Zobacz wÄ…tek - sonda o pole position:)
NAS Analytics TAG

sonda o pole position:)

O wszystkim
_________

Postprzez amid » 13/2/2011, 20:16

wszystko zależy od ilości czasu i tego czy robię sobie leniwą patrolowo-niedzielną jazdę czy muszę przelecieć na drugi koniec miasta do roboty i oczywiście już jestem spóźniony. czasem lecę na gazetę do przodu nie zważając na ciągłe i "wysepki", czasem lubię się pościgać z kierowcami BMW a czasem po prostu mam stan w którym mi się nigdzie nie spieszy to sobie i w korku postoję. no.... może poza upalnymi dniami kiedy można się zagotować wtedy raczej staram się być pierwszy.
amid
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/8/2008, 17:05
Lokalizacja: łódź


Postprzez henio12323 » 13/2/2011, 21:01

hehe ja tam zawsze staram sie przeciskac ;D od tego jest moto xD tylko najbardziej denerwują kierowcy którzy są wkurzeni korkami i specjalnie mi blokują droge ;/ widzi taki że jade i zaraz przecisne sie obok jego auta to specjalnie tamuje mi przejazd. nie wiem co mu to daje :D to samo jak juz sie przecisne na przód stoje i grzecznie czekam na poramańczowe światło i jakiś menel na półsprzęgle juz poloneza piłuje żebym tylko nie jechał przed nim xD co mu to da jak wiekszosc 50 ccm przyspiesza szybciej niz wiekszosc aut i w dodatku raczej ruchu nie utrudniaja jak wystartują z 1 pozycji :D wiec podsumowując zwykle staram sie przeciskac jak moge :d no i jak jest czerwone bo na pomaranczowym odpuszczam i ustawiam sie za kims grzecznie w kolejke :D aha i jako że mam dosyc nietypowe moto na drogach to często spotykam sie z tzw. lolem na twarzy kierowców którzy chetnie mnie puszczają :d raz miałem tak że stałem na swiatłach i obok stał jakis koleś starszy w aucie i strasznie sie gapił na moje moto. to ja strzeliłem manetką po garach to myslałem że wyjdzie z auta i zacznie go dotykac :D na szczescie wskoczyło zielone i koleś znalazł sie przedemną potem widział że chce z pasa do jazdy na wprost i w prawo skręcic w prawo ( on jechał prosto) to zrobił dla mnie dobry metr odstępu od krawęznika <lol2> wtedy nawet miło sie poczułem i jak widac nie kazdy specjalnie blokuje droge, są tez tacy którzy chętnie pomogą sie prześlizgnąc na przód ;D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez JÄ™drekZDW » 13/2/2011, 21:42

Też staram się przeciskać choć na pewno pare razy stałem sobie za puszką i odprowadzałem wzrokiem jakieś damy na chodniku :) Wnerwia mnie też gdy przy przeciskaniu puszkarz specjalnie zajedzie droge zeby n złosć zrobic kolega miał z tego powodu juz nie przyjemności bo zaczął stosować bolszewickie metody i kolekcjonowac lusterka .
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez skazi » 13/2/2011, 22:33

Jak jest miejsce i wiem że zaraz nie będzie się zmieniać światło to lecę na pole position. Chociaż raz miałem taką sytuację że jak zmieniło się światło na zielone to moto mi zgasło :oops: (obciach jakich mało), jak odpaliłem to już większość samochodów które stały za mną już pojechały :lol:
skazi
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10/11/2008, 20:07

Postprzez mianps » 13/2/2011, 22:50

eneasz napisał(a):Nie wciskam sie, jade jak inni stoja, jesli na pole position stoi lepsze auto, lub mlody grozny to sobie odpuszczem i staje za nim bo nie mam zamiaru sie scigac, palcem robiony nie jestem. nie mam kompleksu penisa, nie jestem psychopata ani degeneratem z antysocjologinczym nastawieniem do swiata, nie mam do wszystkich na swiecie pretensji i zalu, mam w d*** czy ktos jest szybszy czy wolniejszy, niczego nikomu nie musze udowadniac, nie potrzebuje wkurzac kogos tylko po to by za chwile ktos inny mnie wkurzal lub kogos innego. Boze jakie wy macie dziecinne tematy, a moze porozmawiajcie sobie kim jest wasz tata i co potrafi :)

ooo, eneasz za mnie się wypowiedział co na ten temat myślę.

Piszecie jak to kierowcy puszek myślą, że są lepsi bo więksi a tutaj w tym topicu piszecie jacy to Wy jesteście super, bo zawsze na pole position, bo po to jest motocykl... trochę żenujące
Honda cb 450s -> FZS600
mianps
Świeżak
 
Posty: 490
Dołączył(a): 20/5/2009, 19:49
Lokalizacja: Radom/Opole/Tomaszów Maz.

Postprzez Konio » 13/2/2011, 23:42

ja w warszawie z ziomkiem takie cyrki odstawialem ze jak by to nakrecil to hit jutuba :P nie dalo sie miedzy autami? to miedzy pieszymi chodnikiem :P
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez henio12323 » 13/2/2011, 23:44

ee ja bym tak tego nie wział. nie przeciskam sie bo chce sie pokazac i wystartować pierwszy. robie to z najczystszej na świecie wygody i dla zaoszczędzenia masy czasu. do kumpla mam 10 km i to ruchliwa trasa. katem dojeżdzam 5X szybciej niz autem ;P i to wcale nie jadąc 300 km h. po prostu 4 korki sie przecisne szybciej wystartuje i jestem na miejscu. a autem 3 X po drodze komara utne na światłach i dopiero dojeżdzam. dlatego preferuje ten środek lokomocji :) a jeżeli ktos mysli że jest inaczej to jego pogląd.
a co do kolegi eneasza to z tego co widze chyba nie mieszka w PL tylko w UK i tam jest raczej nieco inna mentalnosc i inne podchodzenie do jazdy po zakorkowanym mieście i szybko to sie udziela kierowcom z poza UK. wiec gdybyś miał mieszkac w pl jeździc po dziurach i czekac godzine w korku tez wolałbyś na pp wyskoczyc ;P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Invi » 14/2/2011, 08:56

Też lubię jeździć chodnikami :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez gelo007 » 14/2/2011, 20:22

Yhh z sepem raz przejechaliśmy przez jakieś bramki koło KFC na marszałkowskiej ;D. Śmisznie to trochę wyglądało...
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez motoftw » 14/2/2011, 20:35

Przeciskam się, czasami tylko staje przed pierwszym autem bo podjedzie tak blisko przejścia, że musiałbym stać na nim :wink: Ja też odrazu się przeciskałem, ile razy słyszałem jak kierowcy otwierali okna i wyzywali mnie od debili i idiotów... nie wiem czemu, czasem jest tylko taka sytuacja, że mijasz puszki, a tu jeszcze 3 przed Tobą i nagle zielone się zapala, wtedy puszkarze dostają małpiego rozumu i mam wrażenie, że chcieliby mnie rozjechać :roll:
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez marynarz1 » 14/2/2011, 22:10

Po to jest moto żeby korzystać w korkach. Na siłę się nie pcham ale jak auta stoją to jadę jak najbliżej świateł. Kiedyś przeciskając się prze kilkukilometrowy korek na autostradzie gość tirem zajechał mi drogę i nie chciał puścić przez 10 minut puki okazji nie znalazłem żeby go wyprzedzić. Jeszcze coś sapał przez szybę. Chamstwo nie ma granic.
SUZUKI RF 900 96'
Avatar użytkownika
marynarz1
Świeżak
 
Posty: 420
Dołączył(a): 19/1/2010, 20:55
Lokalizacja: Jelonka

Postprzez JÄ™drekZDW » 14/2/2011, 22:31

Zazdrościł na pewno ...
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez wasil1993p » 15/2/2011, 16:23

Konio napisał(a):ja w warszawie z ziomkiem takie cyrki odstawialem ze jak by to nakrecil to hit jutuba :P nie dalo sie miedzy autami? to miedzy pieszymi chodnikiem :P


ja jak mocno się spieszę to też zdarza mi się chodnikiem, na skróty przez park czy coś w tym stylu. ale tak na co dzień to unikam takich sytuacji ale na pole position zawsze sie wciskam
SPRZEDAM r1 rn04 8500zł
Avatar użytkownika
wasil1993p
Bywalec
 
Posty: 765
Dołączył(a): 23/3/2009, 21:02
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Thomsen » 15/2/2011, 16:35

marynarz1 napisał(a):Po to jest moto żeby korzystać w korkach. Na siłę się nie pcham ale jak auta stoją to jadę jak najbliżej świateł. Kiedyś przeciskając się prze kilkukilometrowy korek na autostradzie gość tirem zajechał mi drogę i nie chciał puścić przez 10 minut puki okazji nie znalazłem żeby go wyprzedzić. Jeszcze coś sapał przez szybę. Chamstwo nie ma granic.



Czy nie mieliście ochoty kiedyś w swoich maszynach założyc np: wyrzutnie rakiet, albo czegoś na puszczki, bo po takich akcjach to ja mam:D
Ford Sierra 2.0i DOHC
Suzuki GS-500E
Suzuki GSF600S Bandit
Avatar użytkownika
Thomsen
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23/5/2010, 14:09
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez wasil1993p » 15/2/2011, 17:30

Thomsen napisał(a):
marynarz1 napisał(a):Po to jest moto żeby korzystać w korkach. Na siłę się nie pcham ale jak auta stoją to jadę jak najbliżej świateł. Kiedyś przeciskając się prze kilkukilometrowy korek na autostradzie gość tirem zajechał mi drogę i nie chciał puścić przez 10 minut puki okazji nie znalazłem żeby go wyprzedzić. Jeszcze coś sapał przez szybę. Chamstwo nie ma granic.



Czy nie mieliście ochoty kiedyś w swoich maszynach założyc np: wyrzutnie rakiet, albo czegoś na puszczki, bo po takich akcjach to ja mam:D


i tak kultura kierowców się trochę ostatnio poprawiła. pamiętam jeszcze kilka lat temu jak latałem skuterem to nie było nikogo kto wpuścił by cię przed siebie albo zrobił miejsce pomiędzy autami w korku. ale czasami by przydała się taka wyrzutnia rakiet hehe
SPRZEDAM r1 rn04 8500zł
Avatar użytkownika
wasil1993p
Bywalec
 
Posty: 765
Dołączył(a): 23/3/2009, 21:02
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Przemo_rene » 16/2/2011, 10:18

Jadę na przód tyle ile się udaje bez mijania aut składając sobie lusterka. Z kumplami zawsze pole-position w 5-10 bikeów i ci co na przodzie często pion ;) Cała frajda w takim terrorze po mieście to m.in takie akcje.
Sam jak jadę lub z pasażerką to czasem stoję 2gi, 3ci w kolejce bo przeciskać się na siłę z moto ważącym prawie 370kg łącznie nie jest jakoś super przyjemnie.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Konio » 16/2/2011, 12:59

ale ninja latasz czy cbr?
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez witoldjusz » 16/2/2011, 19:28

ja nie po to robiłem prawko, uczyłem się, kupiłem moto by stać w korkach, zawsze jak mogę to się przeciskam, ogólnie dla mnie motor to zajebisty środek transportu a nie sposób na życie
siódmy sezon
na GSX 750 F...i jeszcze nie znudził mi się
Avatar użytkownika
witoldjusz
Świeżak
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4/5/2009, 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości




na górê