Zobacz wątek - Problem przy kupnie używanego motocykla?
NAS Analytics TAG

Problem przy kupnie używanego motocykla?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Problem przy kupnie używanego motocykla?

Postprzez mrt57 » 27/6/2011, 07:33

Witam, pierwszy post, więc: witam :wink:

Sprawa wygląda tak: chciałbym kupić swój pierwszy motocykl, prawko mam od roku, ale na niczym póki co nie jeździłem.
Znalazłem ciekawą ofertę, Honda CX 500, 1981r, przebieg ponad 100k km.
Moto wg właściciela jest w dobrym stanie, do wymiany akumulator, tylna opona i niedługo tarcze sprzęgłowe.
Ogólnie to chciałbym się umówić na jazdę, ale tu mam zagwostkę:

moto jest w rękach tego właściciela od ponad roku, jest na angielskich blachach i ma wykupione, jak to mówi właściciel, "ubezpieczenie na jeszcze ok. 40 dni na unię europejską".

Podobno wszystkie papiery potrzebne są, ale chciałbym się dowiedzieć, co to wogóle znaczy, to eu ubezpieczenie, czy da radę takie coś zarejestrować, ubezpieczyć, co do tego potrzeba, ile może kosztować i kto co tam mógłby pomóc :wink:

PS: Czytałem artykuł na stronce o rejestracji moto, ale nie wiem czy ma on zastosowanie w tym przypadku.

Pozdrawiam
mrt57
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2011, 07:21


Postprzez mrt57 » 27/6/2011, 13:36

Hej, i co, nikt nic nie wie? Nikt nigdy czegoś takiego nie rejestrował?:P
Nawet takie odpowiedzi zawsze coś by dały, bo nie wiem czy organizować sobie wogóle czas na obejrzenie motocykla;)
mrt57
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2011, 07:21


Postprzez RUTRA.RD » 28/6/2011, 10:15

chyba o to chodzi ze przez 40 dni masz tak jak by nasz oc wazne ale ja sie nie znam

z dugiej strony kupowac takie moto to tylko w celach zabytkowych szkoda go do jazdy
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez mrt57 » 29/6/2011, 14:42

A czemu zabytkowych, przecież ludzie normalnie jeżdżą takimi?
To byłby mój pierwszy motocykl ale dużo km to ja na pewno nie będę robił, nie mam możliwości za bardzo.

Ogólnie to taki kaprys, ale co ja poradzę, że na nowszy mnie nie stać(student), a poza tym obecne normalne motocykle są zwyczajnie brzydkie, podobają mi się stare i tyle:)
Jakby się kiedyś Junaka albo jakiegoś klasycznego Triumpha dorobić, byłoby miło.
mrt57
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2011, 07:21

Postprzez RUTRA.RD » 29/6/2011, 17:11

ze ci sie podoba i chcesz nim latac to super tylko z czesciami uzywanymi moze byc delikatnie mowiac problem w aso na pewno maja ale ceny :(
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê