Zobacz wątek - Wielka prośba związana z magisterką
Advertisement
NAS Analytics TAG

Wielka prośba związana z magisterką

O wszystkim
_________

Postprzez mad.girl » 5/6/2011, 16:06

Osobiście wolę Danielsa z pepsi, ewentualnie czystego na lodzie :) Metafor można stworzyć wiele.

No dobrze, to powiem to jeszcze raz inaczej - żeby móc zaliczyć seminarium, muszę mieć wybrane metody do badania i zrobioną w całości tą jedną, o którą się teraz rozchodzi i przed konstrukcją potrzebuję mieć opisy tego co się czuje. Owszem, może była by to jakaś opcja, gdyby nie to, że temat jest dość "sezonowy". A rozmawiać w zimie o odczuciach związanych ze śmiganiem to po pierwsze sadyzm, a po drugie lepiej na świeżo.

Nie musisz delikatnie, jeżeli nie masz ochoty mi pomóc spoko, to jest tylko prośba o coś, co bardzo jutro może uratować mi tyłek :)
Avatar użytkownika
mad.girl
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/6/2011, 18:18
Lokalizacja: Kraków


Postprzez rossavu » 5/6/2011, 16:12

Szafa napisał(a):Nie ma nic za darmo ;D kiedyś pokuszę się o napisanie książki :D


Zrobie to za Ciebie bo warto o tym napisac prace magisterska :twisted:

Oryginalny post by Szafa:

Szafa napisał(a):16 maja - niedziela
Wstałem o 8.30, poszedłem pobiegać, wróciłem po godzinie i wtem naszła mnie mega ochota na jazdę i straszenie staruszek pod kościołem. Dawida nie trzeba było długo namawiać.... tłumiki zdjęte, nalane paliwska pod korek i heja na terror. Zaczęło się ładnie, świeciło słoneczko. Dojechaliśmy pod kościół akurat kiedy ludzi zaczęli z niego wychodzić. Podjara na maxa i pyyzda do odcinki w jedną stronę, droga powrotna wolna guma i kombo i tak pare razy, ludzie patrzyli się jak na bandytów Very Happy
1-ka, 2-ka do końca, sprzęgło i odciiinaaaaa !!!! Totalne zniszczenie, terror jakiego dawno nie widzieli, dzieci osmarkane po pachy z radości, co niektórzy kumaci pokazują gesty " zajebichoo" " dawaj jeszcze raz" " siej zniszczenie !" Widząc to aż robi się milej i cieplej na sercu. Stare babki zniesmaczone oddalają się szybko co by zawału ze złości nie dostały. Tłum powoli się rozchodził na obiad a i my zgłodnieliśmy i postanowiliśmy się zwijać co by panowie niebiescy się nie doczepili do tłumików. Droga powrotna również owocowała w terror i zniszczenie jakiego świat nie widział. Wróciłem do domu, mama pyta : " I jak było ? Mam nadzieję że jeździłeś ostrożnie? " " Tak mamo..."

Rogal na papie i chęć do życia jakiej nigdy nie zaznał żaden preclozaur, precele, harlejowiec czy też każdy inny leszcz, który boi się o swoje życie do tego stopnia że już sobie trumne i miejsce na cmentarzu wykupił.



Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez mad.girl » 5/6/2011, 16:18

"dzieci osmarkane po pachy z radości" rządzą :D zapamiętam!
Avatar użytkownika
mad.girl
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/6/2011, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Konio » 5/6/2011, 16:38

mad.girl napisał(a):Konio - ok, blisko, a spróbujesz mi opowiedzieć? ;)


Oczywiscie. Kiedy i gdzie? :)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez mad.girl » 5/6/2011, 17:08

Konio napisał(a):
mad.girl napisał(a):Konio - ok, blisko, a spróbujesz mi opowiedzieć? ;)


Oczywiscie. Kiedy i gdzie? :)


A mieszkasz w Kielcach czy Krakowie? :) kłopot polega na tym, że jutro powinnam mieć już to wszystko opracowane, najszybciej byłoby pewnie po prostu pisemnie na pw, chociaż jeżeli masz ochotę opowiedzieć mi o tym osobiście, to też nie widzę przeszkód oprócz takiej, że jeżeli nie mieszkasz w Krk to nie chcę specjalnie Cię tu ciągnąć ;)
Avatar użytkownika
mad.girl
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/6/2011, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Konio » 5/6/2011, 19:01

mieszkam w Krk :)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez mad.girl » 5/6/2011, 19:09

PW;)
Avatar użytkownika
mad.girl
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/6/2011, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości




na górê