Zobacz wątek - Prawidłowo wykonana 8
NAS Analytics TAG

Prawidłowo wykonana 8

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Zimny silnik

Postprzez sajberek » 26/4/2008, 20:43

Hej. No ja będę zdawał 16 czerwca o 9:00 rano, więc będę tym przecierającym szlaki :D Wie ktoś może, czy jeśli będę miał zimny silnik, to mogę poczekać aż się rozgrzeje, albo śmignąć po placu przed faktycznym egzaminem, żeby go troche rozgrzać i wyczuć? A tak wogule, to mogę sobie zrobić slalom tak zanim faktycznie podejde do egzaminu?
Pozdrawiam,
M.
Avatar użytkownika
sajberek
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26/4/2008, 19:19
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Dominik_YZF » 26/4/2008, 20:48

Mozesz sobie zrobic normalny slalom i powtórzyc jak ci nie wyjdzie.
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City


Postprzez CalibraHunter » 27/4/2008, 13:04

Mozesz zapytac instruktora. Nic nie rob na wlasna reke. Watpie, czy ktos pozwoli ci rozgrzac dobrze silnik, bo to duza strata czasu. I uwazaj, jesli nie robisz 8 z zamknietymi oczyma to chyba lepiej sprobuj na 1 biegu. Nie ryzykuj zgasniecia moto.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Adam M. » 27/4/2008, 16:21

No i pamietaj, ze jak robisz 8 na pierwszym biegu to tylek jak najdalej w tyl, bedzie ci latwiej kontrolowac moto przy ciasnych lukach.
Nie wsiadaj na motocykl dopuki nie zobaczysz ze trzyma wolne obroty, nie ma obowiazku zdawania na nieprzygotowanym do jazdy motocyklu.

Adam M.
Adam M.
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 786
Dołączył(a): 5/2/2008, 02:56

Postprzez Kasius » 27/4/2008, 22:58

Ja powiem tak, jak ja zdawalem prawko to motocykl stal przez 15 minut i sie grzał, do egzaminu bylem 5 w kolejce, wiec mialem juz motocykl rozgrzany i pojechalem na 2, motorek plynnie sie poruszal nie reagowal tak gwaltownie na gaz jak to przyjedynce wiec 8 i slalom vbez problemow na 2 przy rozgrzanym moto, dodam ze wiekszosc zdawala na 1 dla tych co mieli problemy z utrzymaniem rownowagi to byla masakra, podporki noga czy tez wyrwanie moto i najechanie na linie to byla normalka, pamietam jak dzis z 10 zdajacych zdalo 3 osoby, wszyscy ktorzy nie zdali polali na placu, miasto to w zasadzie formalnosc chociaz i tam mozna oblac.
Kasius
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2/8/2007, 23:58
Lokalizacja: Irlandia/Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê