Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Staw kolanowy - łatwo popsuć, trudno...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Staw kolanowy - łatwo popsuć, trudno...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 16/5/2011, 09:38

Mam pytanko, może ktoś bardziej doświadczony będzie mógł mi odpowiedzieć: W najbliższy czwartek mam zaplanowaną artroskopię kolana, Dokładnie rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego i wycięcie fragmentu uszkodzonej łąkotki. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi na jak długo nie będę mógł używać motocykla? Mam tu na myśli zwykłe codzienne użytkowanie. Żaden offroad.

Z góry dzięki.<br><hr>Mateusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2011, 13:45

Komentatorzy napisał(a):Mam pytanko, może ktoś bardziej doświadczony będzie mógł mi odpowiedzieć: W najbliższy czwartek mam zaplanowaną artroskopię kolana, Dokładnie rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego i wycięcie fragmentu uszkodzonej łąkotki. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi na jak długo nie będę mógł używać motocykla? Mam tu na myśli zwykłe codzienne użytkowanie. Żaden offroad.

Z góry dzięki.<br><hr>Mateusz<br>
W zasadzie powinieneś po 6 miesiącach rehabilitacji normalnie funkcjonować, tak mówi większość lekarzy, ale ze swojego doświadczenia wiem, że nie wszystkie czynności będziesz mógł wykonywać. Jeśli chodzi o normalne miejskie użytkowanie moto to pewnie po 5 miechach powinieneś dawać radę (bez specjalnego obciążania kolana).... Ja jestem po podobnej, choć trochę bardziej skomplikowanej operacji. która miała miejsce w październiku 2009 i w zasadzie już od początku sezonu 2010, czyli od marca jeździłem na moto, ale bolało jak cholera i boli do tej pory , z tym tylko, że już mniej..........;-))))))))) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdro . I.<br><hr>Iro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/11/2011, 20:31

W takich wypadkach warto mieć dodatkową opiekę medyczną taką jak ta <a href="http://www.oferta.omsignum.pl/miroslawjagodzinski" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.oferta.omsignum.pl/miroslawjagodzinski</a><br><hr>miron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2016, 00:36

Mi staw skokowy po zeszłorocznym wypadku ogarnęli najlepiej w hotelu Kopieniec koło Zakopanego. Specjalizują się w fizjoterapii, mają naprawdę super wyposażenie i personel (konsultacje z Kotem, fizjoterapeutą skoczków, on tam chyba szefuje ), jeśli trzeba, to mają nawet akustyczne fal uderzeniowe, w żadnym innym, podobnym miejscu, nigdy się czymś takim nie spotkałem <br><hr>Karol K.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/7/2016, 22:35

Komentatorzy napisał(a):Mi staw skokowy po zeszłorocznym wypadku ogarnęli najlepiej w hotelu Kopieniec koło Zakopanego. Specjalizują się w fizjoterapii, mają naprawdę super wyposażenie i personel (konsultacje z Kotem, fizjoterapeutą skoczków, on tam chyba szefuje ), jeśli trzeba, to mają nawet akustyczne fal uderzeniowe, w żadnym innym, podobnym miejscu, nigdy się czymś takim nie spotkałem <br><hr>Karol K.<br>
Mój ziomeczek tam kiedyś wylądował bo na moto troszkę go poniosło i nie ogarnął. Z kręgosłupem coś miał nie tak, ale posiedział tam trochę i super go poskładali, lekarze nie byli zbyt entuzjastycznie nastawieni, ale ten Kot podobno cuda potrafi wyrabiać - no i dał radę w tym wypadku! <br><hr>Sebix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê