Zobacz wątek - Gdzie godna polecenia naprawa po szlifie Warszawa? (zdjęcia)
NAS Analytics TAG

Gdzie godna polecenia naprawa po szlifie Warszawa? (zdjęcia)

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Gdzie godna polecenia naprawa po szlifie Warszawa? (zdjęcia)

Postprzez medicus » 27/6/2011, 07:55

Witam serdecznie!

Kilka dni temu miałem niegroźnego szlifa. Po "opłakiwaniu strat" czas zabrać się za ich naprawianie. Czy znacie kogoś(lub robiliście u kogoś) kto naprawi elementy widoczne na poniższych zdjęciach profesjonalnie bez fuszerki i za rozsądną cenę?

Dzięki za pomoc :)

http://imageshack.us/g/219/fzs1.jpg/
Honda CB 500
medicus
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/5/2010, 18:17


Postprzez sonycbr77 » 27/6/2011, 10:03

to mala ryska kazdy lakiernik to zrobi, dekiel niestety musisz zamowic nowy jesli chcesz zeby to jakos wygladalo
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek


Postprzez Seba_ER5 » 27/6/2011, 11:38

nic nie musi dekiel tez zrobia... Jak dobry lakiernik.
PrimoGhost ma dobrego lakiernika. Wyslac bys musial pod krakow. zropbi Ci fest.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez medicus » 27/6/2011, 14:08

Niestety tam gdzie na czaszy są rysy, są też pęknięcia- to chyba nadaje się do spawania... Nie wiecie kto w Warszawie mógłby się tym zająć? Wysyłanie pod Kraków byłoby lekkim utrudnianiem sobie życia z mojej strony...
Chyba że naprawdę polecasz tego lakiernika i warto się w to bawić
Dzięki za pomoc! :)
Honda CB 500
medicus
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/5/2010, 18:17

Postprzez sonycbr77 » 27/6/2011, 18:28

a czemu spawac, lakiernik zrobi to zywica z płutnem i bedzie mocniejsze jak spaw potem szpachelek podklad i laleczka bedzie przeciez to delikatne pekniecia, z W-wy do Krakowa z taka pierdola to chyba nie ma sensu, dekiel tez kupisz uzywke zamiast wysylac gdzies i malowac to, z W-wy niestety nie jestem ale napewno jest tam w brud lakiernikow, poszukaj na necie
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek

Postprzez Przemo_rene » 27/6/2011, 22:05

nie podklejać żywicą i matami bo się robi za duży sztywniak i waga oraz grubość skacze masakrycznie do góry - miałem doczynienia i ze spawanymi i klejonymi na maty...zdecydowanie wolę spawane- tylko spawanie plastiku, szpachla i malowanko. Dekiel używkę kup niechrupniętą :)
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez michas_s » 28/6/2011, 22:16

Trochę za Wawa bo zielonka MAJAX ul.Brzozowa 13 tel nie pamiętam ale wrzuć sobie na google i wyskoczy

Profi robota spawali mi czasze i boczki nic nie pęka 2 sezon, i nie baw się w żadne maty i inne głupoty
Avatar użytkownika
michas_s
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nal » 30/6/2011, 09:12

porządna lutownica do plastiku, szpachla z włóknem szklanym i będzie git, dekielek wymień bo towar zacznie siadać od temperatury co będzie z czasem widoczne, moim zdaniem "łatanie" dekielka mija się z celem
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Postprzez PrimoGhost » 30/6/2011, 18:33

Dekielek może zrobić małego psikusa, ze względu na to, że jest ten grawer yamaha. Ja bym kupił w tym wypadku nowy. Poza tym wszystko do zrobienia. Kolor bez perły. Pospawać i przemalować cały element.
Znajomy by to zrobił bez problemu, tylko nie wiem czy serio jest sens. Ja wylatuję do belgii, on ma też nawał lekki i długo robi... Mi niby po znajomości robił kilka rzeczy prawie 2 tyg.
Co do polecenia... każdy swój motocykl naprawiałem u niego. Nigdy po większym szlifie, ale spawał mi też parę razy. A co do Kawy, to nie dałbym jej byle komu do poprawek. On zrobił mi dekiel i nakładkę perfekcyjnie. Miałem też odprysk na czaszy i ślizgnięty zadupek. Nie ma śladu. Zna się na tym, i jest rozsądny w cenach. Mi robił naprawdę po taniości.
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê