Zobacz wątek - <i>[relacje]</i> III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i...
NAS Analytics TAG

[relacje] III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 19:18

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się z tym co napisał EU.
Dystrybutorzy mogą też podnieść ceny o kolejne 10% zacząć narzekać na słabą sprzedaż i wystąpić do rządu o dotacje.
Tak jak producenci samochodów w USA, którzy (nie wiadomo dla czego akurat oni) dostali kupę $$$$$ !

<br><hr>Ar2r<br>
Komentatorzy napisał(a):W imię czego dystrybutorzy mają obniżać ceny ? Dlatego, że VAT podniesiono 1%, dlatego że benzyna kosztuje ponad 5zł i wogóle wszystkie koszty poszybowały w górę. Rynek ma określoną pojemność i nawet jeżeli będziesz rozdawał za półdarmo motocykle to też się nasyci. Jesteśmy za biedni na normalność, i długo jeszcze będziemy jeździli na motocyklach ,,po szlifie" z zachodu. :( Pozdrawiam.<br><hr>niepoprawny<br>
Komentatorzy napisał(a):Bez przesady.Zrównanie cen z motocyklami z za zachodniej granicy nie jest rozdawnictwem .Pozatym jak jest trudny rynek to wymaga stymulacji.Tu dla odmiany polityka jest jedna .Przeczekac i nie narazac sie zółtym .<br><hr>EU<br>
Komentatorzy napisał(a):Trudno zrównać cenę z kimś kto ma doliczony VAT 18% lub np.0% do naszych 23%. Jest jeszcze internet, skoro tam jest taniej (?) można zakupy zrobić np. w USA. Gospodarka się sypie i to odbija się również na tej branży. Uważam, że była szansa na to, aby Polska była ,,tygrysem" europy. Podatki !! No i ta przeklęta biurokracja !!<br><hr>niepoprawny<br>
Temat nie jest tak prosty aby go zbyc krótkim wpisem na forum.Wszystko co piszesz jest tylko konsekwencją zaniechań i oszustw rządzacych.Kto chce kupic nowy sprzet to nie jest idiota i jak to polak pokombinuje i sprowadza.Wmawianie i omamianie narodu o wolnosci i niepodległosci ,a milczenie na temat zaleznosci ekonomicznej.
Do tego reklamy i wyscig szczurów.Jak juz wykombinujesz kasę na moto to nie masz czasu pojezdzic bo jestes zarobiony w pracy.Po latach dochodzi do nas swiadomość ,że współczesna wojna rozgrywa sie tu i teraz .Nie padnie ani jeden wystrzał ,a my juz przegralismy.Wspołczesna wojna to zależnosść ekonomiczna.To że nie stać narodu na motocykl to dopiero poczatek tego co nam zaserwowalo PO.Jutro nie bedzie stac na wiele bardziej potrzebnych przedmiotów.<br><hr>:(
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 19:48

myśle ze to ostatnie targi , zwlaszcza gdy podsluchalem rozmowe pewnego importera ktory mowil ze prezydent podpisal juz ustawe o prawku na skutery, wiec rynek sie zmniejszy napewno, za rok moze polowe hali bedzie zapelniopne albo wogole nie bedzie targow,
jak importerzy chinczykow nie wystawia skuterow to niebedzie sie mial kto wystawiac na targach. widac ze cala gospodarka sie zaczyna walic, ludzie musza kupci jesc a nie musza kupowac zabawek<br><hr>klapio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 19:55

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się z tym co napisał EU.
Dystrybutorzy mogą też podnieść ceny o kolejne 10% zacząć narzekać na słabą sprzedaż i wystąpić do rządu o dotacje.
Tak jak producenci samochodów w USA, którzy (nie wiadomo dla czego akurat oni) dostali kupę $$$$$ !

<br><hr>Ar2r<br>
Komentatorzy napisał(a):W imię czego dystrybutorzy mają obniżać ceny ? Dlatego, że VAT podniesiono 1%, dlatego że benzyna kosztuje ponad 5zł i wogóle wszystkie koszty poszybowały w górę. Rynek ma określoną pojemność i nawet jeżeli będziesz rozdawał za półdarmo motocykle to też się nasyci. Jesteśmy za biedni na normalność, i długo jeszcze będziemy jeździli na motocyklach ,,po szlifie" z zachodu. :( Pozdrawiam.<br><hr>niepoprawny<br>
Komentatorzy napisał(a):Bez przesady.Zrównanie cen z motocyklami z za zachodniej granicy nie jest rozdawnictwem .Pozatym jak jest trudny rynek to wymaga stymulacji.Tu dla odmiany polityka jest jedna .Przeczekac i nie narazac sie zółtym .<br><hr>EU<br>
Komentatorzy napisał(a):Trudno zrównać cenę z kimś kto ma doliczony VAT 18% lub np.0% do naszych 23%. Jest jeszcze internet, skoro tam jest taniej (?) można zakupy zrobić np. w USA. Gospodarka się sypie i to odbija się również na tej branży. Uważam, że była szansa na to, aby Polska była ,,tygrysem" europy. Podatki !! No i ta przeklęta biurokracja !!<br><hr>niepoprawny<br>
Komentatorzy napisał(a):Temat nie jest tak prosty aby go zbyc krótkim wpisem na forum.Wszystko co piszesz jest tylko konsekwencją zaniechań i oszustw rządzacych.Kto chce kupic nowy sprzet to nie jest idiota i jak to polak pokombinuje i sprowadza.Wmawianie i omamianie narodu o wolnosci i niepodległosci ,a milczenie na temat zaleznosci ekonomicznej.
Do tego reklamy i wyscig szczurów.Jak juz wykombinujesz kasę na moto to nie masz czasu pojezdzic bo jestes zarobiony w pracy.Po latach dochodzi do nas swiadomość ,że współczesna wojna rozgrywa sie tu i teraz .Nie padnie ani jeden wystrzał ,a my juz przegralismy.Wspołczesna wojna to zależnosść ekonomiczna.To że nie stać narodu na motocykl to dopiero poczatek tego co nam zaserwowalo PO.Jutro nie bedzie stac na wiele bardziej potrzebnych przedmiotów.<br><hr>:(<br>
W pełni się zgadzam. Pozdrawiam<br><hr>niepoprawny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 19:58

Czemu nie ma zdjęć z 5 i 6 marca??
Mi ogólnie na targach się podobało ;) Było parę pomyłek ze strony fotografów. Hostessą to ja nie byłam ;P <br><hr>Redka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 20:07

Prosze o kontakt jesli ktos posiada namiary na którąkolwiek z pań Suzuki :D gg 23097108<br><hr>szybki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 20:07

Totalna kicha KTM zlału uczestników nawet się nie wystawił porażka<br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 21:59

Komentatorzy napisał(a):Czemu nie ma zdjęć z 5 i 6 marca??
Mi ogólnie na targach się podobało ;) Było parę pomyłek ze strony fotografów. Hostessą to ja nie byłam ;P <br><hr>Redka<br>
*** (sciana)<br><hr>GSX-R
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 22:25

Komentatorzy napisał(a):Totalna kicha KTM zlału uczestników nawet się nie wystawił porażka<br><hr>Paweł<br>
potwierdzam kicha na całego poprzednie lata były o niebo fajniejsze strata czasu i kasy <br><hr>Nika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 22:37

wystawa hostess a nie motocykli i akcesoriów. Nie to żebym miał coś na przeciwko ale organizatorzy mogli by się postarać na tak spore wydarzenie. Z roku na rok coraz słabiej. Kto bywa ten powinien mieć porównanie...... Oceniłbym na 3 za hostessy.A same dziewczyny na 5+.<br><hr>Duch
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2011, 22:57

bardzo kiepsko-- niezadowolony z wystawy!!!!!<br><hr>jojo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 08:26

Jaki rynek, taka wystawa. Poza tym nie czepiajcie sie targów tylko importerów motocykli i gratów, bo to oni sie wystawiają a nie organizator. Poza tym wiele firm nie wystawiło sie bo nie miało za co. A nie miało za co bo przez ostatnie dwa lata za mało kupiliście. I koniec kropka.<br><hr>Munio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 09:47

Komentatorzy napisał(a):Mysle ze boom i moda na motocykla sie po prostu konczy, ci co jezdza beda jezdzic, ale nowych motocyklistow jest coraz mniej. To samo bylo z nurkowaniem i mountbikami. Byl moment ze w Warszawie bylo z 10 centrow nurkowych, a teraz moze sa 2-3. To samo dotyczy motocykli. Dodatkowo wplywa na to ma wysoki kurs jena, euro i niezbyt zamozne spoleczenstwo. A i banki coraz ostrozniej daja kredyty. Gwozdziem do trumny sa coraz wyższe stawki ubezpieczen. Tak wiec 2009 byl kiepski 2010 jeszcze gorszy a 2011 nie zapowiada sie lepiej. Wiec ceny beda rosly tak zeby niska sprzedaz sobie odbic marza, co zreszta w bogatej europie tez juz jest praktykowane or 2010. <br><hr>Adam<br>
Coś w tym jest. Dodam jeszcze od siebie że odnoszę wrażenie iż kilka lat temu motocykle były lepszej jakości niż to co jest produkowane i oferowane obecnie. Producenci często stawiają na pierwszym miejscu ekonomię co na ogół wiąże się ze słabszymi materiałami.
Oczywiście - przy motocyklach za ponad 60 K nie widać tak bardzo oszczędności ale średnia półka staje się coraz bardziej plastikowa. To oraz fakt że motocykle starzeją się wolniej od samochodów powoduje że trudno jest utrzymać sprzedaż nowych sztuk na ciągle rosnącym poziomie.
Wydaje mi się że jeśli ktoś posiada zadbany motocykl który odpowiada jego wymaganiom to po prostu nie spieszy się ze zmianą tylko korzysta z niego i jeździ bo przecież o to przede wszystkim chodzi.

pozdrawiam<br><hr>LC4 Wro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 10:35

Wybierałem się na tą wystawę ale w końcu zrezygnowałem i sądząc po waszych komentarzach dobrze zrobiłem. Hostessy- owszem śliczne :p <br><hr>Iru
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 11:08

Komentatorzy napisał(a):najładniejsze hostesy były z scigacz pl taka blondynka i suzuki targi na prawde udane <br><hr>garwolin<br>
wolne kpiny !!! chyba nie widziales innych dziewczyn <br><hr>kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 11:24

Komentatorzy napisał(a):Co importerzy ,bo to nawet nie przedstawicielstwa ,mogą zaproponowac dla klienta?Cenę wyższą o 10 % niz w europie zachodniej?
Niech to" pisdnie",to może w końcu firmy analizując przyczyny porażki zaczną wymieniać jedynych i nieomylnych na stanowiskach kierowniczych.<br><hr>EU<br>
Komentatorzy napisał(a):Trzeba zacząć od ,,naczelnego" :) Swoją drogą, jak myślisz dlaczego są tylko importerzy ? Producenci nie garną się do otwierania swoich przedstawicielstw z oczywistych powodów. Pozdrawiam<br><hr>niepoprawny<br>
ale bzdety piszesz. Yamaha motor plland, suzuki, honda to nie przedstawiciele fabryki? Idiota<br><hr>japoniec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 11:47

Ja tam poszedłem nie tyle dla motocykli, bo na razie na nowy mnie nie stać, ale szukałem akcesoriów do turystyki i praktycznie nic nie znalazłem. Miałem nadzieję, że wystawi się Kappa albo Givi a tu była tylko jedna firma z kuframi.
<br><hr>jacko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 13:08

Komentatorzy napisał(a):Co importerzy ,bo to nawet nie przedstawicielstwa ,mogą zaproponowac dla klienta?Cenę wyższą o 10 % niz w europie zachodniej?
Niech to" pisdnie",to może w końcu firmy analizując przyczyny porażki zaczną wymieniać jedynych i nieomylnych na stanowiskach kierowniczych.<br><hr>EU<br>
Komentatorzy napisał(a):Trzeba zacząć od ,,naczelnego" :) Swoją drogą, jak myślisz dlaczego są tylko importerzy ? Producenci nie garną się do otwierania swoich przedstawicielstw z oczywistych powodów. Pozdrawiam<br><hr>niepoprawny<br>
Komentatorzy napisał(a):ale bzdety piszesz. Yamaha motor plland, suzuki, honda to nie przedstawiciele fabryki? Idiota<br><hr>japoniec<br>
Źle to odebrałeś kolego, nie napisałem , że nie ma przedstawicielstw firm, tylko ,że pozostali się nie garną z oczywistych powodów. Postrzegasz mnie negatywnie, więc stąd ta niepotrzebna inwektywa. Trochę opanowania.<br><hr>niepoprawny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 13:15

Komentatorzy napisał(a):Ja tam poszedłem nie tyle dla motocykli, bo na razie na nowy mnie nie stać, ale szukałem akcesoriów do turystyki i praktycznie nic nie znalazłem. Miałem nadzieję, że wystawi się Kappa albo Givi a tu była tylko jedna firma z kuframi.
<br><hr>jacko<br>
Nawiązując do poprzednich komentarzy napiszę co wiem - mało wystawców bo ceny za stoiska zaporowe a budżet nie z gumy, poza tym organizatorzy chcą sie nachapać bo jeszcze bilety dla zwiedzających w zaporowej cenie to musi Pier... i tak wszystkie wystawy w Polsce. Potrzebna rewolucja i jedna ale solidna wystawa ceny dla wystawców może być wysoka raz do roku jakoś zarezerwują środki - ale dla zwiedzających ceny max 10 zł i wszyscy zadowoleni - wystawcy bo dużo zwiedzających, zwiedzający bo dużo wystawców.<br><hr>ks
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 13:48

Komentatorzy napisał(a):Ja tam poszedłem nie tyle dla motocykli, bo na razie na nowy mnie nie stać, ale szukałem akcesoriów do turystyki i praktycznie nic nie znalazłem. Miałem nadzieję, że wystawi się Kappa albo Givi a tu była tylko jedna firma z kuframi.
<br><hr>jacko<br>
Komentatorzy napisał(a):Nawiązując do poprzednich komentarzy napiszę co wiem - mało wystawców bo ceny za stoiska zaporowe a budżet nie z gumy, poza tym organizatorzy chcą sie nachapać bo jeszcze bilety dla zwiedzających w zaporowej cenie to musi Pier... i tak wszystkie wystawy w Polsce. Potrzebna rewolucja i jedna ale solidna wystawa ceny dla wystawców może być wysoka raz do roku jakoś zarezerwują środki - ale dla zwiedzających ceny max 10 zł i wszyscy zadowoleni - wystawcy bo dużo zwiedzających, zwiedzający bo dużo wystawców.<br><hr>ks<br>
taaaa. srają muchy będzie wiosna. w komenatrzach nizej były popierdywania ze tłumu, ze duzo ludzi, nie ma jak zrobic zdjecia nie ma jak usiaść na motocyklu. proponuje ustalic jedną wersję w szerszym gronie i się jej trzymać.<br><hr>LS7
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2011, 14:22

Jeśli ktoś posiada namiary na którąkolwiek z pań Suzuki proszę pisać gg. 23097108 Dzięki<br><hr>szybki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê