Zobacz wątek - [S] Honda CBR F4i Sport 2002 WARSZAWA

[S] Honda CBR F4i Sport 2002 WARSZAWA

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Honda CBR F4i Sport 2002 WARSZAWA

Postprzez Pan Jasiek » 21/7/2011, 08:29

Sprzedam ze względów finansowych moją Hondę. Sprowadzona z Włoch rok temu. Niestety kolega zaliczył na niej szlifa i brakuje z tego powodu kilku elementów: czachy, lampy i zegarów. Jest przegląd i OC. Teraz zrobiony był przegląd przedniego zawieszenia w firmie PTM, oraz wymienione zarówno łożysko główki ramy na oryginale hondy, jak i nowe klocki Nissin z przodu - po tych naprawach prowadzi się wyśmienicie i rewelacyjnie hamuje. Jest 100% prosta i idealna do jazdy. Nowy akumulator, bo tamten od stania się zepsuł. Silnik pracuje cicho i wydajnie, jak na 600 cm ma niezłe zadęcie. Sprzęgło żyleta, napęd nowy - ale taki już był, opony Rosso Corsa w bardzo dobrym stanie. Nowy Motul 7100 i filtr K&N.
Ogólnie nie jest to jakiś zajazd - przed szlifem daliśmy za niego 14000 pln:)
Należy dokupić sobie owiewki, na przykład chińskie w dowolnie wybranym kolorze, oraz lampę i mieć dużo taniej moto, które kosztuje 11-13 tysi na allegro.

Dla niepotrafiących czytać ze zrozumieniem:
- Motocykl JEST prosty, sprawdzony, zmierzony-jedzie prosto bez zastrzeżeń,
- Powodem sprzedaży nie jest to, że brakuje mi na wino - proszę nie proponować 3 tysięcy, bo jeszcze - komukolwiek dziękować - nie jestem na etapie wyprzedaży wszystkiego z domu po symbolicznej złotówce,
- Negocjacje ceny TYLKO po oględzinach, JEŹDZIE próbnej, osłuchaniu i stwierdzeniu, że stan techniczny jest rzeczywiście zajebisty,
- Cena 6500 wynosi około 55% ceny rynkowej tylko z powodu braku niektórych elementów - nie jest to kompletny motocykl, a ja jestem - mam nadzieję - w pełni władz umysłowych i kompletne moto wystawiłbym za 12.000
- Lekko wgnieciony zbiornik jest rzeczywiście lekko wgnieciony - takie pytanie często się pojawia więc napiszę tutaj dla niezbyt bystrych obserwatorów zdjęć,
- Nie jestem handlarzem, który kupił jakiś złom z lekka podrutował i sprzedaje z zyskiem.

Dziękuję za uwagę - gdybym mógł jeszcze w czymś dopomóc bardzo proszę o telefon: 603795328

CBR 600 F4i 2002 (otwórz link)
[/url]
Pan Jasiek
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl