Zobacz wątek - [USŁUGI] RENOWACJA I FARBOWANIE SKÓR

[USŁUGI] RENOWACJA I FARBOWANIE SKÓR

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

[USŁUGI] RENOWACJA I FARBOWANIE SKÓR

Postprzez gadasko » 12/4/2011, 17:29

Zajmuje się renowacją, czyszczeniem farbowaniem skór( kurtki, spodnie , rękawice,siodła... wszystko wyprodukowane z naturalnej skóry).
Nawet bardzo zniszczone( wytarte, wypłowiałe kolory, otarcia po upadkach...itp.) po takiej renowacji w większości wypadków wyglądają jak nowe prosto ze sklepu.
Istnieje możliwość załatania w niewidoczny sposób nawet sporych dziur, jakichś rozerwań itd.
GWARANTUJĘ jakość wykonanych usług, farby i lakiery wykańczające są tożsame z tymi które stosowane są w garbarstwie, a to daje efekty co najmniej takie same jak na półkach sklepowych. Można również w większości wypadków zmienić kolor.
Istnieje możliwość odnowy zakupionej odzieży używanej, mogę również powymieniać popsute zamki, dokonać drobnych przeróbek.
stosunkowo niedawno zacząłem tworzyć stronę internetową gdzie zamieściłem parę zdjęć( będzie ich z czasem więcej) więc chętnych zapraszam na niżej podany adres
www.tapicer.katowice.pl

adres firmy i jej pełna nazwa to
F.P.H.U. ADI Adam Gawrjołek
ul.Obrońców Westerplatte 69
40-335 Katowice
tel. 0608501713

Wymieniam również obicia siedzeń motocyklowych z możliwością wyszycia jakichś wzorów ozdobną nicią ( na kurtkach również np: czerwone płomienie)
gadasko
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne