Zobacz wątek - Sprzedam Aprilię RS 50 (2000r.)
NAS Analytics TAG

Sprzedam Aprilię RS 50 (2000r.)

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam Aprilię RS 50 (2000r.)

Postprzez TaLLiB » 28/5/2011, 12:39

Cena: 3 200,00 zł
Miejsce: Polska, Wielkopolskie, Leżenica

WITAM!
Jestem szczęśliwym posiadaczem motocykla, jakim jest Aprilia RS 50. Stan techniczny oceniam na BdB +. Przygotowany do sezonu (nowe płyny, roczny akumulator, roczna tylnia opona, która wygląda jak nowa, nowa tylnia zębatka). Motocykl jest zarejestrowany na motorower (można nim jeździć na kartę motorowerową lub dowód). Cylinder i tłok zostały wymienione na pojemność 80cm, co daje lepsze przyspieszenie i większy V-max.
Jak już wspomniałem silnik igła, wizualnie trochę gorzej (posiada kilka rysek, gdyż poprzednim właścicielem była kobieta). Osiągi to ~117 km/h. Przyspieszenie ma naprawdę bardzo ładne jak na taką pojemność.
Motocykl nigdy mnie nie zwiódł. Pali na dotyk.

Powodem wystawienia Apki na sprzedaż jest to, iż planuję zakupić coś większego.
Nr kontaktowy to 782780800. Proszę dzwonić w godzinach popołudniowych (od 16), gdyż do południa jestem w szkole.

Jeśli będzie taka potrzeba, to dodam więcej zdjęć. ;)

NAPRAWDĘ WARTO !!
(Cena do małej negocjacji)

Telefon: 782780800
GG: 1988529
E-mail: maras14_18@o2.pl
Załączniki
1.JPG
(86.32 KiB) Pobrane 13 razy
TaLLiB
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl