Zobacz wątek - Nauka jazdy kat A Poznań | Wybór szkoły
Advertisement
NAS Analytics TAG

Nauka jazdy kat A Poznań | Wybór szkoły

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Nauka jazdy kat A Poznań | Wybór szkoły

Postprzez KaBaSZo » 27/4/2011, 15:14

Możecie mi polecić relatywnie tani i dobry ośrodek nauki jazdy w Poznaniu?
Chciałem wybrać się na kurs do Red L Car, ale widzę, że tam podrożało już chyba o 100 zł. Może są jakieś inne opcje poniżej 1000zł za kurs? Nie chce też skończyć nie umiejąc nic tylko, dlatego że będę miał 100-200zł w kieszeni ;).
Nigdy wcześniej nie jeździłem na motocyklach(jeżeli byłoby to ważne przy wyborze), ale zawsze mnie kręciły. :D

Te nowe przepisy z kat A2 jeszcze nie weszły, tak ?
KaBaSZo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27/4/2011, 15:07


Re: Nauka jazdy kat A Poznań | Wybór szkoły

Postprzez madcap » 27/4/2011, 15:52

KaBaSZo napisał(a):Możecie mi polecić relatywnie tani i dobry ośrodek nauki jazdy w Poznaniu?
Chciałem wybrać się na kurs do Red L Car, ale widzę, że tam podrożało już chyba o 100 zł. Może są jakieś inne opcje poniżej 1000zł za kurs? Nie chce też skończyć nie umiejąc nic tylko, dlatego że będę miał 100-200zł w kieszeni ;).
Nigdy wcześniej nie jeździłem na motocyklach(jeżeli byłoby to ważne przy wyborze), ale zawsze mnie kręciły. :D


panie, pytasz pan o 2 różne rzeczy - albo relatywnie tanio, albo dobrze

KaBaSZo napisał(a):Te nowe przepisy z kat A2 jeszcze nie weszły, tak ?


przepisy "weszły", tylko, że jeszcze nie obowiązują
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Daga » 27/4/2011, 16:52

Gdybym nie uczyła się u instruktora z polecenia,poszłabym do High OSK.Cen nie mają najniższych,ale instruktorzy kat.A są czynnymi motocyklistami (bardzo ważne!),organizują dodatkowe szkolenia,a sam ośrodek ma wg mnie bardzo wysoki poziom.Tyle.Poszperaj w necie i nie kieruj się tylko ceną,bo trafisz na kolesia,który będzie Ci kazał 10 h trzaskać ósemki na placu i niczego ciekawego się od niego nie dowiesz.
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KaBaSZo » 27/4/2011, 19:07

Daga napisał(a):Gdybym nie uczyła się u instruktora z polecenia,poszłabym do High OSK.Cen nie mają najniższych,ale instruktorzy kat.A są czynnymi motocyklistami (bardzo ważne!),organizują dodatkowe szkolenia,a sam ośrodek ma wg mnie bardzo wysoki poziom.Tyle.Poszperaj w necie i nie kieruj się tylko ceną,bo trafisz na kolesia,który będzie Ci kazał 10 h trzaskać ósemki na placu i niczego ciekawego się od niego nie dowiesz.

Rozumiem, ale 1,3k to trochę dużo.
KaBaSZo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27/4/2011, 15:07

Postprzez DunPeal » 27/4/2011, 21:05

coz ja wybralem najtansza szkole w poznaniu zdaje sie Autodrive sie nazywa. 800pln.
jesli chodzi jednak o sama nauke szukam jakis specjalnych kursow doszkalajacych i za rozowo z tym nie ma wbrew pozorom, nauka na torze przypomina raczej trening drifterow zaplac i robta co chceta.
mam nadzieje ze sie nie obrazisz jesli sie troszke podepne i zapytam czy w poznaniu prowadzone sa jakies regularne kursy doskonalace technike jazdy?
DunPeal
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3/4/2011, 14:56
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KaBaSZo » 27/4/2011, 22:01

przepisy "weszły", tylko, że jeszcze nie obowiązują

Może być taka sytuacja, że w trakcie mojego kursu wejdzie to A2 i będę musiał zdawać A2 ?

Znacie opinie o Red L Car ?
KaBaSZo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27/4/2011, 15:07

Postprzez Daga » 28/4/2011, 09:23

DunPeal napisał(a):mam nadzieje ze sie nie obrazisz jesli sie troszke podepne i zapytam czy w poznaniu prowadzone sa jakies regularne kursy doskonalace technike jazdy?

Tak,jak napisałam,OSK High prowadzi kurs doszkalający. http://www.szkoleniemotocyklowe.pl/
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez madcap » 28/4/2011, 12:08

gdybyś zajrzał i poszperał w dziale prawo, to zwróciłbyś uwagę, że nowe kategorie zaczną obowiązywać od stycznia 2013
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez KaBaSZo » 28/4/2011, 22:00

madcap napisał(a):gdybyś zajrzał i poszperał w dziale prawo, to zwróciłbyś uwagę, że nowe kategorie zaczną obowiązywać od stycznia 2013

Nie byłem pewien, ale gdzieś czytałem o 2013.

Szkoły jakie mam na oku:
Red Car
A&ATUT
MotoArtur
High

O wszystkich czytałem pozytywne opinie, także wybór nie jest łatwy.
Czy w każdej z tych szkół uczą, poza rzeczami wymaganymi na egzamin, ważnych aspektów techniki jazdy, obsługi moto(bez olewania tych tematów :) )?
W High na pewno to wszystko jest, ale lokalizacja trochę kijowa. Ośrodek jest na Borówki 4(tam jeździ się na teorię i jazdy) ?
KaBaSZo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27/4/2011, 15:07

Postprzez perfectliee » 29/4/2011, 13:27

witam,
szczerze i z cala odpowiedzialnoscia nie polecam szkoly RED L CAR z poznania.
trafilem tam po znajomosci i zaluje.
cale moje towarzystwo szkolilo sie w HIGH w pozku i sa bardzo zadowoleni, ja tymczasem nie.
urywanie godzin etc...generalnie nie polecam.
jak ktos szuka szkoly jazdy A czy B to nie jest najwazniejsza cena,
ale to jak ludzie ktorzy tam sa szkola, traktuja innych no - ogolnie atmosfera.
wyobrazcie sobie ze na egzamin z prawa jazdy A szedlem majac wyjezdzony tylko plac, nigdy nie wyjechalem w miasto...chyba to o czyms
swiadczy?!?! zdawalem w 2009 roku, moze cos sie zmienilo...ale generalnie...nie sadze :) z reszta, malo kto sie z nimi bije bo juz sa dosc znani i maja spory przemial :D
perfectliee
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/4/2011, 13:16
Lokalizacja: poznan

Postprzez zygfryd7 » 6/5/2011, 18:01

cale moje towarzystwo szkolilo sie w HIGH w pozku i sa bardzo zadowoleni, ja tymczasem nie.

wyobrazcie sobie ze na egzamin z prawa jazdy A szedlem majac wyjezdzony tylko plac, nigdy nie wyjechalem w miasto...chyba to o czyms swiadczy?!?!

masz rację - o czymś to świadczy - musisz chyba być totalną p.... (tu sam sobie dopowiedz) aby w 20h nie ogarnąć placu na tyle żeby z niego nie wyjechać

tak się składa, że robiłem w high kurs na kat.A rok temu
urywanie godzin? może rozwiniesz. osobiście miałem raz sytuację, że pojechaliśmy zmienić oponę podczas jazd - stracony czas dostałem z nawiązką
z placu wyjechałem na trzeciej czy czwartej jeździe i jakoś nie wierzę, żebyś choć raz nie był na trasie egzaminacyjnej!
jedyne, co mi na początku przeszkadzało to to, że Kondziu (z nim miałem większość jazd) non stop mnie opieprzał (przed kursem nie latałem na moto), że to nie tak, że tamto źle itd ale w miarę jak nabierałem wprawy zjebek było mniej i jeździło się coraz lepiej :lol:
egzamin oczywiście to była formalność choć spękany byłem na maxa
zygfryd7
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6/5/2011, 17:09

Postprzez sebhucz » 6/5/2011, 21:42

zygfryd7 napisał(a):
cale moje towarzystwo szkolilo sie w HIGH w pozku i sa bardzo zadowoleni, ja tymczasem nie.

wyobrazcie sobie ze na egzamin z prawa jazdy A szedlem majac wyjezdzony tylko plac, nigdy nie wyjechalem w miasto...chyba to o czyms swiadczy?!?!

masz rację - o czymś to świadczy - musisz chyba być totalną p.... (tu sam sobie dopowiedz) aby w 20h nie ogarnąć placu na tyle żeby z niego nie wyjechać


eeee... ale zdaje się że kolega wyżej właśnie nie pisał o HIGH, tylko o tej innej szkole ;-)

jedyne, co mi na początku przeszkadzało to to, że Kondziu (z nim miałem większość jazd) non stop mnie opieprzał (przed kursem nie latałem na moto), że to nie tak, że tamto źle itd ale w miarę jak nabierałem wprawy zjebek było mniej i jeździło się coraz lepiej :lol:
egzamin oczywiście to była formalność choć spękany byłem na maxa


Miałem to samo, widać Konrad tak ma ;-)

Polecam HIGH - ale trzeba być świadomym, gdzie mają plac - mnie nie przeszkadzało, ale jeżli ktoś nie ma własnego transportu, to może narzekać.
sebhucz
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30/6/2010, 18:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Zielony_nowicjusz » 16/6/2011, 17:36

A cos poza OSK High? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze warte to 1300 zl. Dają tam chociaz usiąść na większym motocyklu niz 250?

Red Car - tylko zle rzeczy slyszalem.

co powiecie na http://prawko.com/ ?
Zielony_nowicjusz
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/6/2011, 19:17

Postprzez ugly28 » 28/6/2011, 22:10

robilem tam prawko, tanio nie jest, ale wykladowcy znaja sie rzeczy
Avatar użytkownika
ugly28
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 11/8/2006, 08:59

Tania szkoła jazdy w Poznaniu

Postprzez OlekSeb » 24/4/2017, 14:58

Cześć. Znajomy szuka taniego (ma swoje powody) kursu na kat. A w Poznaniu.
Czy możecie coś doradzić?

Znalazł takie szkoły:
http://autodrive.com.pl/
http://5biegpoznan.pl/
http://oskkari.eu/
http://www.a.poznan-naukajazdy.pl
http://www.zdajprawko.pl
http://prawkoredcar.pl/
(wiekszość to 1200 zł)

Ktoś coś może dodać, poradzić?
OlekSeb
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23/1/2016, 15:49

Re: Tania szkoła jazdy w Poznaniu

Postprzez pwm » 10/5/2017, 22:04

to siÄ™ liczy a nie cena :)
http://bip.poznan.pl/bip/druki.html?dr_ ... w&type=pdf

Ja polecam osk 4 kółka 63% za pierwszym w 2016 roku podchodziło 86 osób.
https://www.facebook.com/prawkopoznan/?fref=ts

Ja zdałem za pierwszym.
"Przywiązujecie moi drodzy zdecydowanie zbyt dużą wagę wpływu władzy na Was zamiast Waszego wpływu na władzę."
Avatar użytkownika
pwm
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2/8/2016, 17:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Tania szkoła jazdy w Poznaniu

Postprzez andy7 » 14/5/2017, 11:17

Twoja logika i pytanie jest ez sensu

Chcesz sie nauczyc, czy jedynie miec papiery ?

To co zaoszzcedzisz na nauce wydasz na egzaminy, tyle, ze tym znacznie przekroczysz Budget drozszych lub lepiej uczacych OSK.

No ale jezeli chcesz isc ta droga.....

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Re: Nauka jazdy kat A Poznań | Wybór szkoły

Postprzez TheRazmo » 25/7/2017, 16:27

Sam robiłem prawko w Poznaniu x lat temu. Jedynie co mogę powiedzieć, to to, aby zawsze wybierać mądrze kurs prawa jazdy (otwórz link) po czasem można źle trafic. :cry:
TheRazmo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/7/2017, 16:21

Re: Nauka jazdy kat A Poznań | Wybór szkoły

Postprzez LExpress » 29/7/2017, 18:43

Sprawdz PW

Andy7
LExpress
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/7/2017, 18:20

Re: Tania szkoła jazdy w Poznaniu

Postprzez Awaken » 2/8/2017, 08:53

^ Uczyłem się tutaj, więc w sumie mogę polecić :)

Najpierw kryptoreklama a nastepnie post usera o przebiegu jeden post, no naprawde wiarygodne

Andy7
Sko­ro wszys­cy jes­teśmy jedną wielką rodziną to na świecie, od początku jest woj­na domowa. Jestem tu dzięki 500 plus Wałbrzych (otwórz link)
Awaken
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/8/2017, 08:42

Następna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê