Zobacz wÄ…tek - Junak M20 na pierwszy motocykl ?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Junak M20 na pierwszy motocykl ?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez SkoQ » 27/10/2013, 14:26

Mój GS 500 - przejechane 31 tysięcy, wiek: 13 lat.
Kumpla jakiś Romet - Przejechane 1500 km. wiek: pół roku.

Trasa: 35 kilometrów, asfalt.

po 17 kilometrach, amortyzacja była tak świetna że najpierw rozpadła się ramka od rejestracji :) ale to pomijam. W drodze odkęciły mu się kolanka wydechu ! Rama tego czegoś przypomina mi rurki z jakich mam zrobione krzesełka ogrodowe. I możecie mówić co chcecie, że wygodne, że pięknie wyglądają, że super grafiki. Co z tego skoro teraz gdybym miał ochotę idę do garażu, odpalam GS'kę i robię sobie niedzielną traskę. Podczas gdy kumpel ma rozłożonego romka w garażu i coś tam ciągle grzebie, bo to padło, bo tamto padło.
Chiny produkują szmelc, tanie chińskie zabawki odpustowe dla ludzi którzy nie siedzą zbytnio w temacie motocykli tylko tata mówi, że nowe, bo używane się będzie psuć :) No gdyby to była kwota rzędu 40 tys. zł to bym sie zgodził, można kupić jakiegoś nowego japońca za 40 tys. ale kiedy mam 4-8 tys. i chcę za to kupić motocykl to niech mi ręka uschnie żebym kupił chińskie dziadostwo :)

A GS'a można kupić w stanie idealnym za 7 tys. więc nie opowiadajcie bajek :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Bazyli » 12/3/2014, 18:41

Kawałsraki sprzedane, a miało być tak pięknie. Zara wam powiem czemu Kawka poszła do ludzi, jak ktoś mi jeszcze powie, że japonia, która ma 14 lat nadaje się do czego kol wiek niż stanie w garażu i robienie wrażenia to zabije takiego gościa śmiechem, śmiechem mówię no zły jestem, że dałem się podkusić i moja pomarańcza poszła do ludzi. Japonia taaa, no ładna była i ciągnęła dobrze, ale kapcie do niej to 8 stów, napęd do wymiany 3 stówy, padnięte łożycho jak to się pisze? główki kiery? Jak to policzyłem to wyszło, a i olej z filtrem, a chciałem jeszcze stelaż i kufra założyć to 2 tysiaków brak w portfelu. To ja to pierdziele kupuje nówkę m 20 i pierdzę na te wszystkie japonce na których więcej dup siedziało niż ja przez całe życie widziałem, chce swojego chinola. No i takiemu Chińczykowi wystarczą 3 litry wachy na sto a Kawka piła 5 i to przy lekuśkiej jeździe. Się towarzystwo na ekonomi nie zna... a jak tylko policzyłem, umyłem to to i srrru do ludzi poszła won...niech im dobrze służy. Amen http://trokakrzysztof.blogspot.com/search/label/Junak
Bazyli
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28/8/2012, 12:53
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez leff » 12/3/2014, 22:37

8 stow to ja place z tylny kapec to raz a dwa, ze nikt nie mowil, ze bedzie tanio ... jak chcesz tanio to sobie rower kup
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Bazyli » 17/3/2014, 16:25

widzę że tekst jest za trudny, może prościej. Wyszło mi, że wolę kupić nowy Chiński niż ujeżdżać dwudziestoletnią babcię.
Bazyli
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28/8/2012, 12:53
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez jaroaro » 17/3/2014, 16:44

Bez obrazy, ale ja widzę że chyba masz za mało kasy na przyzwoity motocykl skoro 8 stówek na gumy, 3 stówki na napęd i 5 litrów na 100km robi na Tobie wrażenie... Dobra kiełbasa jest droższa ; ) Jak kupiłeś chinola to Twoja sprawa i jeżeli dobrze Ci się na tym jeździ to tylko się cieszyć, ale nie wmawiaj że chinol jest lepszy od japońskich motocykli(europejskich również). Jak zacząłem czytać Twój post to myślałem że będziesz wymieniał co Ci się w nim psuło, ale Ty wymieniasz rzeczy które trzeba wymienić w każdym motocyklu^^ Rozumiem że w chinolu nie trzeba wymieniać opon anie oleju?
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez Bazyli » 17/3/2014, 21:36

a gdzie napisałem, że lepszy? jest jak wół, że za tą kasę wole nowego chinola. No i wyszło, nowe moto w garażu, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Sprzedając 14 letnią Kawkę nic nie dokładając ze skarpety stałem się właścicielem nowego Junaka M20. Przyjemność z jazdy wielka, silnik pracuje bardzo kulturalnie w połączeniu z pięciostopniową skrzynią biegów. Dzięki wygodnej pozycji za kierownicą i znakomitemu wyważeniu świetnie się prowadzi, na plus w porównaniu do Kawasaki ER5. Junak M 20 jest motocyklem do dalekich podróży, bak o poj. 28l pozwoli za jednym zamachem pokonać drogę z Gdyni do Zakopanego, Kawkę trzeba było tankować, co 200 km, a tu proszę zasięg na jednym baku to ok 700 km. Biegi wchodzą pewnie, płynnie i miękko, jedynka nie wpada jak wiadro do pustej studni. Skrzynia działa precyzyjnie i bez zarzutu. Hamulce wydajne, dwie tarcze z przodu i jedna z tyłu dają radę, nic nie piszczy, aby kufer założyć nie trzeba latać za stelażem, bagażnik jest w cenie, wystarczy kupić kufer i zrobione. To tyle po przejechaniu pierwszych stu dwudziestu kilometrów. Czy nowy Junak M20 jest dobrym motocyklem na początek, moja odpowiedź jest twierdząca.
Bazyli
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28/8/2012, 12:53
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê