Zobacz wątek - PIT STOP Serwis Motocykli, Quadów,...
NAS Analytics TAG

PIT STOP Serwis Motocykli, Quadów,...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

PIT STOP Serwis Motocykli, Quadów,...

Postprzez Åšcigacz » 5/3/2011, 13:44

Dyskusja na temat: PIT STOP Serwis Motocykli, Quadów, Skuterów
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
PIT STOP Serwis Motocykli, Quadów, Skuterów
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 5/3/2011, 13:44

Profesjonalne podejście do klienta i zdrowe ceny, no i mechanik znający się na robocie- polecam<br><hr>klient
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/4/2011, 07:24

Komentatorzy napisał(a):Profesjonalne podejście do klienta i zdrowe ceny, no i mechanik znający się na robocie- polecam<br><hr>klient<br>
Mechanik może i zna się na motocyklach ... ale co do cen to już inna bajka ... wg mnie jest cholernie drogo .. no ale może tylko ja tak zostałem potraktowany jako laik... <br><hr>wrocławianin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2015, 11:34

Zdecydowanie odradzam!!!W październiku 2014 roku podstawiłem skuter do przeglądu gwarancyjnego, pierwszym spostrzeżeniem tego "mechanika" było to że przejechałem 100 km więcej niż limit przy serwisie i nie posiadam już gwarancji na pojazd, następnie stwierdzenie uszkodzenia zawieszenia na skutek przekroczenia kilometrów do serwisu. Po moim pytaniu jakie będą koszty naprawy "mechanik" stwierdził , że na skutek mojego niedbalstwa w skuterze rozkręciło się przednie zawieszenie i koszt naprawy będzie opiewał do 400 zł+ koszty wymiany olejów i filtrów ,których notabene koszt przesyłki w kwocie 30 zł próbował przypisać również na mnie. Po dwóch dniach otrzymałem telefon że konieczna będzie wymiana całej przedniej półki i kwota naprawy wzrosła do 1000 zł. Dodam że nowy skuter kosztował mnie nieco ponad 11000 zł więc tego było za wiele. Kazałem poskręcać skuter i zawiadomiłem go o odbiorze następnego dnia gdyż nie było mnie we Wrocławiu. Po bezczelnym wyłudzeniu ode mnie kwoty za diagnozę uszkodzenia 50 zł, niedbale poskręcanym skuterem ( przy mnie dokręcał niektóre śrubki) odjechałem i zawiozłem go do innego warsztatu gdzie po wymianie płynów mechanik stwierdził wadę fabryczną polegającą na niedogwintowaniu rur zawieszenia przedniego mojego skutera. Usterka wraz z wymianą olejów i filtrów została wykonana w kwocie 400 zł ( dodatkowo w kwocie tej został mi zamontowany uchwyt na telefon oraz dodatkowe gniazdo zapalniczki). Na skutek moich doświadczeń serwis jako "serwisant junaka" nie posiada narzędzi ani wiedzy w serwisowaniu motocykli i skuterów tej marki, Człowiek ten ewidentnie naciąga klienta jak tylko może, jeśli nie chcecie mieć takich doświadczeń jak ja omijajcie ten pseudoserwis.
Pozdrawiam i odradzam Tom<br><hr>Tom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2015, 22:35

Raczej nie profesjonalne podejscie.. Wymienialem opony i porysowano felgi, a na zwrocenie uwagi uslyszalem: no co ja Ci poradze.. wymienialem olej,do silnika wraz z filtrem wchodzi ok 3,5litra, dalem banke 4l, myslalem ze cos bedzie na dolewki, a ona sucha jak sahara.. i cena inna niz dogadana telefonicznie..<br><hr>jaceksteel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2015, 20:46

Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie odradzam!!!W październiku 2014 roku podstawiłem skuter do przeglądu gwarancyjnego, pierwszym spostrzeżeniem tego "mechanika" było to że przejechałem 100 km więcej niż limit przy serwisie i nie posiadam już gwarancji na pojazd, następnie stwierdzenie uszkodzenia zawieszenia na skutek przekroczenia kilometrów do serwisu. Po moim pytaniu jakie będą koszty naprawy "mechanik" stwierdził , że na skutek mojego niedbalstwa w skuterze rozkręciło się przednie zawieszenie i koszt naprawy będzie opiewał do 400 zł+ koszty wymiany olejów i filtrów ,których notabene koszt przesyłki w kwocie 30 zł próbował przypisać również na mnie. Po dwóch dniach otrzymałem telefon że konieczna będzie wymiana całej przedniej półki i kwota naprawy wzrosła do 1000 zł. Dodam że nowy skuter kosztował mnie nieco ponad 11000 zł więc tego było za wiele. Kazałem poskręcać skuter i zawiadomiłem go o odbiorze następnego dnia gdyż nie było mnie we Wrocławiu. Po bezczelnym wyłudzeniu ode mnie kwoty za diagnozę uszkodzenia 50 zł, niedbale poskręcanym skuterem ( przy mnie dokręcał niektóre śrubki) odjechałem i zawiozłem go do innego warsztatu gdzie po wymianie płynów mechanik stwierdził wadę fabryczną polegającą na niedogwintowaniu rur zawieszenia przedniego mojego skutera. Usterka wraz z wymianą olejów i filtrów została wykonana w kwocie 400 zł ( dodatkowo w kwocie tej został mi zamontowany uchwyt na telefon oraz dodatkowe gniazdo zapalniczki). Na skutek moich doświadczeń serwis jako "serwisant junaka" nie posiada narzędzi ani wiedzy w serwisowaniu motocykli i skuterów tej marki, Człowiek ten ewidentnie naciąga klienta jak tylko może, jeśli nie chcecie mieć takich doświadczeń jak ja omijajcie ten pseudoserwis.
Pozdrawiam i odradzam Tom<br><hr>Tom<br>
mógłbyś dać znać gdzie warto podjechać z maszyną?<br><hr>wiktor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê