Zobacz wątek - [S] Yamaha YZF-R1 RN01 rok: 1999

[S] Yamaha YZF-R1 RN01 rok: 1999

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Yamaha YZF-R1 RN01 rok: 1999

Postprzez zibi.r1 » 6/6/2011, 11:29

Witam!

Obrazek (otwórz link)

Do sprzedania jest Yamaha YZF-R1 RN01 z 1999 roku w kolorze niebieskim, w oryginalnym malowaniu. Przejechane ok. 48 000 km, ciągle rośnie (jak ktoś chcę może mieć 19 ;) ). Sprowadzony z Anglii w 2010 r. Na początku sezonu został do niego przygotowany. Motocykl garażowany i zadbany. Kupiony od motocyklisty, przez motocyklistę. Zarówno silnik, skrzynia biegów, heble (po renowacji) jak i rama w stanie bardzo dobrym. Po wymianie sprzęgła w zeszłym roku. Sportowy filtr K&N. Seryjny karbonowy wydech. Serwisowany regularnie. Elektryka sprawna. Dwójka nie wyskakuje. Posiada crash-pady. Nowe opony, zrobione na nich 500 km.

Motocykl użytkowany rekreacyjnie, weekendowo i torowo. Bez stawiania na koło, stoppie czy palenia gumy, poprzedni właściciel też podobno nie ;) Praktycznie całkowita seria poza zmienioną szybą na trochę wyższą i przyciemnioną, sportowe sety oraz zmienione kierunkowskazy z tyłu :roll: (wariacja poprzedniego właściciela, posiadam oryginalne). Przegląd i OC ważne do sierpnia 08.2011 r.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia motocykla na żywo we Wrocławiu, jaki i jazdę próbną. Proszę o przyjeżdżanie ze swoim kaskiem, nie pożyczam! Nie sprzedaję dzieciakom i dresiarzom. Jeśli ktoś chce dokonać jazdy próbnej musi mieć przy sobie pieniądze na zakup.

Motocykl sprzedaję ponieważ chcę zmienić na RN12.

Cena 10 500 zł (do negocjacji) Wiem, że są tańsze, ale na pewno nie w takim stanie.

Ogłoszenie grzecznościowe, kontakt do sprzedającego:
Mateusz, Wrocław
693 476 697 (bez zastrzeżonych)
zibi.r1
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl