Zobacz wÄ…tek - Jaka bielizna termoaktywna ??
NAS Analytics TAG

Jaka bielizna termoaktywna ??

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez RSSSS » 1/5/2014, 13:54

Napiszę tutaj, żeby nie otwierać nowego tematu.

Chcę kupić bieliznę Bruebeck cooler i z rozmiarówki wychodzi mi coś takiego:

wzrost- zdecydowanie XL
klatka i pas- dokładnie między L a XL

Większość ciuchów mam maksymalnie L i teraz nie wiem, który rozmiar będzie lepszy (L czy XL).

Ma ktoś bieliznę bruebecka i może się wypowiedzieć jak to jest z tą rozmiarówką?
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Malina_84 » 30/7/2014, 15:26

Czy w komplecie Brubeck Dirt da się jeździć cały sezon czy w upalne dni jest bardzo ciężko? Jak ma się Dirt do kompletu Dry - duża różnica?

Co do rozmiarówki Brubecka - zależy jaki komplet - Dirt w rozmiarze S leży na mnie idealnie, natomiast Cooler w tym samym rozmiarze jest za duży.
Malina_84
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/7/2014, 06:58
Lokalizacja: Åšwiebodzin


Postprzez RSSSS » 30/7/2014, 16:38

W jakim sensie za duży?
To jest bielizna bardzo elastyczna, nie sądzę, żebyś był tak chudy, żeby na Tobie Ska bardzo wisiała (nie musi przecież idealnie przylegać), a na długość nie musi być idealna, bo przecież i tak coś na nią zakładasz.

Może Bruebeck ma rozmiary kobiece, które z definicji będą mniejsze!?

Brałbym najmniejszego coolera i śmigał. Sam mam ten model i to jest najmilszy materiał w dotyku jaki kiedykolwiek miałem na sobie.
Może nie działa jak klimatyzacja ;-), ale daje radę.
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Malina_84 » 30/7/2014, 17:38

Za duży w sensie za szeroka bluza i za długie rękawy, powinnam mieć rozmiar xs ale takiego niestety nie ma...

Na stronie producenta jest napisane: "ROZMIAR! Zalecamy dobór odpowiedniego rozmiaru ze względu na charakter odzieży motocyklowej, która musi być dopasowana do ciała. Sugerujemy wybranie rozmiaru mniejszego o jeden niż rzeczywisty Państwa rozmiar."
Malina_84
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/7/2014, 06:58
Lokalizacja: Åšwiebodzin

Postprzez RSSSS » 31/7/2014, 10:03

Sorki, nie zauważyłem, że odpisuję dziewczynie ;-)

Wziąłem Cię za bardzo "wątłego" faceta.
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Malina_84 » 31/7/2014, 10:31

Nic nie szkodzi :)

Wracając do Coolera - stary model Coolera jest ponoć zbliżony do Dirta czyli rozmiarówka powinna się mniej więcej zgadzac, natomiast wybór mniejszego rozmiaru tyczy się nowego Coolera.
Malina_84
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/7/2014, 06:58
Lokalizacja: Åšwiebodzin

Postprzez A7 x » 4/11/2015, 12:19

Używam Brubeck'a i bardzo fajnie się spisuje, ja sobie chwalę, a dobranie rodzaju pod zastosowanie, to już musisz poszukać na ich stronie. Dobra, na dodatek polska firma.
Jednak co do rozmiaru- to MUSI przylegać do ciała i to nawet dosyć znacznie, nie może nigdzie wisieć, ponieważ nie spełni swojej roli, będzie Ci zimno i będziesz się pocił.
Ludzie pomimo, że terma jest bardzo popularna od kilku lat, to nadal nie potrafią zrozumieć, że to musi dobrze przylegać do ciała.

Z innej beczki- mam do dzisiaj koszulkę termoaktywną z Decathlon'a, to był jakiś tam wyrób wypuszczony pod ich sklep.
Koszulka ma około 4-5 lat i jest doskonała, wszelkie inne, które do tej pory nosiłem się przy niej chowały, pomimo wieku wygląda jak nowa, żaden szewek nie puścił, materiał jak nowy.
Niestety szukałem wiele razy w Decathlonie i już ich nie ma...
Avatar użytkownika
A7 x
Świeżak
 
Posty: 307
Dołączył(a): 8/3/2013, 09:39
Lokalizacja: Wrocław/OsW

Postprzez Tiger99 » 5/11/2015, 13:21

Mam m.in. koszulkę VIKINGA i jestem z niej zadowolony. Dostałem ją w tym roku. Przelazła ze mną całe Bieszczady i wszystko OK. Naprawdę druga skóra. Przy porównaniu cen to jest naprawde tania. Warto jest również czasami zaglądać sobie do Declathlonu. Mają tam dedykowane kolekcje, ktore są tanie ale jakość jest naprawdę dobra.
Tiger99
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12/8/2015, 06:03

Postprzez melter » 15/1/2016, 13:42

tutaj http://www.sklep.scigacz.pl (otwórz link) mają bardzo fajne koszulki chłodzące
melter
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/1/2016, 13:40

Re: Jaka bielizna termoaktywna ??

Postprzez bejbi11 » 23/10/2018, 13:02

Hej Hej.
Poszukaj czegoÅ› na stronie https://[..wymoderowane..]
Ja tam kilka razy kupowałem koszulki dla siebie i żony i mogę powiedzieć że jestem zadowolony :) Sprzęt jest bardzo wygodny, co do ceny też na pewno można znaleźć coś dla siebie.

Spam- Twój post nie wnosi nic do tematu. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie.
Jedyny post i akurat reklama - mało wiarygodne.
adam_tomasz
bejbi11
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/10/2018, 12:58

Re: Jaka bielizna termoaktywna ??

Postprzez monikas » 24/4/2022, 09:28

Witam,

RSSSS Brubeck niestety nie trzyma rozmiarówki. Jedne bluzy są zbyt małe, inne zbyt duże i tak właśnie jest w przypadku Coolera. Jeżeli nosisz rozmiar L, powinieneś wybrać L lub nawet M. Generalnie zasada jest taka, że dobieramy do wzrostu, a nie do obwodu w klatce, pasie itd. Jeżeli standardowo nosisz rozmiar L i jesteś szczupły, kup L, natomiast jeżeli masz trochę więcej ciała, powinieneś wybrać XL. Wszystko jednak zależy od kolekcji, bo np. w Brubecku są też fajne koszulki potówki z cienkiej siateczki Base Layer, ale one z kolei są zbyt małe i trzeba wybierać o rozmiar większe. Jeżeli nosisz L, potówkę Base Layer musisz kupić XL, a jeżeli masz trochę więcej ciała, to nawet 2XL

Pozdrawiam
Pozdrawiam

https://www.bieliznadlarodziny.pl/6-bielizna-termoaktywna (otwórz link)
monikas
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/4/2022, 09:05

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê