Zobacz wątek - Zakup nowego motocykla ze stanów - zalety/wady

Zakup nowego motocykla ze stanów - zalety/wady

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Zakup nowego motocykla ze stanów - zalety/wady

Postprzez pastorex » 10/6/2011, 14:58

Witam

Chcę kupić nowy motocykl. Myślałem o Z750R ale znalazłem ciekawą ofertę:
http://moto.allegro.pl/kawasaki-z1000-z ... 61445.html

Motocykl płynie do nas ze stanów, cenowo jest tańszy od Z750R z naszego salonu.

Chciałbym zapytać nie tyle o to czy to dobry motor itd. tylko o wady i zalety kupna motoru z zagranicy a dokładnie z USA.
Podstawowa zaleta to cena mniejsza o 12 tysięcy złotych. Podstawowa wada to brak gwarancji producenta (międzynarodowa gwarancja europejska obowiązuje tylko motocykle kupione na terenie europy). Ale to tylko mój punkt widzenia, z chęcią poznam wasze opinie na ten temat. Czy mieliście doświadczenia w zakupie motocykli z USA? Na co zwrócić szczególną uwagę? Czy taki motocykl może nie spełniać jakiś europejskich norm?

Jeżeli w przeszłości wystąpił podobny temat odrazu proszę o skasowanie mojego (lub sam to zrobie jeżeli mogę) szukałem ile się dało ale nie znalazłem lub przeoczyłem taki temacik.

Serdecznie pozdrawiam
Pastor
pastorex
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.