Zobacz wątek - wyrok nakazowy odwołać się ? jak z pkt.karnymi?
NAS Analytics TAG

wyrok nakazowy odwołać się ? jak z pkt.karnymi?

Przepisy, prawo
_________

Postprzez madcap » 7/3/2011, 08:35

jesteś żałosny w swojej aktualnej wypowiedzi
wpierw latasz ponad 200, następnie cwaniakujesz z nieprzyjęciem mandatu, jak otrzymałeś wyrok to przyszedłeś się wyżalić a teraz pokazujesz jaki to jesteś fafarafa
dla mnie jesteś beznabiałowy
nie kwalifikujesz się pod warna, bo w niczym nie złamałeś regulaminu, ale imho powinieneś wyleć z forum
pomijam aspekt, że takie podejście rzutuje na innych
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Invi » 7/3/2011, 09:15

Spoko, z teraz przez 5 lat będzie chyba spokojniejszy :D

Zresztą, lepiej że sobie z tego żartuje niż ma płakać to co ja biedny teraz zrobię.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Dzesiu10 » 7/3/2011, 17:14

to była taka ironia, co mam zrobić teraz spróbuje się jakoś z tego najmniejszym kosztem wykaraskać. Wiem że źle zrobiłem bo przepisy są dla wszystkich i odpowiem za to co zrobiłem, nie chciałem cwaniakować odmawiając przyjęcia mandatu tylko nie chciałem stracić prawa jazdy, co mi się udało bo wprowadzono nowy przepis. Jak wezme to ze śmiechem to łatwiej to przełkne, mam nauczke na przyszłość i nie chciałem się wyżalić tylko uzyskac informację na temat odwołania ,czy ma sens. Moja poprzednia wypowiedź nie miała sensu dosłownego tylko w przenośni i nie napisałem że 250km/h jezdzi się na publicznej drodze, tyle to jechałem na torze w Poznaniu. jeżeli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią bądź rzuciłem zły cień na światek motocyklowy i moja wypowiedź brzmiała jak kogoś z pokroju dresa na r1 to przepraszam. Z drugiej strony ( pytanie retoryczne) kto mając motocykl sportowy nigdy nie odwinął na publicznej drodze widząc że tu akurat "można by było".? Panie moderatorze jeżeli uważasz że zasługuje na bana to proszę mi go dać. Pozdrawiam Grzegorz
P.S.
co do tematu , napisałem odwołanie uwzględniając sytuacje materialną , odwołanie napisane z pomocą znajomego prawnika. co uda się wskurać napisze jak tylko dostane odpowiedź.
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez mrówa » 7/3/2011, 20:27

Mnie też kiedyś nagrali Passatem powyżej 200,oczywiście zatrzymanie żadnego kozakowania bo i tak to nic nie da tym bardziej że jest nagranie,potem mandat przyjęty z pokorą i dlatego był wysokości 400 anie 500 zł no i oczywiście 10 pkt standardowo.
I widzisz jak wyszło tanio a Sąd z tego co wiem to ma widełki od 50-5000 zł więc i tak nie dostałeś dużo,po prostu mandat x2+sprawa a punkty i tak ci naliczyli.
CBR 600 F4I
____________
35 lat.
6-sty sezon na 600.
Avatar użytkownika
mrówa
Świeżak
 
Posty: 362
Dołączył(a): 4/5/2007, 19:42
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Postprzez Dzesiu10 » 8/3/2011, 14:38

no mam nadzieje że się uda zobaczymy
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê