Zobacz wÄ…tek - Chorwacja / BÅ‚ugaria 2011 4 - 18 Lipca Wypad Urlopowy REAL
Advertisement
NAS Analytics TAG

Chorwacja / BÅ‚ugaria 2011 4 - 18 Lipca Wypad Urlopowy REAL

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Chorwacja / BÅ‚ugaria 2011 4 - 18 Lipca Wypad Urlopowy REAL

Postprzez Shakal 47 » 16/6/2011, 15:29

Witam Wszystkich
Jak w Temacie Planuje Wyjazd Wakacyjny podróż Motocyklami do Chorwacji lub Bułgarii Wszystko jest do Umówienia i Uzgodnienia tylko termin sztywny od 4 lipca do 18 możemy jechać np 7 do 17 albo 4 do 15 na ile fundusze pozwolą w Planach. Lecz odbyć się to musi od 4 do 18

Plan mój zakładałby kilka spokojnie spędzonych dni na Plaży wraz z poznaniem lokalnej kultury wieczorowo :)
Resztę czasu można zainwestować w wyprawy do co innego miasta z noclegiem i dalszym poznawaniem Świata Napełniając szufladki umysłu wspomnieniami z jazdy

Podróż bez żadnych Spin (typu na czas, albo najniższym kosztem,)
To będzie mój pierwszy długi wyjazd z dwoma kołami i ma być Fenomenalny
Szukam chętnych Więc:
Na wyprawę Motocyklową + Wypoczynkowe Wspomnienia na całe życie
Bliższe poznanie Kilku Osób którym zawsze Macham Lewą

Zabieram YZF R6 2000 Bo z Nią się związałem to mój drugi sezon
Jestem z Okolic Świdnicy (Dolny Śląsk) mam 25 lat i chciałbym podróż odbyć z Ludźmi mi Podobnymi

Pytania propozycje 501-120-455 shakal47@op.pl
gg:4044505
Jak ktoś jest chętny to spotkamy się poznamy i decydujemy ustalając plan działania

Opcja na 3- 4 Motory byłaby Świetna Plecaki mile widziane sam też zabrać mogę więc od 4 do 8 osób się mi marzy w takiej trasie

Żądnych wrażeń z dobrym terminem urlopu i odkładaną kaską na marzenia zapraszam serdecznie Piszcie dzwońcie a Marzenia zaczną się spełniać
Pozdrawiam Wszystkich
Czasem jestem tu... a jednak FarAway
Avatar użytkownika
Shakal 47
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/4/2011, 11:10
Lokalizacja: Wałbrzych


Postprzez MarcinGSF » 16/6/2011, 17:39

hej. Planuje podroz od 9-17 lipca. Chorwacja myslaem o wyspie KRK i noclegu tranzytowego gdzies nad Balatonem. Jade sam suzuki banditem 600. To moja pierwsza taka dluga podoz. chetnie sie do kogos podlacze. poza tym pelem luzik. numer gg 2811751
MarcinGSF
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/6/2011, 17:27


Postprzez Shakal 47 » 28/6/2011, 12:52

Wraz Z Marcinem Ustaliliśmy już trasę i początkowy zarys naszej wyprawy do której nadal zachęcam by się przyłączyć
Oboje nie jesteśmy nawet z tego samego regionu polski jedynie z części Południowej więc niech odległość was nie odstrasza

Dodam trasę jeszcze dziś byście wiedzieli co jak się święci wyjazd planujemy koło 7-9 Lipca
Zakupujemy aktualnie Torby Tankbagi i sprzęt do spania bo planujemy korzystać nie tylko z motelów ale i Campingów by wszystko wyszło taniej :)
Czasem jestem tu... a jednak FarAway
Avatar użytkownika
Shakal 47
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/4/2011, 11:10
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez biker22 » 28/6/2011, 20:03

Z miłą chęcią bym z wami się bryknął ale niestety nie za bardzo z urlopem i druga sprawa to taki wyjazd to nie na moją kieszeń. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi i miłych wspomnień z wyprawy.
biker22
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14/1/2011, 19:05

Postprzez Shakal 47 » 28/6/2011, 23:50

Spoko Czekamy nadal na chętnych na razie jest nas dwóch jedna w żyłach benzyna i czekamy na podobnych w sobotę spotykamy sie by omówić szczegółowo kto co bierze, kiedy wyjeżdżamy , jaką trasą i co robimy w trakcie wyprawy. Ma być Doskonała przygoda + Poznawanie kraju i jego kultury topiąc się w gorącej wodzie i susząc na Piekącej plaży :)
Czasem jestem tu... a jednak FarAway
Avatar użytkownika
Shakal 47
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/4/2011, 11:10
Lokalizacja: Wałbrzych

Wyprawa

Postprzez Shakal 47 » 20/7/2011, 18:23

Wyprawa Odbyta Przede wszystkim Bez Rys na Psychice Każdy wydobył to co mógł z Podróży Widoki przepiękne , Drogi Tak samo morzę kilka Śliskich asfaltów zostanie zapamiętane. Słońce cały czas Woda Przejrzysta jak w nałęczowiance Humory Przed w trakcie jak i po Wspaniałe Polecam Wyprawy na Motocyklach..
W razie Pytań Walcie jak w Dym Opowiemy jak Było :)
Czasem jestem tu... a jednak FarAway
Avatar użytkownika
Shakal 47
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/4/2011, 11:10
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez adam_89 » 20/7/2011, 21:04

to może napiszesz jakąś większą relacje plus foto :)
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê