Zobacz wątek - [S] Saab 9-5 rocznik '99
NAS Analytics TAG

[S] Saab 9-5 rocznik '99

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] Saab 9-5 rocznik '99

Postprzez Brekekeks » 4/7/2011, 12:34

Witam! Zgodnie z regułą - wszystko co ma silnik, ale jeśli samochody nie są tu mile widziane (o ironio) to proszę o kasację tematu.

Zgodnie z tematem, chcę sprzedać Saaba 9-5, rocznik 1999.
2.0 turbo benzyna, z fabrycznym gazem na wtrysku (koltec o ile się nie mylę). Przebieg 327 000 i rośnie. 150 KM. Srebrny metalik.

Zalety:
-pali, jeździ i hamuje:)
-wygodny
-klimatronic 2 strefowy, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera
-w miarę (z naciskiem na "w miarę:)) ekonomiczny, na zbiorniku gazu 55L przejeżdżam ok 430-460 km
-całkiem ładnie wygląda
-skórzana tapicerka
-bezpieczny
-duży

Wady:
-gaz do drobnej regulacji
-kilka drobnych ognisk rdzy (samochód ma 12 lat i był naprawdę intensywnie używany), lakier w średnim stanie
-popękana lewa przednia lampa, wygląda po prostu brzydko
-wnętrze powycierane
-wsteczny czasem nie chce wskoczyć, czasami wystarczy wbić inny bieg i wskakuje, czasem trzeba wrzucić 1 i przejechać pare centymetrów żeby zatrybiło
-czujka od poduszki powietrznej się pali, nie styka czujnik w drzwiach pasażera

Auto miało kilka drobnych stłuczek, ale żadnego poważnego dzwona. W piątek będę znał całą historię.
Nie wciskam kitu, że igła i stan idealny, oceniam go na 3++. Jeździ mi się nim wygodnie, ale chcę się go pozbyć bo mam inny wóz dla siebie (Saab 9-3 '01, cóż, lubię te samochody:)

Wystawiam ogłoszenie w sumie grzecznościowo - ojcu nie chce się go pozbywać, ale jak mówi, "jak się znajdzie kupiec to opchnie":) Czasem trzeba pomóc przeznaczeniu:)

Na razie nie ma zdjęć - w piątek będę w domu to postaram się zrobić tak żeby pokazać co i jak.

Cena - na moje oko 8k to maks. Nie wiem ile ojciec zawoła, ale podejrzewam że też te okolice:)

Wszelkie pytania na priv.
Brekekeks
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl