Zobacz wątek - Drużynowe Mistrzostwa I Ligi 2011

Drużynowe Mistrzostwa I Ligi 2011

Dla fanów czarnego sportu
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, DK

Drużynowe Mistrzostwa I Ligi 2011

Postprzez canada.rider » 6/4/2011, 21:53

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA I LIGI A.D. 2011


12 marca (sobota) - Trening punktowany
Start Gniezno - ZKŻ Zielona Góra 40:50

20 marca (niedziela) - Wspólny trening
Start Gniezno - Włókniarz Częstochowa 54:35

27 marca (niedziela) - Trening punktowany
Start Gniezno - Unia Leszno 44:46

31 marca (czwartek) - Trening punktowany
Kolejarz Rawicz - Start Gniezno 23:55


************** Runda zasadnicza *************

I runda - 3 kwietnia (niedziela)
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 37:52
Orzeł Łódź - RKM Rybnik 46:43
GTŻ Grudziądz - PSŻ Poznań 56:34
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 57:33

II runda - 10 kwietnia (niedziela)
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk
RKM Rybnik - Polonia Bydgoszcz

III runda - 25 kwietnia (poniedziałek)
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno (17 kwietnia - niedziela)
PSŻ Poznań - RKM Rybnik
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz

IV runda - 1 maja (niedziela)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - PSŻ Poznań (23 czerwca - czwartek)
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils (23 czerwca - czwartek)
RKM Rybnik - Wybrzeże Gdańsk (23 czerwca - czwartek)

V runda - 8 maja (niedziela)
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz
Lokomotiv Daugavpils - RKM Rybnik
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź

VI runda - 22 maja (niedziela)
PSŻ Poznań - Start Gniezno
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
RKM Rybnik - GTŻ Grudziądz

VII runda - 29 maja (niedziela)
Start Gniezno - RKM Rybnik
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań


4 czerwca (sobota)
Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski


VIII runda - 5 czerwca (niedziela)
RKM Rybnik - Start Gniezno
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils

IX runda - 12 czerwca (niedziela)
Start Gniezno - PSŻ Poznań
GTŻ Grudziądz - RKM Rybnik
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź

X runda - 19 czerwca (niedziela)
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk
RKM Rybnik - Lokomotiv Daugavpils

XI runda - 26 czerwca (niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk - RKM Rybnik
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź

XII runda - 3 lipca (niedziela)
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
RKM Rybnik - PSŻ Poznań

XIII runda - 17 lipca (niedziela)
Orzeł Łódź - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - RKM Rybnik
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils

XIV runda - 24 lipca (niedziela)
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz
RKM Rybnik - Orzeł Łódź
Avatar użytkownika
canada.rider
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27/3/2011, 18:48
Lokalizacja: Gniezno



Powrót do Żużel



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr