Zobacz wątek - Nie ważna partia
NAS Analytics TAG

Nie ważna partia

O wszystkim
_________

Postprzez zadzior » 7/4/2011, 16:34

Najlepsze jest to, że pierwsze co to zaczął mi wbijać z jakimś tam innym człekiem. I jak tu w ogóle rozmawiać o konkretach? Takich mend mi nie szkoda, ale szkoda mi Polski.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez ZuchPrawdziwy » 12/4/2011, 20:42

ZuchPrawdziwy
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26/7/2010, 19:32


Postprzez zadzior » 13/4/2011, 21:05

Słyszeliście, że obwód Lwowa wyraża chęć autonomii jako tako polskiej ? Dziś poszperałem po litewskich portalach informacyjnych i jestem w szoku jak bardzo oni przejmują się Polską. Otwarcie ich "spece magistry profesory" takie jak u nas, mówią o groźbie konfliktu zbrojnego z Polską i o tym, że nie mają nawet wojska do obrony. Niezłe jaja, może by ich tak postraszyć, aby w lęku przed wojną oddali nam Litwę w opiekę?:) W tamtejszych mediach jesteśmy obecnie w Europie czwartym krajem po Francji, Anglii i Niemczech, który najwięcej znaczy... :D Jak dla mnie można by zacząć odzyskiwanie starych terenów właśnie od Litwy, później Łotwa. Gorzej z Belarus, bo wujek Putin przyszedłby z pomocą... No i po przejęciu Ukrainy już widzę samochody pułapki tamtejszych nacjonalistów :D
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez bryk77 » 14/4/2011, 01:43

Na polityce się nie znam, ale mogę coś powiedzieć o naszych sąsiadach z własnych obserwacji.

Kumpel miał dziewczynę z Litwy. Zdziwiłem się, bo twierdził, że dużo ludzi po polsku tam mówi. Z drugiej strony sam spotykałem się z laską z Wilna i ona już ni w ząb po naszemu. Ich język jest zupełnie inny. Nie rozumiem ani słowa w przeciwieństwie do ruskiego. Co by nie ukrywać Litwini nas nie lubią.

Z Ukraińcami mam same pozytywne odczucia. Moja matka przez 10 lat wynajmowała pokój jednej, a potem drugiej Ukraince. Bardziej im można było ufać niż domownikom :wink: W Irlandii też kilku obywateli tego kraju poznałem. Wszyscy bardzo życzliwi. Niestety straszna u nich biedota.

Czesi i Słowacy są bardzo do nas podobni. Do tego porozumiewanie się nie stanowi większego problemu.

Niemcy mają do nas spory dystans. Spotkałem się z tym wiele razy, że na słowo Polak odwracają głowy, bo mają już z góry narzucony stereotyp Polaka.

Estonianie to już praktycznie Ruscy. Dla liczy się jedynie Rosija..

A wszystkie laski z Łotwy to wyrafinowane ***. Nie chcę tu wrzucać wszystkich do tego samego worka, ale po prostu zbyt wiele przykładów na dowód tego mógłbym podać.

Kawałek histrorii w niespełna półtorej minuty. (otwórz link) Polecam.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez RUTRA.RD » 14/4/2011, 06:40

jednym słowem Janusz Korwin Mikke na prezydenta
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Przemo_rene » 14/4/2011, 15:51

Janusz , sranusz....(parafrazując obrazek powyżej...)

niech to wszsytko pierdalnie bo jakby nie było i tak wyjdzie w wakacje bena po 6,5zł, chleb po 7zł (normalny...nie 2 godzinny z marketu).
ani Pis ani Po ani PSL ani JKM ani reszta mniejszościowych ugrupowań...głosowąłem na PO - dałem się otumanić - cóż...zagłosowałem po prostu by PIS nie wygrało ponownie i co? ... i jest jak jest. Nie wszystko to wina rządu ale sporo rzeczy tak...gaz łupkowy - trąbiłem o tym grubo ponad pół roku temu i co? Dopiero teraz gdy już koncesje porozdawane media się budzą....
jedynym rozwiązaniem na dłuższą metę dla naszego kraju i wszsytkich innych to ogólnoświatowy kataklizm z eksterminacją 90% ludzkości. Tylko wtedy wszystko wróciłoby na swoje miejsca...gorzej, że nawet jak przeżyjemy 300m tsunami czy wielki wybuch na słońcu to zabije nas promieniowanie ze zniszczonych elektrowni atomowych. W granicach 300km od naszych granic kraju mamy kilka jak nie kilkanaście takich...to daje do myślenia...jako cywilizacja jesteśmy zdupieni - nie poszliśmy tą drogą którą powinniśmy. Rządzenie opiera się na manipulacji faktami i ogłupianiu oraz dążeniu do jednego światowego rządu z inwigilacją właczającą ile stolców na dzień bedziesz walić do kibla....
Powiem tak - trzebaby rozebrać w mak KAŻDĄ elektrownie atomową i zabezpieczyć paliwo. Przejść na energię słoneczną lub punktu zerowego (korzystanie z antymaterii) i tylko wtedy nawet po kataklizmie globalnym mielibyśmy szansę odbudowac cywilizację na innych zasadach i innej technologii. Niestety - odnosze wrażenie, że podeszliśmy do tego wszsytkiego od "dupy strony" i za chwilę będziemy to spłacać...
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez RUTRA.RD » 14/4/2011, 19:58

trudno :) ale chciał bym dożyć chwili kiedy JKM by rządził, przynajmniej nasz prezydent był by osobowością o IQ 150 a nie miękką kupa
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez mar111cin » 14/4/2011, 21:05

Przemo, zaraz by wyszło że energia słoneczna jest nieekologiczna xD albo zieloni by zrobili z energii słonecznej źródło nieodnawialne i dowalili opłate ekologiczną. (podobnie jak ślimak jest rybą xD )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez mar111cin » 15/6/2011, 23:00

pare tematów o bezpieczeństwie ostatnio było, do tego kilka politycznych, no to odświeżam i podaję waszego ulubieńca :)

http://www.youtube.com/watch?v=Dx0lcOvj ... ure=relmfu
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Czester » 16/6/2011, 06:36

Zacna maszyna!













P.S. Było...
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na gr