Zobacz wątek - Który z poniższych kombi?
NAS Analytics TAG

Który z poniższych kombi?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Który z poniższych kombi?

Postprzez adam09 » 25/6/2011, 13:35

Cześć,
Mam do Was pytanie. Chciałbym kupić sobie kombi na motocykl. Będzie to mój pierwszy tego typu zakup ale wole zainwestować w porządniejsze ciuchy ponieważ chciałbym żeby mi posłużyły kawałek czasu. Poszperałem po necie w poszukiwaniu najtańszych rozwiązań i znalazłem 2 interesujące mnie skafandry. Byłbym wdzięczny jakbyście ocenili, który z nich jest najlepszy ( tzn. czy ma wszystko co potrzeba. Kwestia kolorów to wiadomo, że gust. A więc do rzeczy:
1. Berik X mode LS2 5903:
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/BERIK-5903-X-Mode/SubProducts/BERIK-5903-X-Mode-0011 (otwórz link)
2. Alpinestars Occtane:
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/%22Alpinestars-Octane-Suit%202PC-Blue%22/SubProducts/%22Alpinestars-Octane-Suit%202PC-Blue-0003%22 (otwórz link)
Obydwa są w tej samej cenie. Dzisiaj w sklepie mierzyłem Alpinę co prawda inny model ale rozmiar 52 był na mnie mega dopasowany. Berik w rozmiarze 52 ale też w innym modelu dawał mi więcej swobody. Nie wiem czy to dobrze czy źle.

Dzięki za wszystkie uwagi i z niecierpliwością oczekuję komentarzy,
Adam
adam09
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/6/2011, 15:10
Lokalizacja: Kraków


Postprzez etek » 26/6/2011, 13:34

Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem "dawał mi troche swobody" bo jeżeli ta "swoboda" jest na styk by wcisnąc pod spód jakis cienki polarek czy coś innego by cie ogrzało to też fajnie bo jak się zrobi chłodno to bedziesz mógł w wiekszym komforcie polatać ale jak "swoboda" to rozmar na tyle większy że bedzie na tobie wisial jak mokra szmata to taki kombiak nie bedzie spełniał swojej roli. Ale najważniejsze jest by przymierzać a nie na slepo kupowac przez net. Ja fajnie dobralem sobie kobbiaka w www.motoemi.pl ale pofatygowałem się do nich osobiście a co do ceny to sa takie czasy że wszedzie idzie się dogadać
etek
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17/5/2011, 11:35
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê