Zobacz wÄ…tek - Swiezak - potrzebuje pomocy
Advertisement
NAS Analytics TAG

Swiezak - potrzebuje pomocy

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Swiezak - potrzebuje pomocy

Postprzez sledziu19 » 15/4/2011, 21:58

Witam!
Potrzebuje pomocy ludzi ktorzy znaja sie bardziej ode mnie na rzeczy, niedawno zrobilem prawo jazdy na motocykl, z racji tego ze nei mialem nigdy wczesniej do czynienia z motocyklami, szukam czegos bardzo malego i porecznego do nauki, ktos wspomnial mi o Hondzie cbr 125. I tutaj moje pytanie. Czy mieliscie kontakt z tym motocyklem? Mam do przeznaczenia +/- 5000zł, wiec czy to troche nie za malo by znalezc dobry egzemplarz, z tego co widzialem na allegro wiekszosc z tych motocykli jest sprowadzanych z Niemiec i niektore sa w oplakanym stanie. Jak myslicie czy znajde cos dobrego w tej cenie zeby nie trzeba bylo wkladac 2 razy wiecej w sam motocykl. Ewentualnie czy ktos zna kogos zaufanego kto taki motocykl sprzedaje, wazne aby byl nie katowany, oczywiscie reszta wymagan to cena oraz zeby byl zadbany Tak poza tym to przebieg dla rocznika np. 2006 - 7000km, to nie jest jakas sciema? Ja robie autem rocznie okolo 20 tys km, a jak to jest z motocyklami?
Z gory dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
sledziu19
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15/4/2011, 21:47


Postprzez Piczet » 15/4/2011, 22:01

7000km to chyba przebieg jedno sezonowy :D. Jeśli zrobiłes prawko na motor to znaczy że juz jeździłeś. Proponuje coś większego niż 125 bo szybko Ci się znudzi. Ewentualnie 125 w 2suwie ... Wtedy może sezon pojeździsz. Wiem po sobie sam zrobiłem błąd ponieważ kupiłem 125 i po miesiącu żałowałem ...
Piczet
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11/4/2011, 13:36


Postprzez rico63 » 15/4/2011, 22:32

O przebiegu zapomnij to niemożliwe. Jak już masz kategorię A to nie polecam ci kupować 125 a już tym bardziej 2T jeśli jesteś zielony w temacie. Najlepiej będzie jak poszperasz po tym forum w tematach typu "Pomocy! Co na pierwsze moto". Zazwyczaj poleca się 500ccm. Ale najlepiej poczytaj i zorientuj się w temacie. Pzdr.
rico63

Aprilia RS50 ---> Cagiva Mito --> ?????
Avatar użytkownika
rico63
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:34
Lokalizacja: Kędzierzyn- Koźle



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê