Zobacz wątek - Sprzedam ! KTM 450 SX 2004 (6 Biegów, Akrapovic, full wypas)
NAS Analytics TAG

Sprzedam ! KTM 450 SX 2004 (6 Biegów, Akrapovic, full wypas)

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam ! KTM 450 SX 2004 (6 Biegów, Akrapovic, full wypas)

Postprzez Damian Marciniak » 10/4/2011, 23:40

WITAM,
Do sprzedania mam wychuchaną, wypieszczoną, zadbaną KTM 450 SX z 2004 Roku! Moje oczko w głowie!
W motocyklu zrobione jest WSZYSTKO: olej w przekładni (1 motogodzina), nowy filtr powietrza, filtr oleju, nowa okleina, odpowietrzone lagi, nowe o-ringi, gąbka itd. Zainwestowałem w niego kupe kasy. Muszę pilnie sprzedać z powodów finansowych. Używany amatorsko. Co jest chyba Bardzo ważne, bo mamy pewność, że kupujemy maszynę, która nie jest zajechana jak większość motorów sprzedawana w Polsce!
A teraz bardziej szczegółowo:
Zmieniłem płyny: hamulec, skrzynia, silnik i lagi. Założyłem nowiutki filtr powietrza i filtr oleju (x2). Dołożyłem kilka bajerów: gąbka na kierownice (czasem ratuje życie jak się wyleci na kierownice) handbary (nie na zdjęciu) czy też bardzo przydatne bleeders'y do odpowietrzania lagów. Zamontowałem również pełen tytanowy układ wydechowy Akrapovic – wart 2500zł. Wielkim plusem jest skrzynia biegów która posiada 6 biegów nie 4 jak inne modele z tego roku (koszt 1500z).
Kazałem sprawdzić wszystko, co wymagało przeglądu, czy smarowania. Teraz to bestia, w stanie technicznym pewnym w 100%. Nie ma prawa nic nawalić. Tym motocyklem jeździ się po prostu bosko.
Czemu o tym wszystkim piszę? Wielu ludzi szuka motocykla przez pryzmat ceny. Rozumiem te motywację. Ale jest zgubna. Reanimowanie trupa to pieniądze wyrzucone w błoto. Moja cena nie jest niska. Wiem o tym. Ale ten sprzęt wygląda jak roczny. I naprawdę jest w stanie idealnym jakby tyle miał lat. Nie oddam czegoś tak dobrego za bezcen. Ktoś, kto zna się na rzeczy i kupi ten sprzęt na pewno to doceni. Warto więc przemyśleć sprawę, czy kupić coś droższego, ale dobrego, czy wyłożyć potem 4 klocki na remont czegoś, co i tak już dawno zakończyło swój żywot. Kupiłem ją od mojego znajomego (47 Lat), który w 2004 roku kupił ją w salonie, gdy dowiedziałem się, że ma problemy finansowe zaproponowałem mu odsprzedanie motoru.
Proszę, więc wyciągnąć własne wnioski i zapraszam na oględziny do Nowej Soli.

Jako ciekawostkę dodam motocykl był sprowadzany z Wielkiej Brytanii.
Kontakt:
GG – 9188653
E mail – wick3d.xD@googlemail.com

Cena jaka mnie interesuje to 9990zł

Obrazek (otwórz link)
KTM 250 SX 2006 ;-D
Damian Marciniak
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl