Zobacz wątek - Sciagam motory z USA na zamowienie. Doradzam przy wyborze.

Sciagam motory z USA na zamowienie. Doradzam przy wyborze.

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sciagam motory z USA na zamowienie. Doradzam przy wyborze.

Postprzez dezerter » 24/7/2011, 17:07

Witam wszystkich. W chwili obecnej mam w Polsce 3 motory do sprzedzazy.
Harley Davidson Sportster 883 2005 przebieg 17000 mil
Kawasaki Vulcan 850 1999 14000 mil
Honda Shadow 750 2000 17000 mil
Motory znajduja sie niedaleko Cieszyna w Kaczycach. Ceny sa do ustalenia i transport do uzgodnienia.

Wszystkie motory sa kupywane w Texasie lub Oklahomie (midwest ma najlepsze ceny w USA i ze wzgledu na klimat wiekszosc motorow jest w doskonalym stanie) . Pobieram oplate minimum $400 a przy wartosci wiekszej niz $4000 (cena kupna w USA) 10% do $700 Maximalnie. Czyli kazdy motor powyzej $7000 bedzie cie kosztowal $700 prowizji. Ja jako posrednik zalatwiam wysylke motoru do kraju i doradzam zakup motoru przez wysylanie to ciebie bezposrednich linkow do ogloszen. Po prostu wysylam ci mase ofert i ty wybierasz to co cie interesuje. Kazdy motor jest przez ze mnie testowany i sprawdzany technicznie. Nigdy nie kupuje smieci.
Wiem jak wazne jest bezpieczenstwo bo sam jestem zapalonym motocyklista (Mam dwa motory Honda VTX 1300 i Yama Vstar 1100).
Takze po zakupie motoru pomagam w sprowadzeniu czesci i dodatkow bez zadnej prowizji.
Jesli potrzebujesz gwarancji by sprawdzic maja wiarygodnosc moge podac ci telefony do osob ktore kupily juz ode mnie motory oraz zdjecia motorow. W Polsce mam tez osobe z ktora sie mozna kontaktowac w sprawie doradztwa wyboru lub metod transportu. Moj Skype to Zygtar. Moj telefon w USA 405-4103567 a w Polsce 512101882. Moj email zygtar@yahoo.com

Moge takze bezinteresownie doradzic ci jesli masz jakies pytania. Po prostu lubie motory wiec dla mnie to frajda gdy na ten temat rozmawiam. Jesli kupujesz motory od jakies innej polskiej firmy wysylkowej moge ci pomoc sprawdzic ich wiarygodnosc.

Zdjecia szczegoly czy kontakty wyslij mi wiadomosc.

Szerokiej drogi i bez pisku opon.

Link do kolekcji zdjec czesci motorow ktore juz jezdza po Polsce. Na jednym ze zdjec ja z moja Honda VTX 1300http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1610270135802.2081080.1207695231 (otwórz link)
dezerter
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl