Zobacz wątek - KTM 450 SX - Akrapovic, 6 Biegów MEGA WYPAS! Tanio!

KTM 450 SX - Akrapovic, 6 Biegów MEGA WYPAS! Tanio!

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

KTM 450 SX - Akrapovic, 6 Biegów MEGA WYPAS! Tanio!

Postprzez Damian Marciniak » 9/6/2011, 20:58

KTM 450 SX 2004

Do sprzedania mam wychuchaną, wypieszczoną, zadbaną KTM 450 SX z 2004 Roku! Moje oczko w głowie!

W motocyklu zrobione jest WSZYSTKO: olej w przekładni (3 motogodziny), nowy filtr powietrza, filtr oleju, nowa okleina, odpowietrzone lagi, nowe o-ringi, gąbka itd. Zainwestowałem w niego kupe kasy. Muszę pilnie sprzedać z powodów finansowych. Używany amatorsko. Co jest chyba Bardzo ważne, bo mamy pewność, że kupujemy maszynę, która nie jest zajechana jak większość motorów sprzedawana w Polsce!

A teraz bardziej szczegółowo: Zmieniłem płyny: hamulec, skrzynia, silnik i lagi. Założyłem nowiutki filtr powietrza i filtr oleju (x2). Dołożyłem kilka bajerów: gąbka na kierownice (czasem ratuje życie jak się wyleci na kierownice) handbary (200zł) czy też bardzo przydatne bleeders'y do odpowietrzania lagów (150zł). Zamontowałem również pełen tytanowy układ wydechowy Akrapovic – wart 2500zł.

Wydech wydaje odgłosy godowe, przyciągające wszystkie gimnazjalistki z okolicznych wsi. Dlatego muszę ją sprzedać, bo koleżanki wkurza, że siedzą nam płotem pod domem i wyją w nocy.

Wielkim plusem jest skrzynia biegów która posiada 6 biegów nie 4 jak inne modele z tego roku (koszt 1500z) na gazie, można śmiało irytować łysych panów w BMW 1.6 -lekkie dociśnięcie gazu i KTM zapiernicza jak królik po koksie!

Kazałem sprawdzić wszystko, co wymagało przeglądu, czy smarowania. Teraz to bestia, w stanie technicznym pewnym w 100%. Nie ma prawa nic nawalić. Tym motocyklem jeździ się po prostu bosko.
Czemu o tym wszystkim piszę? Wielu ludzi szuka motocykla przez pryzmat ceny. Rozumiem te motywację. Ale jest zgubna. Reanimowanie trupa to pieniądze wyrzucone w błoto. Ten sprzęt wygląda jak roczny. I naprawdę jest w stanie idealnym jakby tyle miał lat. Nie oddam czegoś tak dobrego za bezcen. Ktoś, kto zna się na rzeczy i kupi ten sprzęt na pewno to doceni. Warto więc przemyśleć sprawę, czy kupić coś droższego, ale dobrego, czy wyłożyć potem 4 klocki na remont czegoś, co i tak już dawno zakończyło swój żywot.

Kupiłem ją od mojego znajomego (47 Lat), który w 2004 roku kupił ją w salonie, gdy dowiedziałem się, że ma problemy finansowe zaproponowałem mu odsprzedanie motoru. Proszę, więc wyciągnąć własne wnioski i zapraszam na oględziny do Nowej Soli.

Jako ciekawostkę dodam motocykl był sprowadzany z Wielkiej Brytanii.
Dodam Tylną oponę Michelin jeszcze ma z 80% - z możliwością zarejestrowania na drogi. Motor posiada upoważnienie od KTM na zarejestrowanie bynajmniej w Wielkiej Brytanii natomiast w Polsce niestety ale wymagana jest pełna homologacja.

Cena 9100zł

Kontakt:

Telefon - 07791789324 (Angielski)
GG - 9188653
E mail - wick3d.xD@googlemail.com

Za te pieniądze GWARANTUJE że nie znajdziecie lepszego sprzętu!
Sprzedaje ponieważ tymczasowo mieszkam w Anglii a motor tylko się kurzy.

Uprzedzam ze cena nie podlega negocjaci!

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
KTM 250 SX 2006 ;-D
Damian Marciniak
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl