Zobacz wÄ…tek - Rozrzad w silniku ROTAX 350 cc
Advertisement
NAS Analytics TAG

Rozrzad w silniku ROTAX 350 cc

Enduro, Cross
_________

Rozrzad w silniku ROTAX 350 cc

Postprzez jahol70 » 8/5/2011, 16:15

Witam. Do wczoraj kulalem na harley davdson MT350 (ex army). Poadl mi pasek rozrzadu i przez wiele godzin na internecie nic nie znalazlem (pasek, rolki i kola zebate). Jaki sprzet mial silnik ROTAX 350 taki sam jak w HD MT350, lub od jakiego sprzetu na pewniaka moge kupic pasek i reszte? Pozdrawiam
ps
Sorka, ze nie przedstawilem sie odrazu. Mam 41 mieszkalem w skwierzynie, poznaniu, a teraz w uk. MT mam od 3 lat i do tej pory motory sluzy mi tylko do jazdy po "okolicy" wiec mi bylo "obojetne" jakie moto. Teraz mam zamiar kupic Honde Deauville i zaczac naprawde jezdzic. Trasy po kilka setek km, w siodle na wakacje do polski. Chce zaczac jezdzic od pierwszych roztopow do pierwszych sniegow, a najlepiej caly rok. MT mam zamiar zmienic na enduro pomiedzy 400 a 500 cc. Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio edytowano 9/5/2011, 01:00 przez jahol70, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
jahol70
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21/4/2011, 11:09


Postprzez Landryss25 » 8/5/2011, 20:53

Sądzę że Gates w swojej ofercie będzie miał taki pasek. Może jeśli nie po modelu moto to po wymiarze/ilości ząbków.

Dobrze z Twojej wypowiedzi zrozumiałem że pasek padł = zerwał się? Jeśli tak to sprawdziłbym na Twoim miejscu stan głowicy...
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw


Postprzez jahol70 » 8/5/2011, 21:44

Tak-zerwal sie. Pasek jest jeszcze do dostania(sorka za niedomowienie)tylko, ze sam pasek mi nie ratuje sytuacji:cry: , ale najwiekszy problem jest reszta. Tylko od jakigo typy moge przypasowac??? Tak wiem, ze musze glowice zwalic i pewnie z Gatesem sie skomtaktuje bo moze bedzie mial pomysl na caly rozrzad. Dzieki
jahol70
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21/4/2011, 11:09



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości




na górê