Zobacz wątek - pompa hamulcowa w kawasaki zzr600
NAS Analytics TAG

pompa hamulcowa w kawasaki zzr600

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

pompa hamulcowa w kawasaki zzr600

Postprzez davidooski » 24/3/2011, 15:21

kawasaki zzr600 przednia pompa hamulcowa.muszę podpompować żeby hamulec był twardy i wysoko łapał.przy jednorazowym wciśnięciu klamka dotyka manetki.wymieniłem już tłoczek z uszczelniaczami w pompie i kilkakrotnie odpowietrzałem, brak wycieków, szczęki pracują obydwie.może ktoś wie o co chodzi
davidooski
Świeżak

Postprzez Przemo_rene » 24/3/2011, 15:30

jeżeli na 100% nie ma nigdzie wycieków to jeszcze nie jest odpowietrzone do końca. Spróbuj odpowietrzyć przy pompie (z wciśnietą klamką odkręć delikatnie śrubę co trzyma przewody i jak zacznie lecieć płyn to zakręć - zrób tak kilka razy pilnując stanu płynu i obłóż szmatami wszystko by na lakier nie leciało) jak nadal jest nie tak jak trzeba a masz np nowe klocki to spokojnie - muszą sie dotrzeć przez około 200-300 do nawet 500km jazdy. Wtedy bedzie sporo sztywniejsza klamka. U mnie nawet na pozycji 1 z 6ciu było miękkawo..

Jak to nadal nie pomoże to reperaturka pompy hamulcowej za około 90zł. Przeowdy w oplocie około 300zł...Jak to nadal nie pomoże to poszukaj moda na przekładkę zacisków hamulcowych z Hondy CBR 929 lub 954 (NISSINY złote lub srebrne)
Robiłem taką przekładkę bo miałem dosyć oryginalnych zacisków i ciągłych problemów z nimi (wszelakich)
wejdz na forum zzr.fora.pl - tam jest temat gdzieś przyklejony z dokładnym opisem tego jak to robiłem.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Mechanika motocyklowa