Zobacz wÄ…tek - Pytanie
NAS Analytics TAG

Pytanie

O wszystkim
_________

Czy zrozumiałeś przekaz Bystrego?

tak
1
7%
nie
11
79%
nie wiem ;)
2
14%
 
Liczba głosów : 14

Postprzez Bystry » 30/6/2011, 19:32

dobra Twojego postu mi się nie chce całego czytać, nie wymagaj ode mnie za wiele jak dziennie śpię z 3 do 4 godzin więc nie płacz tam, Marcin ruszyć i pomyśleć, a nie kręcić nią w okół ;D fz6 nadal nie używasz polskich znaków, po drugie to nie mnie tylko mojego tatę czytaj uważnie, Marcin "jechali puszką, na komendzie mojemu ojcu powiedzieli, że ten chłopak będzie miał sprawę za brak posiadania licencji na przewóz osób na motocyklu" jechali puszką moi rodzice... tak trudno się domyśleć ? tutaj widzę, że poziom spada coraz bardziej i nawet admini stają się powoli debilni... a następne ten chłopak jadący na motocyklu miał prawko kat A. -.-
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez mar111cin » 30/6/2011, 20:40

Ty w ogóle czytałeś to co napisałeś? czy też tego nie rozumiesz co sam napisałeś?
bo zgrywając cwaniaka wychodzisz na jeszcze większego idiotę...






Bystry napisał(a):Siemski

Moi rodzice ostatnio mieli wypadek uderzył w nich motocyklista młody ze swoją dziewczyną na tyle, rodzice jechali z przodu też na motungach. Przez winę motocyklisty który wyprzedzał mojego tatę....


no tak jasne że Twoi rodzice jechali samochodem :) jacy my wszyscy niedomyślni...



Bystry napisał(a): I po jakimś czasie mój tata dostał wezwanie na komendę nie wiadomo po co, poszedł i okazało się, że musiał potwierdzić czy ten chłopak jechał z dziewczyną czy nie ( nie wiadomo po co, przecież policja była i protokół spisali... ) podobno będzie miał za spowodowanie wypadku wyrok + sprawę za to, że nie miał uprawnień do przewożenia osób. Jak to z tym jest ?


również wszystko jasne....


o lewym nadkolu nawet nie wspominam.... wystarczy że ruszysz głową zanim napiszesz takie brednie...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez fz6 » 30/6/2011, 22:20

posluchaj bystry baranie bo inaczej o tobie nie mozna.nie uzywalem,nie uzywam i nie bede uzywal polskich znakow bo mi sie nie chce.jak srales w pumpery to jakos swiat pisal sms-y i klikal w kompa bez polskich znakow i wszyscy kumali o co chodzi.za to ty jestes tepy tak,ze sie w pale nie miesci.dwa jestes mega obsrancem,ktory sie wozi a potem lata ze sraczka do klopa.
trzy pajacu przeczytaj swoj ostatni wpis i sie zastanow nad tym co napisales.co z tego,ze uzyles duzych i malych liter,jak zero skladu i ladu.
za stylistyke i sens wypowiedzi mialbys pale i to na szynach.jakbys zakumal co napisalem w moim wpisie to doczytalbys sie,ze napisalem,ze twoj stary ma problem a ty srasz w gacie.a ty cwoku nawet nie rozumiesz co inni pisza.no ale skoro sam bredzisz to trudno wymagac,zebys jeszcze innych rozumial.twoje wymowki,ze spisz po 3-4 godz. na dobe to juz wogle jakas farsa.czlowieku,wezwali ci ojca na komende jako SWIADKA,rozumiesz tepaku,kto to jest swiadek?to osoba,ktora potwierdza fakty z miejsca zdarzenia.a podejrzany to osoba ,ktora sie o te fakty podejrzewa.dwa sam napisales,ze to ten kolo, co spowodowal wypadek bedzie mial problemy.a ty latasz i panikujesz jakbys mial dostac dozywocie.
szczerze, to idz,pier.olnij barana w sciane na odmulenie.
i jeszcze takie byle co ma czelnosc obrazac moderatorow,no ja pier.ole.
zasrancu idz po pieluszki i smoczka i niech cie mamunia utuli bo znowu sie nie wyspisz.
czuje ,ze wylapie od admina ale mam to w d.pie bo mnie tak zagotowal,ze chyba nie zasne.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez RUTRA.RD » 1/7/2011, 06:38

siÄ™ temat rozwinÄ…Å‚ nie ma co
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Bystry » 1/7/2011, 18:44

szkoda, że ludzie przez neta się spinają a nie mają nic do powiedzenia w temacie, marcin nie szukaj problemu w nie wiadomo czym napisane jest, że moi rodzice jechali puszką, a motocyklista uderzył w nich w lewe nadkole bo wyprzedzał ich z lewej strony gdzie mój ojciec w tym momencie skręcał w lewo sygnalizując to wcześniej. Parę dni po wypadku dostał wezwanie na komisariat, że musi się stawić, stawił się i musiał potwierdzić czy chłopak jechał z dziewczyną na motocyklu czy nie, i powiedzieli mu, że chłopak nie posiadał uprawnień na przewóz osób, prościej czy jesteś aż takim idiotą ?
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez mar111cin » 1/7/2011, 18:53

zanim znowu napiszesz coś głupiego, to się lepiej dwa razy zastanów.

PS to że ktoś nie rozumie Twojego bełkotu to nie oznacza że jest idiotą. Natomiast co można powiedzieć o człowieku który się wyraża w taki sposób że inni nie potrafią odczytać jego przekazu?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Voxx » 1/7/2011, 19:45

tlumacz by sie przydal ;)
gsxr 1100
10 sezon 32l
2 gleby
Voxx
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/1/2010, 13:43
Lokalizacja: Beskid Zywiecki

Postprzez JÄ™drekZDW » 1/7/2011, 21:58

zamknijcie ten temat bo nie potrzebna polemika sie wywiazuje
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez fz6 » 2/7/2011, 09:09

ciesz sie belkocie,ze nie siedzisz z wszystkimi przy jednym stole na pifku bo wyjechalbys z knajpy jak czarnecki w Potopie(film taki,jakbys nie zakumal).
nie wiem czy to twoja banka ale widac,ze masz jÄ… bardziej zryta niz wydziabana.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez Bystry » 2/7/2011, 12:34

Tutaj chodzi o pozwolenie na przewóz osób na motocyklu, a nie czy uderzył w lewe nadkole czy w lecący w chinach helikopter ....
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez rossavu » 2/7/2011, 12:41

Bystry napisał(a):Tutaj chodzi o pozwolenie na przewóz osób na motocyklu, a nie czy uderzył w lewe nadkole czy w lecący w chinach helikopter ....


A nie szybciej byloby podskoczyc na komisariat i zapytac o co chodzilo?
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez mar111cin » 2/7/2011, 13:35

rossavu napisał(a):
Bystry napisał(a):Tutaj chodzi o pozwolenie na przewóz osób na motocyklu, a nie czy uderzył w lewe nadkole czy w lecący w chinach helikopter ....


A nie szybciej byloby podskoczyc na komisariat i zapytac o co chodzilo?



jeżeli by miał taki sam przekaz informacji jak tutaj, to wątpie żeby było szybciej xD
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Bystry » 2/7/2011, 13:58

dobra skończ swoje kretyńskie wypowiedzi, śpisz sobie po 12 h i się wysypiasz ja niestety nie mam takiego luksusu i śpie po 3 do 4 godzin na dzień nie oczekuj za wiele, Rossavu sprawa nie dotyczy mnie tylko mojego tatę więc nie będę leciał i jak głupi się pytał i mówił o jaką sprawę chodzi, dlatego pytam "ekspertów".
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Szafa » 2/7/2011, 16:16

Skończ to użalanie się nad sobą, wyśpij się i wtedy napisz. Zachowujesz się baba gdy ma okres.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez freedek » 2/7/2011, 16:38

Ja tam zrozumiałem po sprostowaniu kilka postów wyżej. Bystrego rodzice jechali samochodem, a udeżył w nich koleś z laską na motocyklu. I zdaje się, że przed tym kolesiem jechali jego rodzice też na motocyklach. Chciał ich wyprzedzic i starych Bystrega a tu bach! Panowie policjanci stwierdzili, że miał prawko, ale nie miał licencji na przewóz osób na motocyklu (?)
freedek
Świeżak
 
Posty: 109
Dołączył(a): 24/5/2009, 22:42

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê