Zobacz wÄ…tek - wheelie cbr f4 ?
NAS Analytics TAG

wheelie cbr f4 ?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez arcadioo997 » 11/4/2011, 15:59

globussek napisał(a):"bezpiecznego" stawiania na gumę


yyyy :roll:

cały fun w tym, żeby walczyć ze ściskiem w pośladkach jadąc na kole, a Ty byś chciał tak bezpiecznie :lol:

Co do nogi na hamulcu - kolego - żeby się obawiać o plecy, to koło musi być wysoooooko, żebyś do powrotu musiał używać hamulca...na siedząco to licznik śmiało musi zasłonić świat przed Tobą :D
Aczkolwiek nawyki warto trenować od początku :)

Następny post z pytaniami pisz dopiero po wypaleniu 3 baków jazdy na gumie :D
arcadioo997
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 23/10/2008, 21:43
Lokalizacja: Poznań


Postprzez ZySiEkRs » 13/4/2011, 21:19

Nie ma opcji żeby cie nakryła bo prędzej ci odetnie, na 1 rzecz jasna, i nie ucz się gumować strzelając z klamy, bo stawiając z gazu moto wchodzi w pion dużo łagodniej, niż po strzale z klamy. Przy po żądnym strzale przy 7k masz plecy obdarte, i jak pisali inni, nie da sie nauczyć gumować czytając, i nikt chyba nie wsiadł na motor i latał na gumie, każdy sie uczył, i trzeba to wyjeździć. :D
Full Stunti F4i ;)
Avatar użytkownika
ZySiEkRs
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1/7/2007, 12:57
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój


Postprzez Kvba » 13/4/2011, 23:38

Na początku nie ma opcji żeby go nakryła bo nie będzie w stanie tak wysoko poderwać koła do góry. Wiem po sobie, na początku to targałem kilkanaście cm od ziemi i myslalem, że zaraz będą plecy. Po wieeelu, wieeelu treningach podnosiłem ZX6R już na tyle wysoko na jedynce, że o plecy było bardzo łatwo i gdyby nie tylni hebel, leżałbym już kilka razy.

929 nie muszę w ogóle prosić żeby wskoczyła do pionu ale to już inna bajka. :)
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez domin195 » 14/4/2011, 21:13

stumi - jak to będzie twój pierwszy poważny motocykl to przez pierwszy sezon to będziesz się jarał jazdą na 2 kołach bo mocy będzie nadmiar. po za tym tak jak już ci pisali że nic się nie nauczysz czytając. kupisz motor i jak się poczujesz pewnie to sam zaczniesz kombinować. tylko żebyś się za szybko nie poczuł pewnie bo możesz się zdziwić.
SUZUKI DR 350se => na 3 z gazu idzie na koło
domin195
Świeżak
 
Posty: 420
Dołączył(a): 13/3/2011, 21:14

Postprzez Sykopson » 19/4/2011, 19:20

ej on musi mieć cbre i latac na gumie bo sie inaczej dupeczki nie chycą.

A tak serio chłopie, odpuść gumowanie. Kup sobie jakiego turyste o sportowym zacięciu, oblataj chociaż jeden sezon. Potem kup sobie ściga i probuj gumować.

A tak między nami to do gumowania nie trzeba wcale cebry. Sam byłem świadkiem jak na gumę ładnie wchodzi hornet, a nawet bandit.

Powodzenia
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê