Zobacz wątek - a Ty, za co nienawidzisz motocykli innych firm? :]
NAS Analytics TAG

a Ty, za co nienawidzisz motocykli innych firm? :]

O wszystkim
_________

jakiej firmie ZAKAZAŁBYŚ dalszej produkcji motocykli?

Kawasaki
8
15%
Honda
8
15%
BMW
25
48%
Apriilia
5
10%
Ducati
6
12%
 
Liczba głosów : 52

Postprzez limak14 » 6/3/2011, 23:02

Seba_ER5 napisał(a):. A klikne se na honde ;p by zerknac notowania ;p.

Chcesz mnie wkurzy c a nie obserwować notowania :D

Dla mnie wszystkie motocykle są ok. Hondę lubię za brzmienie silnika pozbawione jakichkolwiek dziwnych odgłosów. Suzuki lubię za stylistykę, Kawę- nie, tego nie lubię...bo ma to Seba :D
Yamaha jest ok.
Reszta - Ducaty, Bimoty, itp itd też są super- i z pewnością komuś się podobają.
Ja jednak (chyba) nie zmienię stajni i pozostaję przy Hondzie :D
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy


Postprzez bryk77 » 7/3/2011, 06:17

Większość tu nie lubi danych marek tylko ich fanatyków... Bo tym to dresy jeżdżą a tamtym łysi itp. Głupota i tyle. Ja bym wybrał coś dla siebie w salonie każdego z w/w producentów.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez Invi » 7/3/2011, 08:33

A BMW jeżdżą niemcy!!
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez PRZeemeK82 » 7/3/2011, 14:42

Kolega CzesterTx ma rację!!! Czytam dużo prasę o motoryzacyjną i chodzi o to, że różne modele BMW ostatnio wygrywają 90% testów ,porównań itp.
Nie jestem wielkim fanem BMW(nie wszystkie są ładne) ale robią naprawdę świetne motocykle!!! np. bmw s1000r który zostawił wszystkie inne ścigacze daleko w tyle!!!
Może zwyczajnie piszecie złe opinie tylko z zazdrości...i jeszcze że was na nie nie stać!!!
Po drugie żałosne jest jak ktoś pisze że nie lubi Yamahy...tylko dla tego iz kojarzy mu się z modelami R1 i R6...Wiesz ile Yamaha ma różnych innych motocykli..???Nie wiesz więc się nie znasz a sprowadzasz wszystko do jednego! A do tego myślisz jeden z drugim że dla kogoś kto stoi z boku to ty na swojej "Kawie" (bez urazy)-jesteś mniej wieśniacki niż koleś na R6 ???!!! otóż nie wyglądacie tak samo! A może nie lubisz tych modeli bo tylko im plecy oglądasz ;o)
No i jeszcze jedna sprawa-dlaczego np. stara honda jest w w podobnej cenie co o 4-5lata młodsze suzuki czy kawasaki (tej samej klasy)??? skoro "prawie"nikt jej nie lubi bo jest banalna ,bez rewelacji i nudna?!
To proste bo jest po prostu lepszym motocyklem w oczach większości ludzi.Dla tego trzyma cene!!!
PRZeemeK82
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/10/2008, 08:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez witoldjusz » 7/3/2011, 15:30

małe sprostowanie, nie podoba mi się ten gsxr z lat 1997-1999
siódmy sezon
na GSX 750 F...i jeszcze nie znudził mi się
Avatar użytkownika
witoldjusz
Świeżak
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4/5/2009, 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PrimoGhost » 7/3/2011, 16:22

"Nie lubię Kawasaki, bo ma ją Seba"
A wiesz, że bardzo dobry argument? ;] Lipa, NAPRAWDĘ mnie zaćmiło z opcją yamahy w ankiecie,a fakt, że chciałbym R1 nie ma z tym nic wspólnego! :D Chociaż...- ostatnio przyznam, że coraz częściej patrzę na ZXR 10... A takich chińskich nie dodawałem, bo to z góry oczywiste, że moto nastawione tylko na sprzedaż masową, to nie motocykl tylko trampek...
Przypominam też, że do tej pory psychologia nie znalazła naukowej konotacji pomiędzy łysiną, brakiem inteligencji a yamahą czy jakimkolwiek innym sprzętem :]

Cieszy mnie, że możemy sobie tak "pobluzgać" po swoich sprzętach trzymając poziom i bez kłótni o co bałem się trochę zakładając temat.

Sykopson - świetna wypowiedź. Coś w tym rzeczywiście jest...
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957

Postprzez Sykopson » 7/3/2011, 16:32

Wielkie dzięki za uznanie, ale jestem ciekaw, co do którego/których sprzętów się ze mną zgadzasz.
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez rossavu » 7/3/2011, 17:00

Sykopson napisał(a):Wielkie dzięki za uznanie, ale jestem ciekaw, co do którego/których sprzętów się ze mną zgadzasz.


Na pewno nie do fortepiana :twisted:
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez madcap » 7/3/2011, 17:10

Najlepszy fortepian wg Szopena
to beema :lol:
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Sykopson » 7/3/2011, 17:47

Yamaha 4ever i to że wsiadają na nią tzw. dresy nie czyni z niej bzydkiego i beznadziejnego motocykla. Jak ją kiedyś kupię to nakleję pod tablica i na plecach napis: "nie jestem dresem" i będzie git :D

P.S: Tak samo zrobię jak może kupię kiedyś cebrę.
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez rossavu » 7/3/2011, 17:56

Sykopson napisał(a):Yamaha 4ever i to że wsiadają na nią tzw. dresy nie czyni z niej bzydkiego i beznadziejnego motocykla. Jak ją kiedyś kupię to nakleję pod tablica i na plecach napis: "nie jestem dresem" i będzie git :D

P.S: Tak samo zrobię jak może kupię kiedyś cebrę.


Zauwazylem, ze kazdy zaczynajacy przygode z motongami strasznie jara sie fortepianami - ale to przechodzi :twisted:

Zapewne jeszcze nie widziales GSXR na zywca... :twisted:
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez PrimoGhost » 7/3/2011, 18:05

Sykopson trafione co do yamahy, Suzuki i Kaw ;]

Ehh co do samej Yamahy ( jak zawsze mówiąc o R1, R6 - co moim zdaniem jest krzywdzące dla marki ) używamy pewnego pojęcia niezwykle bogatego w emocje. Każdy bowiem widząc R1 wyrabia sobie jakieś zdanie. Bardzo negatywne, czy też bardzo pozytywne. Mało jest ludzi, którzy pozostają neutralni.. To moim zdaniem również zaleta tego modelu.
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957

Postprzez motoftw » 7/3/2011, 19:54

Sporo ludzi patrząc na motocykl, patrzy też kto tym jeździ, ja np. często na drodze mijałem kolesi w koszulkach i krótkich spodenkach na R1 bez owiewek, zadupki poszlifowane, i koleś dziduje od świateł do świateł, a jak jedzie z naprzeciwka to nawet nie pozdrowi, bo niby co takiego barana na cebuli będzie pozdrawiał?? Co dziwne, mijałem też wiele innych przecinaków, nakedów, cruiserów, choperów i zawsze to tylko Ci na R1 mieli na mnie :D Nie wiem, zbieg okoliczności?:P Sam lubie yamahę, bo robią fajne enduro i crossy, R1 też mi się podoba, nie wykluczam jej i nie mówię, że nigdy nie kupię, po prostu mówię co widziałem. R6 widziałem raz w życiu :D Najwidoczniej to za wolne jest w mojej okolicy i nikt nie kupuje :)
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez henio12323 » 7/3/2011, 20:06

hehe u mnie na wiosce tez jeden kupił r6 całe dnie lata w kółko :P i tylko do odciny :D oczywiscie krótkie spodenki adidaski koszulka :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN

Postprzez Sykopson » 7/3/2011, 20:50

rossavu napisał(a):Zapewne jeszcze nie widziales GSXR na zywca...


No więc widziałem, powiem więcej, miałem sie przyjemność przejechać jako pasażer, bo znajomy ma. Owszem, piękny i robiący wrażenie motocykl, ale w R1 kocham się od jakichś 5 lat i mi nie przeszło. O gustach się nie dyskutuje.

motoftw napisał(a):Sporo ludzi patrząc na motocykl, patrzy też kto tym jeździ, ja np. często na drodze mijałem kolesi w koszulkach i krótkich spodenkach na R1 bez owiewek, zadupki poszlifowane, i koleś dziduje od świateł do świateł,


Ja na R1 parę razy takiego widziałem, ale na cebrach widuję ich częściej, nie wiem czemu, ale to nieważne, bo widziałem też wielu porządnych właścicieli CBR, także na tym forum, jak również R1.

motoftw napisał(a):a jak jedzie z naprzeciwka to nawet nie pozdrowi, bo niby co takiego barana na cebuli będzie pozdrawiał??


No więc umówmy się, oni nie pozdrowią nikogo:
1. Mijają nowszy lub lepszy model, nie pozdrowią, bo są zazdrośni i peełni nienawiści.
2. Mijają taki sam, nie pozdrowią, bo jakim prawem on ma takie same moto, albo jest święcie przekonany że on jeździ lepiej i jest zadufany w sobie.
3. Mijają np. GSa, nie pozdrowią, bo po co takiemu lamusowi machać.

Jak kupię R1 i miniemy się na drodze, to może będę pierwszym jej właścicielem który Ci pomacha.
:)
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez motoftw » 7/3/2011, 21:05

Sykopson napisał(a):Jak kupię R1 i miniemy się na drodze, to może będę pierwszym jej właścicielem który Ci pomacha.
:)


Do tej pory to i ja będę co innego miał :D Na cbr też widziałem takich gości, ale naprawdę kilku, jeszcze inny robi terror bordową kawą zx6r oczywiście bez owiewek i bez polskich blach :D Także, nie ma reguły i kolejny raz potwierdza to, że nie można patrzeć zbytnio kto na jakim motocyklu jeździ bo na każdym znajdzie się idiota jak i porządny człowiek :wink:

Sykopson, jest jeszcze 4 powód, może nie zauważyłeś :D Stoi na światłach ktoś sportem i zaduma - ku*** jedynka w dół? :D

/edit, chciałem napisać kurde, ale bałem się, że będzie to zbyt wulgarne, dlatego wstawiłem *** eh :roll:
Ostatnio edytowano 7/3/2011, 23:31 przez motoftw, łącznie edytowano 1 raz
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Sykopson » 7/3/2011, 21:12

HAHAHAHA...

motoftw teraz to padłem
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez JędrekZDW » 7/3/2011, 21:13

Sprzet właściciela nie wybiera , wiec czy to będzie Honda , Kawasaki czy Zipp moze go uzytkowac koleś śmigający w japonkach i hawajskiej koszuli z predkościami światła :D Aha a stwierdzenie dresy tez mnie trche irytuje bo sam nie raz zakladam bo mi wygodnie i nie mówie do pierwszej napotkanej osoby czy ma problem .
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez motoftw » 7/3/2011, 21:22

Sykopson napisał(a):HAHAHAHA...

motoftw teraz to padłem


Dokładniej z czego?

Jędrek popieram, choć tu raczej chodzi o tak jakby subkulturę :D
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez rossavu » 7/3/2011, 22:31

JędrekZDW napisał(a): dresy tez mnie trche irytuje bo sam nie raz zakladam bo mi wygodnie i nie mówie do pierwszej napotkanej osoby czy ma problem .


I to jest prawdziwy motocyklista!
Proste, ze jak jedzie sie za**** ("zaszybko" jezdzic) to najlepiej w jakis kiczowych spodenkach i trampkach za 15zl, w koncu szkoda dobrego kombi w razie ostrego wypadku :lol:
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości




na gr