliczyłem mały ślizg). Motocykl stał 10 dni na dworze z kluczykami w stacyjce i nikt się nim nie zajął. Przez 10 dni pomimo moich trzech telefonów nie byli również w stanie przygotować wyceny naprawy uszkodzeń dla ubezpieczalni - tj. wyliczyć ile łaskawie skasowaliby mnie za naprawę, którą chciałem im zlecić. Motocykl więc odebrałem i rezygnując z gwarancji udzielonej przez producenta oddałem go do naprawy ludziom, którzy nie mają klientów w d***.
Z drugiej strony zadziwia mnie ich niefrasobliwość. Chyba mają za dużo kasy bo sam przegląd - rzecz prosta - to co najmniej 600 zł a naprawa ok. 5 tys. zł a im się nie chciało nawet policzyć ile mnie wykasują.
Druga rzecz to fakt, że jak motocykl odstawiałem to mechanik z rozbrajającą szczerością oznajmił mi, że "tak ze dwa tygodnie będą zamawiać części, potem ze dwa tygodnie te części będą do nich szły no i jeszcze naprawa nie wiadomo ile potrwa" (dodam, że naprawa nie była specjalnie skomplikowana - wymiana wydechów, kierownicy i naprawa dźwigni tylnego hamulca). Wychodzi więc, ze motocykl odebrałbym pod koniec września - nie ma to jak sprawy serwis w środku sezonu.
I pomyśleć, że planowałem zakup drugiego motocykla w ich salonie - ale bym się wpie....lił.
Podsumowując - unikać jak ognia i nie kupować nowych suzuki jeśli jesteście z Poznania. Jest to bowiem jedyny autoryzowany serwis tej marki w Poznaniu, więc mając motocykl na gwarancji zmuszeni będziecie korzystać z ich usług.
pozdrawiam
W
Viclaw
Viclaw
Świeżak

Powrót do Komentarze do Katalogu Firm