Zobacz wÄ…tek - <i>[Quady]</i> Yamaha Grizzly 700 Fi
NAS Analytics TAG

[Quady] Yamaha Grizzly 700 Fi

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/3/2009, 22:36

Komentatorzy napisał(a):witam, mam zamiar kupić yamaha grizzly 700 z drugiej reki, bardzo prosze o jakieś rady na co zwracać uwage przy zakupie<br><hr>Michał<br>
glownie na silnik... <br><hr>muchomor007
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/3/2009, 20:25

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
kolego poradz mam zamiar kpbic dobrego quada i nie wiem co wyprac kawasaki czy yamahe każdy chwali grizzly. Marcin.k odp<br><hr>marci
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/3/2009, 21:37

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego poradz mam zamiar kpbic dobrego quada i nie wiem co wyprac kawasaki czy yamahe każdy chwali grizzly. Marcin.k odp<br><hr>marci<br>
powiem szczerze ja mam miska i go chwale... ale nawiazujac do ASO nie poleca... lepiej kogos znalesc zaufanego:) mi kilka rzeczy nie zrobili tak jak to ma byc i padaja... wiemy wszyscy jak to juz robia na serwisach.... ale wracajac do wyboru.... w sumie ja bym sie zastanowil.... ja polecam osobiscie miska, jezdzilem na kawie wrazenia super ale ponoc elektryka po 2500km pada.... wiec trudno doradzic i tez zalezy jak chcesz jezdzic:)) hehehe <br><hr>muchomor007
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2009, 18:30

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego poradz mam zamiar kpbic dobrego quada i nie wiem co wyprac kawasaki czy yamahe każdy chwali grizzly. Marcin.k odp<br><hr>marci<br>
Komentatorzy napisał(a):powiem szczerze ja mam miska i go chwale... ale nawiazujac do ASO nie poleca... lepiej kogos znalesc zaufanego:) mi kilka rzeczy nie zrobili tak jak to ma byc i padaja... wiemy wszyscy jak to juz robia na serwisach.... ale wracajac do wyboru.... w sumie ja bym sie zastanowil.... ja polecam osobiscie miska, jezdzilem na kawie wrazenia super ale ponoc elektryka po 2500km pada.... wiec trudno doradzic i tez zalezy jak chcesz jezdzic:)) hehehe <br><hr>muchomor007<br>
Witaj kolego dzięki za odpisanie! Ja jestem za gryzzlim cały cas ale przeczytałem że kawasaci ciągnie go. Jest to kupa kasy i bardzo trudny wybur nie mam jeszcze doświadczenia na 700 posiadałem 400-300 i myśle o macniejszym i nie wiem naprawde co wybrać??! kolego odpisz co wiesz na temat grizzlego. Podziękowania. Pozdrawiam! Marcin<br><hr>Marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2009, 19:41

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego poradz mam zamiar kpbic dobrego quada i nie wiem co wyprac kawasaki czy yamahe każdy chwali grizzly. Marcin.k odp<br><hr>marci<br>
Komentatorzy napisał(a):powiem szczerze ja mam miska i go chwale... ale nawiazujac do ASO nie poleca... lepiej kogos znalesc zaufanego:) mi kilka rzeczy nie zrobili tak jak to ma byc i padaja... wiemy wszyscy jak to juz robia na serwisach.... ale wracajac do wyboru.... w sumie ja bym sie zastanowil.... ja polecam osobiscie miska, jezdzilem na kawie wrazenia super ale ponoc elektryka po 2500km pada.... wiec trudno doradzic i tez zalezy jak chcesz jezdzic:)) hehehe <br><hr>muchomor007<br>
Komentatorzy napisał(a):Witaj kolego dzięki za odpisanie! Ja jestem za gryzzlim cały cas ale przeczytałem że kawasaci ciągnie go. Jest to kupa kasy i bardzo trudny wybur nie mam jeszcze doświadczenia na 700 posiadałem 400-300 i myśle o macniejszym i nie wiem naprawde co wybrać??! kolego odpisz co wiesz na temat grizzlego. Podziękowania. Pozdrawiam! Marcin<br><hr>Marcin<br>
najpierw slownik jezyka polskiego proponuje...i nad ortografia popracowac....<br><hr>:-)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/1/2011, 10:14

Komentatorzy napisał(a):koledzy ile grizzly pali na 100??
<br><hr>loollp<br>
Komentatorzy napisał(a):twoje pytanie jest trudne,dla porównania golf 5 spala mojej żonie 4l a mnie10l a przy dużych przyspieszeniach wyświetla spalanie 50l na 100km tak samo jest z kaz dym pojazdem ,zależy jaki teren i jak jezidzisz<br><hr>Darek<br>
a tak ogulnie ile może palić<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/6/2011, 19:47

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego poradz mam zamiar kpbic dobrego quada i nie wiem co wyprac kawasaki czy yamahe każdy chwali grizzly. Marcin.k odp<br><hr>marci<br>
ja mam yamahe grizzly 700 fi z wyciagarka i naprawde sprawuje sie swietnie w ogole sie nie psuje oraz w terenie jest znakomita. z trudnymi przeszkodami jak np. bloto czy woda radzi sobie bez problemu. naprawde polecam. dzieki<br><hr>yamaha grizzly 700 fi polecam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/6/2011, 13:21

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego poradz mam zamiar kpbic dobrego quada i nie wiem co wyprac kawasaki czy yamahe każdy chwali grizzly. Marcin.k odp<br><hr>marci<br>
Komentatorzy napisał(a):powiem szczerze ja mam miska i go chwale... ale nawiazujac do ASO nie poleca... lepiej kogos znalesc zaufanego:) mi kilka rzeczy nie zrobili tak jak to ma byc i padaja... wiemy wszyscy jak to juz robia na serwisach.... ale wracajac do wyboru.... w sumie ja bym sie zastanowil.... ja polecam osobiscie miska, jezdzilem na kawie wrazenia super ale ponoc elektryka po 2500km pada.... wiec trudno doradzic i tez zalezy jak chcesz jezdzic:)) hehehe <br><hr>muchomor007<br>
Komentatorzy napisał(a):Witaj kolego dzięki za odpisanie! Ja jestem za gryzzlim cały cas ale przeczytałem że kawasaci ciągnie go. Jest to kupa kasy i bardzo trudny wybur nie mam jeszcze doświadczenia na 700 posiadałem 400-300 i myśle o macniejszym i nie wiem naprawde co wybrać??! kolego odpisz co wiesz na temat grizzlego. Podziękowania. Pozdrawiam! Marcin<br><hr>Marcin<br>
moim zdaniem jest to jeden z najlepszych quadów przeprawowych. dla mnie wazne jest to ze ma wyciagarke ktora jest przydatna w terenie. jest chlodzony ciecza,2WD/4WD, blokada dyferencjalu, Uciąg: 550kg.<br><hr>prosiles mnie abym odp wiec odpisalem
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2011, 19:03

zprzodu sa trzy końcowe gumowe rurki jedna wycieka olej prosze o porade co może byc przyczyna<br><hr>lois48
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2011, 18:22

No bez jaj.Od lat patrze na zwiększające się rozpowszechnienie quadów i..... i chyba jest jeszcze za wcześnie.
Za wcześnie na tzw "wyścig zbrojeń".Cóż nowijusze, przecieracze szlaków płacą za to tym, co ówczesne quady prezentują.Kiedyś także w klasie superbike nie było tego co mamy dziś z tą różnicą że w tym przypadku technologia nie była jeszcze dostępna wogóle lub dla przeciętnego kowalskiego.Z quadami jest jeszcze gorzej, jako wieloletni kierowca motocykla sportowego o poj 998ccm moge powiedzieć, że konstruktorzy obecnych quadów nieźle w ciula walą.2.3L da się upchnąć do trimpha, 1.4 da się upchnąć do motocykla sportowo-turystycznego, a tu japońce mają do dyspozycji RAMĘ 4 koła i ni h... więcej niż niecałe 700ccm ni da rady??!? i jeszcze 50koni? z marnym momentem obr.Co to za przedszkole jest?! Jak można się tym zachwycać.To nawet żabojady zrobili coś takiego jak nazareth V12-quad.Da się? no da.Dla mnie to jest taka lipa z tymi quadami dzisiaj.Żona martwi się jak jeżdżę na motocyklu, więc porządny quad może by mi wystarczył, piękny, błyszczący, szybki i mocny... a tu co??, a tu taka lipa.Zdąże się zestrzeć zanim rynek wymusi produkowanie jakiś "petard" w postaci quadu.heh<br><hr>tl1000r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2013, 19:49

<a href="http://www.youtube.com/user/deydara23" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.youtube.com/user/deydara23</a><br><hr>deydara23
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/6/2014, 12:55

ale glupoty niektorzy pisza byle nie napisac ile spala..
slyszalem ze 20litrow spala quad grizzly ale nie wierzylem ze tak duzo pali dlatego weszlem do was a tu tez nic nie piszecie konkretnego to po co w ogole pisac.<br><hr>Jan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/6/2014, 12:55

ale glupoty niektorzy pisza byle nie napisac ile spala..
slyszalem ze 20litrow spala quad grizzly ale nie wierzylem ze tak duzo pali dlatego weszlem do was a tu tez nic nie piszecie konkretnego to po co w ogole pisac.<br><hr>Jan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/6/2014, 12:56

ale glupoty niektorzy pisza byle nie napisac ile spala..
slyszalem ze 20litrow spala quad grizzly ale nie wierzylem ze tak duzo pali dlatego weszlem do was a tu tez nic nie piszecie konkretnego to po co w ogole pisac.<br><hr>Jan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2014, 11:24

Komentatorzy napisał(a):No bez jaj.Od lat patrze na zwiększające się rozpowszechnienie quadów i..... i chyba jest jeszcze za wcześnie.
Za wcześnie na tzw "wyścig zbrojeń".Cóż nowijusze, przecieracze szlaków płacą za to tym, co ówczesne quady prezentują.Kiedyś także w klasie superbike nie było tego co mamy dziś z tą różnicą że w tym przypadku technologia nie była jeszcze dostępna wogóle lub dla przeciętnego kowalskiego.Z quadami jest jeszcze gorzej, jako wieloletni kierowca motocykla sportowego o poj 998ccm moge powiedzieć, że konstruktorzy obecnych quadów nieźle w ciula walą.2.3L da się upchnąć do trimpha, 1.4 da się upchnąć do motocykla sportowo-turystycznego, a tu japońce mają do dyspozycji RAMĘ 4 koła i ni h... więcej niż niecałe 700ccm ni da rady??!? i jeszcze 50koni? z marnym momentem obr.Co to za przedszkole jest?! Jak można się tym zachwycać.To nawet żabojady zrobili coś takiego jak nazareth V12-quad.Da się? no da.Dla mnie to jest taka lipa z tymi quadami dzisiaj.Żona martwi się jak jeżdżę na motocyklu, więc porządny quad może by mi wystarczył, piękny, błyszczący, szybki i mocny... a tu co??, a tu taka lipa.Zdąże się zestrzeć zanim rynek wymusi produkowanie jakiś "petard" w postaci quadu.heh<br><hr>tl1000r<br>
Popieram kolegę sam posiadam Grizzly 700 świetna maszyna ale jak na te czasy to moc jest śmieszna. Gdyby wypuścili jakieś chociaż 100 czy 120 koni z miejsca bym kupił i z pewnością nie był bym jedyny .<br><hr>seba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 22:15

Komentatorzy napisał(a):No bez jaj.Od lat patrze na zwiększające się rozpowszechnienie quadów i..... i chyba jest jeszcze za wcześnie.
Za wcześnie na tzw "wyścig zbrojeń".Cóż nowijusze, przecieracze szlaków płacą za to tym, co ówczesne quady prezentują.Kiedyś także w klasie superbike nie było tego co mamy dziś z tą różnicą że w tym przypadku technologia nie była jeszcze dostępna wogóle lub dla przeciętnego kowalskiego.Z quadami jest jeszcze gorzej, jako wieloletni kierowca motocykla sportowego o poj 998ccm moge powiedzieć, że konstruktorzy obecnych quadów nieźle w ciula walą.2.3L da się upchnąć do trimpha, 1.4 da się upchnąć do motocykla sportowo-turystycznego, a tu japońce mają do dyspozycji RAMĘ 4 koła i ni h... więcej niż niecałe 700ccm ni da rady??!? i jeszcze 50koni? z marnym momentem obr.Co to za przedszkole jest?! Jak można się tym zachwycać.To nawet żabojady zrobili coś takiego jak nazareth V12-quad.Da się? no da.Dla mnie to jest taka lipa z tymi quadami dzisiaj.Żona martwi się jak jeżdżę na motocyklu, więc porządny quad może by mi wystarczył, piękny, błyszczący, szybki i mocny... a tu co??, a tu taka lipa.Zdąże się zestrzeć zanim rynek wymusi produkowanie jakiś "petard" w postaci quadu.heh<br><hr>tl1000r<br>
Komentatorzy napisał(a):Popieram kolegę sam posiadam Grizzly 700 świetna maszyna ale jak na te czasy to moc jest śmieszna. Gdyby wypuścili jakieś chociaż 100 czy 120 koni z miejsca bym kupił i z pewnością nie był bym jedyny .<br><hr>seba<br>
Na zamowienie możesz mieć 200 km<br><hr>Gutek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 22:19

Komentatorzy napisał(a):Mój Kolega Ma Kawasaki Brute Force 750 i , a ja Yamahe Grizzly Mimo to nie mam z nim szans Chyba kupie kawasaki !!!!!
<br><hr>Pioterk<br>
Nie kupuj miałem same problemy mam grizzly ok<br><hr>Gutek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 22:25

Komentatorzy napisał(a):ale glupoty niektorzy pisza byle nie napisac ile spala..
slyszalem ze 20litrow spala quad grizzly ale nie wierzylem ze tak duzo pali dlatego weszlem do was a tu tez nic nie piszecie konkretnego to po co w ogole pisac.<br><hr>Jan<br>
Na to się nie patrzy kup tico i będziesz wiedział <br><hr>Gutek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2016, 22:26

Komentatorzy napisał(a):No bez jaj.Od lat patrze na zwiększające się rozpowszechnienie quadów i..... i chyba jest jeszcze za wcześnie.
Za wcześnie na tzw "wyścig zbrojeń".Cóż nowijusze, przecieracze szlaków płacą za to tym, co ówczesne quady prezentują.Kiedyś także w klasie superbike nie było tego co mamy dziś z tą różnicą że w tym przypadku technologia nie była jeszcze dostępna wogóle lub dla przeciętnego kowalskiego.Z quadami jest jeszcze gorzej, jako wieloletni kierowca motocykla sportowego o poj 998ccm moge powiedzieć, że konstruktorzy obecnych quadów nieźle w ciula walą.2.3L da się upchnąć do trimpha, 1.4 da się upchnąć do motocykla sportowo-turystycznego, a tu japońce mają do dyspozycji RAMĘ 4 koła i ni h... więcej niż niecałe 700ccm ni da rady??!? i jeszcze 50koni? z marnym momentem obr.Co to za przedszkole jest?! Jak można się tym zachwycać.To nawet żabojady zrobili coś takiego jak nazareth V12-quad.Da się? no da.Dla mnie to jest taka lipa z tymi quadami dzisiaj.Żona martwi się jak jeżdżę na motocyklu, więc porządny quad może by mi wystarczył, piękny, błyszczący, szybki i mocny... a tu co??, a tu taka lipa.Zdąże się zestrzeć zanim rynek wymusi produkowanie jakiś "petard" w postaci quadu.heh<br><hr>tl1000r<br>
Komentatorzy napisał(a):Popieram kolegę sam posiadam Grizzly 700 świetna maszyna ale jak na te czasy to moc jest śmieszna. Gdyby wypuścili jakieś chociaż 100 czy 120 koni z miejsca bym kupił i z pewnością nie był bym jedyny .<br><hr>seba<br>
Kup ścigacza quad jest do czego innego może tego nie kumasz<br><hr>Gutek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2017, 12:05

Jaka Yamaha jest lepsza ta która napędzana jest paskiem czy wałem kardana<br><hr>Michał D
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê