Zobacz wątek - Nie ważna partia
NAS Analytics TAG

Nie ważna partia

O wszystkim
_________

Postprzez madcap » 4/4/2011, 22:49

ustosunkowałem się do wypowiedzi kkkkski, czego nie dopisałem
mea culpa
nie ma recepty
kazde wybory to kiełbasa wyborcza, ślinienie się do elektoratu a potem wypinanie się na niego
dopóty w tym kraju nie będzie odpowiedzialności posła przed jego elektoratem, dopóki poseł będzie bezkarny
jeśli będzie możliwość odwołania posła przez jego elektorat, to wówczas wiele rzeczy stanie się normalnych
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez fz6 » 4/4/2011, 22:57

kkkski mam kilka pytan:
czy to manipulacja TVN i GW czy slowa wypowiedziane przez Jaroslawa oraz jego czyny i czyny jego brata?
1.nie bede premierem jak moj brat bedzie prezydentem
2razem z PO storzymy popis zeby rozliczyc komunistow-teraz samego tuska nazywa komunista
3.nie wejde nigdy w uklad z samoobrona.
4.zwalczal uklady,a wiejska baba begger byla sprytniejsza,dwa jego minister sprawiedliwosci tak byl prawy,ze mu sie laptop stasznie nadwyrezyl
5.po katastrofie mowil:bracia rosjanie,lewicowi patrioci o bylych komunistach
6.po pol roku zmienil zdanie i walczy z rosjanami,komuchami.nie uznaje legalnie wybranego prezydenta RP i nazywa wole narodu ,ze to byla jakas pomylka.
7.nagle okazuje sie,ze lechu podpisuje jakies papiery w iscie szybkim tempie wspolnikowi ziencia.
to pewnie nie byl zaden uklad,po prostu zbieg okolicznosci
8.nazywa polskich niezaleznych ekspertow z dziedziny fizyki,lotnictwa,aerodynamiki agentami obcych wywiadow i,ze powinny sie nimi zajac specjalne sluzby.
9..no i dzisiaj mowi,ze jest za tym,zeby powstal rzad ponadpartyjny.

zapytam: ile razy jeszcze jaro przejdzie metamorfoze i zmieni zdanie?
ja takim ludziom nie uwierze chocby sie skaly zesr.ly

a hasla: cukier 5zl,benzyna 5zl,wycieczka do spozywczaka(pierwsze zakupy w zyciu powinien byc tytul)
to jest manipulacja.

no,ale kazdy ma swoj rozum i po swojemu glowkuje.

a i jeszcze walczyl o krzyz,o ktorym teraz zapomnial i stoi sobie bidulina
(krzyz) sam w kosciele i odwiedzaja go 3 osoby na dzien,przypomnialo mu sie tez po pol roku,ze nie jest pewien czy to cialo brata bylo na lotnisku w trumnie,i ze byly dwa pochowki.
pewnie to tez byla manipulacja tvn i gw.
daj spokoj kolego z tymi tekstami.ja poprosze konkrety:
wymien rzeczy,ustawy jakie za rzadow PIS powstaly i dzialaja dla dobra Polski.
pamietaj konkrety nie puste slogany.i nie prosze o krytyke PO,SLD,PSL,bo wiem co zrobili zle.chcialbym sie dowiedziec co takiego dobrego zrobil PIS przez dwa lata pelnej wladzy z wlasnym premierem i prezydentem
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40


Postprzez Czester » 4/4/2011, 23:56

Hahaha! Nie mogłem się powstrzymać i zabrałem głos w komentarzach do filmiku i jego autor mnie zbanował :lol:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez carma » 4/4/2011, 23:59

Kolego nie chce mi sie zbytnio rozpisywać bo jestem padniety jak pies pluto. Odpowiem ci na numer 2 i 7.
2 . PO nie chciało koalicji z pisem . Po przegranych dla tej parti wyborach zarządało stanowiska minstra infrastruktury gospodarki finansów zdrowia oraz jeszcze jakis tam . W kazdym razie dla piswu pozostawiła tylko obrone i reszte mniej znaczących. Nie było to do przyjęcia ze wzgledu iż to PiS wygrał wybory .
7. Po przez czas kadencji Lecha Kaczyńskiego zostało ułaskawiaonych 172 osoby i 888 razy odmówił zastosowania prawa łaski. Podczas 4 lat rządów. W 2010 ułaskawił jeszcze dwie osoby. Aleksander Kwasniewski ułaskawił w dwie kadencje 4302 osób, a odmówił w 2639 przypadkach.
jesli chcesz poczytać o stosowaniu prawa łaski prze prezeydentów zapraszam cie na
http://www.biznes.banzaj.pl/Walesa-z-re ... 25489.html
lub http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-kac ... omosc.html
są to strony którym nie morzna zarzucic być pppro pisowski.

W odp. na ostani wniosek.
Wprowadzenie taniego panstwa czyli likwidacji lub ograniczenia wydatków na administracje publiczną . Roczny zyski miedzy innymi z liwkidacji amw to 5 miliardów zł. Dalej obnirzenie podaków , rozpoczęcie budowy gazoportu w Świnoujciu.
Na koniec dodam ci ze w sobote 10 kwietnia biurka współpracowników L.kaczynskiego były puste a laptopy oraz notatki np. Posła wasermana w cudowny sposób zagineły.
Dobrej nocy kolego ;) LwG
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez fz6 » 5/4/2011, 01:55

kolego:po smierci prezydenta wszelkie obowiazki przejmuje marszalek sejmu i jego obowiazkiem jest zabezpieczyc wszelka dokumentacje.
moze do wielbicieli PIS nie dociera,ze urzad prezydenta,marszalka czy premiera to urzad panstwowy RP a nie prywatny folwark jarcia i to nie on bedzie decydowal,kto kiedy i co moze zabezieczyc.
to samo tyczy sie p.Wassermana,byl poslem RP i ABW jest zobligowane do zabezpieczenie wszelkich notatek,nosnikow danych itp.to nie sa prywatne zabawki zadnego z nich.
przyklad jak obchodzi sie minister z wlasnoscia RP mielismy w przypadku pana ZZ.
jezeli chodzi o ten dobrobyt jaki wprowadzilo PIS to w przypadku likwidacji wsi mamy kolejny przegrany proces przez skarb panstwa,wychodza co rusz nowe afery w zwiazku z likwidacja amw i mamy jeszcze afere z komisja majatkowa.
podniesli tez straszny lament o stocznie a jakos przez dwa lata byli kilkanascie razy przez UE ponaglani w tej sprawie i nie kiwneli palcem.
byl to rzad zaniechan,bujali sie na dobrej koniunkturze,ktora i tak zmarnowali bo urzednicy nie wydawali zgody np.pod budowe domow,gdyz bali sie oskarzen o branie kasy.
jezeli chodzi o ograniczenie wydatkow na administracje to ja pamietam,ze na kancelarie prezydenta poszl 40 mln wiecej,na premiera takze i subwencja dla partii polit. tez sie zwiekszyla.
pani kalata minister pracy(samoobrona)w rzadie marcinkiewicza po 20 dniach urzedowania dala nowo przyjetym pracownikom premie po 20 tys.zl.ogolnie wydala na premie dla pracownikow 8 mln.zl.
pan piecha tak byl zajety pracami nad refundacja lekarstw,ze jeszcze tydzien przed odejsciem ze stanowiska uzgadnial z koncernami liste lekow.wijac sie potem jak piskorz w tlumaczeniach.

dodajmy do tego klamstwa i oszczerstwa prezesa,nawet to ostanie o krakowskim przedmiesciu.
jezeli tak ma wygladac prawo i sprawiedliwosc to ja mam inne wyobrazenie o tych slowach i nic mnie nie przekona ,ze czarne jest biale.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez carma » 5/4/2011, 07:35

pani kalata minister pracy(samoobrona)w rzadie marcinkiewicza po 20 dniach urzedowania dala nowo przyjetym pracownikom premie po 20 tys.zl.ogolnie wydala na premie dla pracownikow 8 mln.zl.
Aha to straszne jak oni mogli to zrobic . Nie po w życiu by tak nie postąpiło. A jesli by postapiło to oni mogą, bo oni chrowali jak woły np. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/bronis ... 78091.html
Dalej poszukaj jesli chcesz. Wiesz dobrze ze ty mnie nie przekonasz ja wiem ze ciebie nie przekonam . ;) Ale tak na prawde nie ma w polsce partu która by dobrze żadziła . Po jest za bardzo sztuczne i tak na prawde wydymało wszytkich. PiS jest zbyt konserwatywny jesli chodzi o przepisy społeczne no i mają Jarka na czele . SLD w momęcie dojscia do wąłczy pierwsze co by robiło to by ukradlo czego jeszcze nie uradli i prywatyzowali reszte.


Nie no ok, znam kompetrencje marszałka sejmu. Tylko ciężko mi jakos pomysleć o tym że o 9 rano bez aktu zgonu mozna już zabezpieczać dokumentacje . Szkoda ze do tą nie byłą osoba która ją zabezpieczyła na tyle miła by ją odbezpieczyć ;).
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez mar111cin » 5/4/2011, 15:02

ale co się dziwić jak...
takie podsumowanie polaków przez Tomasza Lisa ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lo66dQCxOTs
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez zadzior » 5/4/2011, 15:55

Ludzie w Polsce, to często ciężkie przypadki. Jacy ludzie takie rządy.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez kkkkski » 5/4/2011, 19:16

zadzior napisał(a):Kto zadba o dobro Polski? Jarosław Kaczyński skłonny wywołać wojnę z Rosją, w której jak zwykle zwykli ludzie ucierpieliby najbardziej? Nie cierpię kiedy pseudo patrioci porównują Jarka do Piłsudskiego. Różnica jest taka, że Piłsudski chciał balansować między Niemcami, a Rosją - bez przyjaźni i bez wrogości. Jarek jest gotów zrobić nam bagno jakiego dawno na naszych ziemiach nie było. Jedyną odpowiedzią na Smoleńsk, która byłaby OK dla Jarka byłby zaaaaaaamach. Co z tego, że można zobaczyć stenogramy, że można było nawet posłuchać rozmów. Nie trzeba być specem od lotnictwa co spowodowało ten wypadek. Wystarczy być zwykłym człowiekiem, by widzieć, że piloci wcale nie musieli lądować, byli uprzedzeni o warunkach itd, a jednak lądowali. Tak pewnie przekupił ich Putin za ruską wódkę, albo Miedwiediew postawił magnez na Tupolevy. Tusk kłamca, Kaczyński psychopata, Napieralski bez jaj, Pawlak bez jaj... Może Nigela Farage zmotywujemy, aby objął u nas rządy? KAŻDA partia w sejmie miała już swoje 5 minut i co z tego wyszło widzimy. Zostało głosować na ludzi z poza obecnego parlamentu, chyba, że żyje się wam dobrze :)


1) tu sie nie zgadzam że można wywołać wojne z Rosją.
Wiadomo już od dawna że z Rosją trzeba ostro tak jak to robił L. Kaczyński i wychodziło mu to bardzo dobrze, Polska wtedy liczyła się a teraz za Komoruska liże dupę i nic nie ma tylko same straty. Jedna np. ze strat których jest bardzo dużo to umowa z gazpromem na warunkach gorszych niż Państwa które leża dalej od Polski - czy to jest logiczne. Jest tego naprawdę bardzo dużo ...

2) Jeśli chodzi o Smoleńsk to tutaj wogóle się nie zgadzam z tobą ponieważ o Smoleńsku nic nie wiemy. Czarne skrzynki są u Rosjan nam dali kopie przerobione gdzie brakuje jakieś 36 sekund już nie pamiętam ale koło tego. Oglądałem kopie na jednym z portali ewidentnie wieża kłamała. Wraku nie oddali gnił. Wycinali blachy i maskowali ślady. Smoleńsk jest wielką zagadką. Teraz dzięki temu że prezyden L. Kaczyński zginą podpisali na b. złych warunkach umowę gazową jest to temat morze, mogę tu pisać i pisać ale nie wiem czy warto.

Ja zauważyłem, że L. Kaczyński był wspaniałymn Prezydentem któremu zależało tylko na Polsce aby była mocna i niezależna a wszelkie media i gazety go krytykowały ze względu na powiązania polityczne. On nie martwił się o siebie tylko o POlske a Tusk i Komoruski dbają o własne kieszenie.
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kkkkski » 5/4/2011, 19:32

fz6 napisał(a):kkkski mam kilka pytan:
czy to manipulacja TVN i GW czy slowa wypowiedziane przez Jaroslawa oraz jego czyny i czyny jego brata?
1.nie bede premierem jak moj brat bedzie prezydentem
2razem z PO storzymy popis zeby rozliczyc komunistow-teraz samego tuska nazywa komunista
3.nie wejde nigdy w uklad z samoobrona.
4.zwalczal uklady,a wiejska baba begger byla sprytniejsza,dwa jego minister sprawiedliwosci tak byl prawy,ze mu sie laptop stasznie nadwyrezyl
5.po katastrofie mowil:bracia rosjanie,lewicowi patrioci o bylych komunistach
6.po pol roku zmienil zdanie i walczy z rosjanami,komuchami.nie uznaje legalnie wybranego prezydenta RP i nazywa wole narodu ,ze to byla jakas pomylka.
7.nagle okazuje sie,ze lechu podpisuje jakies papiery w iscie szybkim tempie wspolnikowi ziencia.
to pewnie nie byl zaden uklad,po prostu zbieg okolicznosci
8.nazywa polskich niezaleznych ekspertow z dziedziny fizyki,lotnictwa,aerodynamiki agentami obcych wywiadow i,ze powinny sie nimi zajac specjalne sluzby.
9..no i dzisiaj mowi,ze jest za tym,zeby powstal rzad ponadpartyjny.

zapytam: ile razy jeszcze jaro przejdzie metamorfoze i zmieni zdanie?
ja takim ludziom nie uwierze chocby sie skaly zesr.ly

a hasla: cukier 5zl,benzyna 5zl,wycieczka do spozywczaka(pierwsze zakupy w zyciu powinien byc tytul)
to jest manipulacja.

no,ale kazdy ma swoj rozum i po swojemu glowkuje.

a i jeszcze walczyl o krzyz,o ktorym teraz zapomnial i stoi sobie bidulina
(krzyz) sam w kosciele i odwiedzaja go 3 osoby na dzien,przypomnialo mu sie tez po pol roku,ze nie jest pewien czy to cialo brata bylo na lotnisku w trumnie,i ze byly dwa pochowki.
pewnie to tez byla manipulacja tvn i gw.
daj spokoj kolego z tymi tekstami.ja poprosze konkrety:
wymien rzeczy,ustawy jakie za rzadow PIS powstaly i dzialaja dla dobra Polski.
pamietaj konkrety nie puste slogany.i nie prosze o krytyke PO,SLD,PSL,bo wiem co zrobili zle.chcialbym sie dowiedziec co takiego dobrego zrobil PIS przez dwa lata pelnej wladzy z wlasnym premierem i prezydentem




1) tutaj zabardzo nie wiem co napisać, wiem że były to względy polityczne i to szanuje.
2) PIS chciał razem z PO ale partia PO myśli i myslała jak sprzedać Polskę więc powiedz mi jak można z kimś takim rządzić.
3) Pis był bod murem wszedł w układ ale w odpowiednim czasie się z nimi rozstał aby zachować honor.
4) nie rozumiem
5) myslę że padły tu inne słowa związane z Gierkiem ale fakt jest że Gierek zrobił 5 razy mniejszy dług od Tuska i Komoruska więc można tu powiedzieć coś dobrego.
6) Prezyden RP czy był wybrany legalnie to jest dobre zapytanie bo np gdy były wybory w sejmikach 12% było nie ważnych głosów dziwne nie? Komoruskie nie legalnie zdobył urząd gdy jeszcze nie znaleziono ciała Prezydenta L.Kaczyńskiego oraz nie ogłoszono jego śmierci.
7) nie wiem o co chodzi
8) bo sÄ… to ludzie PO sterowani przez TUSKA
9) Nie że jest za tym aby powstał tylko "PiS może poprzeć rząd ponadpartyjny".

A ja jeszcze dodam że Komoruski powiedział że jak wygra PIS to nie da urzędu premierowi z rządu PIS-u. Pierwszy raz by się zdarzyło tak w Polsce aby partia z najwyższym poparciem nie dostała możliwości wyznaczenia premiera.

Nie dodać jak teraz jest cenzura w GW, TVN ogólnie w TV polskiej.
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kkkkski » 5/4/2011, 19:40

zadzior napisał(a):Ludzie w Polsce, to często ciężkie przypadki. Jacy ludzie takie rządy.


A tutaj masz kolego jeszcze coś na temat katastrofy jak masz ochotę poczytać i dowiedzieć się coś z innego źródła a nie oglądać i czytać tylko z 1 strony.
Według mnie trzeba czytać ogólnie i wybrać jak komu rozum mówi.
Dla mnie jedno nie lubię komunistów.

http://smolensk-2010.pl/2011-01-13-smol ... ce-v2.html

Pozdrawiam
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aimar » 5/4/2011, 20:02

Sprawa jest prosta - na wypadku w Smoleńsku najwięcej zyskał PiS więc jest oczywistą oczywistością kto za nim stoi.
Poprzedni prezydent nie miał szans nawet na drugą turę (o reelekcji nie wspominając) a Szczygło ze Stasiakiem i Ziobrą dawno by PiS przejęli i najprawdopodobniej doprowadzili do upadku. Niestety stało się inaczej i zakompleksiony kartofel jadąc na trupie braciszka stara się dorwać do koryta. Na szczęście z tak nikłym poparciem i zerową zdolnością koalicyjną nigdy mu się to nie uda.
Aimar
Świeżak
 
Posty: 109
Dołączył(a): 5/11/2010, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zadzior » 5/4/2011, 20:06

Twoja wiara w zamach opiera się na samych domysłach i tego nie zaprzeczysz.


1 - Polska nie liczyła się za Kaczyńskich tak samo jak i teraz. Co może Polska w stosunku do Rosji, Niemiec i ich wzajemnych układów? Powiemy NIE i co? Podwyższą nam ceny gazu. Zamkną nam granice na eksport. EE przecież lepiej niech nas zrujnują, grunt żeby Jarek się wykazał. Polityka wymaga stanowczości, ale też mądrych decyzji - dyplomatycznych, które często na pierwszy rzut oka mogą wydawać się złe. Polityka lizania tyłków hameryce jest hańbą i nie można czegoś takiego popierać. W sumie nie wiem czy zauważyłeś, ale od samego początku krytykuję rząd PO tak samo jak i Kaczyńskiego.

2 - Lech Kaczyński dbał o historię Polski i za to mu chwała. Niestety politycznie niczym konkretnym się nie wykazał, by chować go na Wawelu. Żyjemy w wolnym kraju i tak samo jak ja, tak i ty masz prawo do swojego zdania o katastrofie. Lecz przyjmij do wiadomości, że nie każdy musi wierzyć w zamach, tak jak ty to robisz i basta. Ktoś wcześniej dobrze napisał - bardziej obchodzi mnie sprawa gen. Sikorskiego niż Smoleńsk. Dlaczego? Ponieważ tragedia smoleńska jest jedyną rzeczą z jaką chce wygrać wybory Kaczyński. Gdyby odciąć od Smoleńska cały PIS i jego dziwnego przywódcę, to badajcie katastrofę, proszę bardzo.


Potwierdzam, że Lech Kaczyński dbał o Polskę i nie ma tutaj wątpliwości. Krew mnie zalewa jak przypomnę sobie nagonkę na Lecha po braku jego podpisu na Traktacie lizbońskim, którego moim zdaniem nie powinien podpisywać. Myślę, że rozmowa tutaj idzie w złym kierunku, ponieważ ludzie nie dzielą się tylko na oddających hołd PO z nienawiścią do PISU oraz uwielbiających PIS z pogardą dla PO. Jestem bezstronny, potępiam rządy PO, potępiam rządy PIS, oddaje cześć Lechowi Kaczyńskiemu za jego oddanie sprawie historii naszego kraju.

Tak nawiasem mówiąc to powiedz jakie TWOIM zdaniem cele miałyby być spełnione w zamachu na Kaczyńskiego? Dobrze wiadomo, że nie był on faworytem w zbliżających się wyborach prezydenckich, ponieważ stracił duży elektorat. Wniosek taki, że nawet chcąc pozbyć się Lecha wystarczyło chwilę poczekać na zmianę prezydenta. Co innego w zamachu na Sikorskiego, który mógł zagrozić paktowi ZSRR z aliantami - pozbyli się go nie tracąc czasu. W obecnych czasach sytuacja wygląda inaczej i chcąc przejąć czyjeś interesy wystarczy podburzyć rewoltę w państwie, by następnie wkroczyć na białym koniu ;)
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez fz6 » 6/4/2011, 12:44

Kolego kkkkski czy ja zadalem ci pytania co zlego zrobilo PO czy wytknalem bledy i falsz PIS?
jestes typowym zwolennikiem PIS,na zarzuty nie odpowiadasz merytorycznie tylko oskarzasz PO.
co mnie obchodzi co zrobil tusk czy komorowski,ja wytykam bledy PIS i kaczynskiego i z tego go rozliczam,tamtych(PO) rozlicze w pazdzierniku.
jak juz nie miales odpowiedzi to odpowiedziales:nie rozumiem.jak to nie rozumiesz?nie wiesz o co chodzilo z begger?to ci przypomne,ze kolesie jarcia probowali przekupic poslow samoobrony i to pieniedzmi z naszych podatkow.
nie wiesz tez o co chodzi z podpisaniem ulaskawienia?no prosba,nie rob z siebie cwiercmozga.tak jak wszyscy wiedza,ze zbychu,rychu i miro chcieli ukrecic cos przy automatach jak kiedys jaskiernia tak czarno na bialym widac,ze pan prezydent kierowal sie nepotyzmem i prywata w sprawie koleszki ziencia i nic tego nie zmieni.
piszesz tez o umowie gazowej,no to teraz przelicz jeszcze ile skarb panstwa i polscy przedsiebiorcy stracili na wojence kaczynskich z ruskimi jak nam poblokowali wywoz prawie wszystkiego na rynek wschodni.
piszesz tez,ze PIS ma honor,oj rozbawiles mnie do lez.przypomne ci slowa ojca dyrektora o szambie i ostatnie z ameryki poludniowej,jakos nie slyszalem z ust kaczynskiego jakiejkolwiek riposty badz sprzeciwu.przypomnij sobie tez jak jarcio i spolka sfalszowali liste obecnosci w sejmie dla 300zl.
chcialbym tez uslyszec o konkretach co zamierzaja zmienic i jak.ale powtarzam konkrety z liczbami a nie puste hasla.
sprawdz tez czy ten twoj wielki prezydent byl co roku w katyniu?bo mi sie cos wydaje,ze odwiedzal te groby tylko jak sie zblizaly wybory.a w latach bez wyborow to chyba go nie bylo.
poparcie mial na poziomie leppera i byl politycznie przegrany.
zabijanie go tym bardziej z cala generalicja mialo taki sens jak rzezbienie w g.wnie..
wiekszosc zdrowo i samodzielnie myslacych wie,ze jarcio posrednio przyczynil sie do katastrofy i dlatego tak probuje zaklamac rzeczywistosc.
zwalanie teraz na rzad to szczyt absurdu.pomysl czlowieku,co by sie dzialo jakby sikorski badz klich powiedzieli,ze nie ma szans na wylot w takim skladzie osobowym,raban bylby taki,ze kempa by chyba osiwiala ze zlosci.a teraz zarzucaja im,ze sie na to zgodzili.no szczyt hipokryzji.
dwa gdyby ruscy nie pozwolili ladowac to tez PIS ujadalby,ze to gra przedwyborcza tuska z putinem.
dajcie juz spokoj z ta katastrofa bo z tragedii zrobiliscie farse.posluchaj wypowiedzi ponad 80 rodzin,wszystkie mowia o ciszy,spokoju,a te dziewiec z PISu ciagle podjudza i opowiada herezje.
pytasz czemu tak szybko zabrano papiery,laptopy,skad wiedzieli,skoro jeszcze nie bylo rozpoznania zwlok?no to ci odpowiem jak logicznie rozumujacy czlowiek a nie typowy moher.
skoro spada samolot i sie rozbija a po 10 minutach sluzby ratunkowe informuja,ze samolot jest rozerwany na strzepy i nikogo zywego nie znaleziono,to chyba logiczne jest,ze prezydent nie przezyl katastrofy.dwa,mamy dobe internetu i telefoni komorkowej,wiec wiadomosci roznosza sie w tempie kilku sekund po calym swiecie a nie jak kiedys,ze musial jechac poslaniec na koniu przez 5 dni z krakowa do warszawy.
jakby znowu nie zabezpieczyli to potem PIS znowu by ujadal,ze panstwo polskie nie dzialalo albo opieszale dzialalo.ciagle wam cos nie pasuje.
czy ty nie widzisz,ze 75% Polakow mysli inaczej niz zwolennicy PIS? i sa to ludzie o odmiennym swiatopogladzie rozniacy sie takze recepta na dobre panstwo.ale nie wygaduja takich dyrdymalow.
posluchaj nawet bylych wspolpracownikow lecha i jarcia,przepraszaja dzisiaj,ze dzialali z jarciem i ze probowali nam wcisnac kit z przeobrazeniem tegoz kameleona.
prawda jest taka,ze tylko dzieki smolenskowi PIS ma jeszcze poparcie 25%,jakby nie bylo tej katastrofy to PIS mialby moze prog wyborczy.
nie porownoj wyborow do parlamentu z samorzadowymi. zauwaz,ze tam bardzo duzo ugraly wladze lokalne,bezpartyje,ktore w skali kraju wogole by nie zaistnialy.
zarzucanie falszerstwa wyborczego to kolejna hipokryzja,przypomne kolejny raz probe przekupienia poslow samoobrony oraz wyludzenie po 300zl diety poselskiej.

zapytam na koniec czy cos wiadomo w sprawie mitycznej komisji miedzynarodowej pod przywodztwem USA,ponoc taka owocna byla wyprawa za wielka wode dwojki oszolomow?
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez madcap » 6/4/2011, 13:18

kkkkski napisał(a):A tutaj masz kolego jeszcze coś na temat katastrofy jak masz ochotę poczytać i dowiedzieć się coś z innego źródła a nie oglądać i czytać tylko z 1 strony.
Według mnie trzeba czytać ogólnie i wybrać jak komu rozum mówi.
Dla mnie jedno nie lubię komunistów.
http://smolensk-2010.pl/2011-01-13-smol ... ce-v2.html

Pozdrawiam


dyskusja na argumenty nie polega na przedstawianiu linków do diabli wiedzą czego
ziomal jak nie potrafisz podać linków do dokumentów - konkretnych podstaw dowodowych zamiast linków do jakiegoś zestwienia pobożnych hipotez to weź się nie wychylaj

a jeśli chcesz agitować za panem pierwszym sekretarzem wciskając ludziom o otwartych umysłach ciemnogród i nienawiść to chyba miejsca ci się pomyliły
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez daderga » 6/4/2011, 13:41

kaczyński to ch*** wie o Polsce, robi z siebie idiote, najchętniej bym mu wysadził liścia, bo to co gada jest ośmieszające
daderga
Świeżak
 
Posty: 164
Dołączył(a): 16/8/2010, 12:09

Postprzez zadzior » 6/4/2011, 19:35

Dostałem bana od autora filmiku :) Czy niektórzy żyją w ciemniejszych czasach niż średniowiecze?
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Czester » 7/4/2011, 08:47

Mnie zbanował przy pierwszej wypowiedzi, po czym niezwłocznie ją usunął :lol: Co za kretyn :lol:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez zadzior » 7/4/2011, 16:34

Najlepsze jest to, że pierwsze co to zaczął mi wbijać z jakimś tam innym człekiem. I jak tu w ogóle rozmawiać o konkretach? Takich mend mi nie szkoda, ale szkoda mi Polski.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez ZuchPrawdziwy » 12/4/2011, 20:42

ZuchPrawdziwy
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26/7/2010, 19:32

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 44 gości




na górê