Zobacz wÄ…tek - kÄ…cik fotograficzny
NAS Analytics TAG

kÄ…cik fotograficzny

O wszystkim
_________

kÄ…cik fotograficzny

Postprzez bryk77 » 30/6/2011, 01:54

Jako amator fotografii miałem ostatnio okazję powrócić do swojego hobby po dłuższej przerwie. Zostałem poproszony o zrobienie kilka fotek reklamowych (debiut dla mnie jeśli chodzi o fotografię reklamową). Na forum fotograficznym po mnie pojechali... A to cienie nie tam gdzie trzeba, a to niedoświetlone, przepalone itd. Cenne uwagi, które biorę do siebie. Już wiem co muszę poprawić. Nie do końca też opanowałem program graficzny, z którego korzystam.
Sprzęt to amatorskie lustro Nikona + kilka szkiełek.
Niemniej jednak chciałbym Wam pokazać kilka fotek. Może znajdzie się tu kolejny amator fotografii. Mile widziane Wasze foty, opinie, rady. :wink:


1.Obrazek
2.Obrazek
3.Obrazek
4.Obrazek
5.Obrazek
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez lonewolf » 30/6/2011, 07:02

Też troszeczkę fotografowałem, ale głównie zachody słońca i ogólnie naturę. Może coś wrzucę jak wrócę z pracy. Agrest wyszedł fajnie, jedzenie nie jest fajnym motywem do fotografowania, a w "5" masz zły balans bieli :P
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48


Postprzez Thomsen » 30/6/2011, 08:11

Mnie interesują głównie dalekie widoki uwiecznione na fotografiach, głównie dolin rzecznych, dalekich obiektów "za horyzontem" takie oddalone nawet o 70-100km, czy ktoś z Was robi takie zdjęcia, lub jakieś ciekawe posiada;)?
Ford Sierra 2.0i DOHC
Suzuki GS-500E
Suzuki GSF600S Bandit
Avatar użytkownika
Thomsen
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23/5/2010, 14:09
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez bryk77 » 30/6/2011, 12:31

lonewolf napisał(a):Agrest wyszedł fajnie, jedzenie nie jest fajnym motywem do fotografowania, a w "5" masz zły balans bieli :P


Tak jak już pisałem te foty były robione na czyjeś potrzeby. Nad programem graficznym jeszcze trochę posiedzę i zobaczę coś się da wykrzesać z pozostałych zdjęć. Niestety podczas sesji nie korzystałem z blendy i zdjęcia wyszły niedoświetlone. Ale to dopiero początki. ;)

Mój żywioł to portrety. Lubię też trochę makro. Krajobrazów nigdy nie próbowałem.
Zbieram się od dłuższego czasu aby kupić nowy aparat i ciągle to jakieś nowe wydatki pojawiają się na horyzoncie.

Wiewiów, fotki przednie. Szczególnie trzy ostatnie. Wrzuć coś jeszcze. Jakbyś miał więcej potretów byłbym wdzięczny. :wink:

pan_wiewiorka napisał(a):Obecnie czasu już brakło, sprzęt się sprzedał był. W sumie najlepiej wspominam Pentaxa MESuper z 50/1.4. Jak to szkło rysowało, to mózg staje.


Mam nikkora 50mm f1.4 i mogę to samo o nim powiedzieć. Nic nie odda jakości i jasności stałek. Ostatnio wpadł mi w ręce nikkor 35mm f1.8. Też jest warty polecenia.

6.Obrazek

7.Obrazek

8.Obrazek

9.Obrazek

10.Obrazek
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez nie_mam_motora » 30/6/2011, 13:23

Trochę mojej twórczości :D:D

Dawno już nic jakoś nie robiłem - także większość starych :)

http://ghostrider.cba.pl/kategorie.php?start=0
WR 426
Avatar użytkownika
nie_mam_motora
Świeżak
 
Posty: 221
Dołączył(a): 1/7/2009, 00:04
Lokalizacja: Tarnów - okolice



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 56 gości




na górê