Zobacz wątek - KUPIĘ Kawasaki ZXR 400

KUPIĘ Kawasaki ZXR 400

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

KUPIĘ Kawasaki ZXR 400

Postprzez danio85 » 17/6/2011, 20:28

Jestem zainteresowany kupnem motocykla Kawasaki ZXR 400 w cenie do max 4000zł. Wiem że w tej cenie można dostać taki motocykl z roczników 1992-1996, ewentualnie może być do niewielkiego wkładu finansowego (np. do opłat).

Jeśli ktoś będzie miał ciekawe Kawasaki ER-5, GPZ lub Suzuki Gs 500 lub inną ciekawą 500 dobrą rocznikowo to też chętnie rozważę jej zakup.

Jestem z Warszawy ew. mogę dojechać w zakresie woj. mazowieckiego, no chyba że będzie coś wybitnie ciekawego to trochę dalej, ale nie mam prawka dlatego wole się bardzo daleko nie zapuszczać po motor;)

Kontakt:
danio681@wp.pl
tel. 781-326-435
danio85
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl