Zobacz wątek - yamaha yzf600r Thundercat(dostepna od 10-16lipca)okazja

yamaha yzf600r Thundercat(dostepna od 10-16lipca)okazja

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

yamaha yzf600r Thundercat(dostepna od 10-16lipca)okazja

Postprzez matrixp8 » 24/4/2011, 20:12

Witam pomyślałem ze sprzedam swój motocykl yamaha yzf600r Thundercat 1998 rok czarny przebieg coś ok 15-17tys mil. Motocykl osobiście sprowadziłem z Irlandii ok 2 lat temu bo miałem wracać na stale do Polski niestety plany się zmieniły i nie mam określonej daty powrotu wiec postanowiłem sprzedać motocykl za cenę ok 5 tys zł. Przez te 2 lata w Polsce jeździłem nim 2 razy w roku wiec nie wiem ile moglem zrobić 2 tys km. tak motocykl stoi w ogrzewanym garażu pod pokrowcem nie było problemów żadnych z odpalaniem silnik pracuje ładnie.
Do zrobienia są uszczelniacze przedniego zawieszenia i wymiana oleju
Zdjęć dokładnych nie posiadam bo nie myślałem ze będę go sprzedawał (ale po co ma stać i się marnować )
Ktoś kto będzie zainteresowany proszę pisać na gg (cena wydaje mi się okazyjna)
10334196
matrixp8
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl